18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czy tylko mężczyźni to seksiści

adex69 • 2013-07-09, 08:55
Facetowi wściekła żona obcięła penisa, bo chciał rozwodu, a feminazistki robią sobie z tego żarty.

tanazwamusibycdostepna

2013-07-09, 18:02
@Tco

Ładnie to ująłeś: LASCE MĘŻCZYZN. I powiem Ci że się z Tobą zgadzam, czy chodziło Ci o łaskę czy laskę.

zonkone

2013-07-09, 18:22
Z jakiegoś powodu kobiety mają szersze biodra, a mężczyźni barki. Próba zamieniania ról społecznych na siłę jest głupia.

_arci

2013-07-09, 18:23
andrewerty napisał/a:

feminizm kończy się jak trzeba wynieść lodówkę na 4 piętro
ot co



k***a to od 5 czy od 4 się zaczyna?

Stalovy

2013-07-09, 19:10
Tco napisał/a:

lasce ( lasce meszczyzn)


"meszczyzn"
k***a mać :homer:

adex69

2013-07-09, 19:13
@km2bp kanał na youtube TheAmazingAtheist, poruszanie są tam często tematy krytykujące feminizm.

jason_grey_77

2013-07-09, 19:33

mała89 napisała:
skoro kobieta ma faceta pod ręką to po co ma się sama męczyć?

Ten sam facet w tym samym momencie miał pod ręką kobietę. Kobieca logika rządzi się innymi prawami :)

do...........66

2013-07-09, 20:22
Feministki całego świata, pie**olcie się !

Plecionkarz

2013-07-09, 21:13
Facet sam też złapał się na propagandę ale inną. Non stop jako przykład zdziczenia i bestialstwa wobec kobiet podaje Iran. Kraj który spośród arabskich jest bardzo cywilizowany i pokojowy. Jeszcze kilka lat temu amerykanie kręcili filmy typu: prince of persia w którym ten naród przedstawiany jako mający bogatą architekturę, piękną kulturę, kobiety, honorowych wojowników. A teraz jak Izraelowi znowu odj***ło i chce atakować wszystkich dookoła to hamburgerom automatycznie zaszczepiono: Iran=terroryści, bestie.

A co do feminizmu: kobiety od zawsze traktowane są pobłażliwie bo są słabsze. Nikt jej nie opie**oli bo się popłacze, nie uderzy bo jest delikatna, nie rzuci na głęboką wodę bo się zamknie w sobie. Tak samo feminizm to męskie przyzwolenie na kolejną szczeniacką fanaberię w stylu: jestem taka pokrzywdzona. Nie da się traktować poważnie kogoś kto twierdzi: Jestem silna psychicznie bo udało mi się przeżyć dzień i tylko raz popłakać. Kobiety na ogół potrafią korzystać z tego co przygotowali im wcześniej mężczyźni, same nic pożytecznego nie stworzą co by się facetowi albo jej przydało. Dobitnym przykładem tego, że nie potrafią wymyślić czegoś dobrego jest to, że wymyśliły feminizm. Jest to ruch którzy czyni kobiety nieszczęśliwymi. Zamiast spełniać się jako matka i żona w kochającej rodzinie staje się słabo opłacaną kadrą jeszcze bardziej zależną od facetów albo szuka sponsora lub r*chacza aby mieć namiastkę bliskości czy stabilności.