18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czy to ja jestem tym złym facetem?

Hauer88 • 2012-12-25, 11:16



“Zachód strawił 10 lat na zwalczanie terroryzmu… Zabił przy tym miliony ludzi… Teraz wspiera on tych samych terrorystów w Syrii…

…I TO JA JESTEM TYM ZŁYM FACETEM?”


Bashar Al-Assad, prezydent Syrii

pakicito

2012-12-25, 11:38
bo terrorystą jest ten, kto nie chce dobrowolnie oddać ropy

dirty_pig

2012-12-25, 11:49
up

dodał bym jeszcze i nie podoba się żydom

miedziak

2012-12-25, 12:14
dirty_pig napisał/a:

up

dodał bym jeszcze i nie podoba się żydom



Ach ci magiczni czarodziejscy żydzi i ich supermoce kontrolujące świat...

Ork.Fajny

2012-12-25, 17:57
Nie żebym stał po stronie wojennych wojaży USA ale gdzie niby oni k***a co najmniej 1mln, niezwiązanych z terrorystami, ludzi zabili w ciągu 10lat...?

Pater patriae

2012-12-25, 18:08
@up
Irak i Afganistan. Talibów można uznać za terrorystów, ale takich Irakijczyków, czy Afgańczyków, którzy zginęli broniąc własnego kraju to już raczej nie.

slonzok

2012-12-25, 19:27
OK ropy w Syrii duzo nie ma. Glowni importerzy to Niemcy 32% (ci sami, ktorych raporty maja mowic, ze 90% syryjskich rebeliantow to najemnicy z zew.), Italia 31% i Francja 11%. Francja za Sarkozego inwestowala w Syrii.

Z tego co sie orientuje, to akurat panstwo Izreal sklanialoby sie w strone Assada niz ryzykowaniem z wojna domowa, ktorej skutek moglby byc podobny do Egiptu.

Gała1910

2012-12-25, 19:28
Assad święty nie jest i bronić go nie wolno, tak samo cała ta opozycja dyskretnie sterowana i napedzana amerykańskimi dolarami wydawanymi przez żydów na wzniecanie konfliktu. DZIEL I RZĄDŹ (w Polsce to świetnie działa). Wszystko sprowadza się do "problemu izraelskiego"...

duży

2012-12-25, 19:28
Najpierw przydałoby się zapoznać z sytuacją w Syrii, a potem zamieszczać takie wstawki.

MoneyCash

2012-12-25, 19:48
to wszystko to jedna wielka przykrywka, cala ta wojna z terrorystami :P

Ork.Fajny

2012-12-25, 20:35
Pater patriae napisał/a:

Irak i Afganistan. Talibów można uznać za terrorystów, ale takich Irakijczyków, czy Afgańczyków, którzy zginęli broniąc własnego kraju to już raczej nie.


Ale z tego co wiem to w Afganistanie prócz talibów nie zabijają nikogo w za dużej ilości. Tak samo Irak, tylko nawet jeśli dodamy tutaj żołnierzy to jakaś za wielka liczba nie wychodzi.

kachimas

2012-12-25, 21:14
Nie znam sytuacji w Syrii więc się nie wypowiadam. Ale wpisy przeciwników wojen w Iraku i tego jak to niby amerykańskie siły specjalne mordują niewinnych i kradną ropę są zj***ne jak ten brudas Bashar Al-Assad czy inny Akbar. Ogarnijcie temat pokojowi pacyfiści a dopiero potem pisać brednie o grabieżach ropy pod pozorem zwalczania terroryzmu.

suchy945

2012-12-25, 22:32
@up grabież ropy pod pozorem zwalczania terroryzmu to prawda. Jesteś jakiś ślepy ignorancie ?
ps. widzę że nie tylko nie znasz sytuacji w Syrii ale także na całym Bliskim Wschodzie. Zamknij ryj i się nie wypowiadaj bo tylko ludziom krew psujesz.

kachimas

2012-12-25, 22:58
suchy945 napisał/a:

@up grabież ropy pod pozorem zwalczania terroryzmu to prawda. Jesteś jakiś ślepy ignorancie ?
ps. widzę że nie tylko nie znasz sytuacji w Syrii ale także na całym Bliskim Wschodzie. Zamknij ryj i się nie wypowiadaj bo tylko ludziom krew psujesz.



Ciekaw jestem czy potrafisz sobie wyobrazić tamte kraje gdyby amerykańska interwencja nie nadeszła.....
Pełno latających, naćpanych brudasów z bronią, bo po zwykłej ludności nie zostałby nawet ślad. To tylko wierzchołek góry.