18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czy to ja jestem tym złym facetem?

Hauer88 • 2012-12-25, 11:16



“Zachód strawił 10 lat na zwalczanie terroryzmu… Zabił przy tym miliony ludzi… Teraz wspiera on tych samych terrorystów w Syrii…

…I TO JA JESTEM TYM ZŁYM FACETEM?”


Bashar Al-Assad, prezydent Syrii

suchy945

2012-12-25, 23:40
kachimas napisał/a:



Ciekaw jestem czy potrafisz sobie wyobrazić tamte kraje gdyby amerykańska interwencja nie nadeszła.....
Pełno latających, naćpanych brudasów z bronią, bo po zwykłej ludności nie zostałby nawet ślad. To tylko wierzchołek góry.



I co z tego że naćpani itp ? Dopóki siedzą u siebie to jest git. Tylko przez tych amerykańców i ich wojny zaczynają stamtąd uciekać do Europy.

kachimas

2012-12-26, 10:48
suchy945 napisał/a:



I co z tego że naćpani itp ? Dopóki siedzą u siebie to jest git. Tylko przez tych amerykańców i ich wojny zaczynają stamtąd uciekać do Europy.



Spoko, jak uważasz ja po prostu obawiam się że cały daleki wschód to byłby wielki terrorystyczno - fanatyczno - ekstremistyczny połać ziemi urządzający zamachy gdzie popadnie i miotający bomby różnego rodzaju na wszystkie strony by tępić "niewiernych".

suchy945

2012-12-27, 19:48
kachimas napisał/a:



Spoko, jak uważasz ja po prostu obawiam się że cały daleki wschód to byłby wielki terrorystyczno - fanatyczno - ekstremistyczny połać ziemi urządzający zamachy gdzie popadnie i miotający bomby różnego rodzaju na wszystkie strony by tępić "niewiernych".



Ci wszyscy fanatycy na całym bliskim wschodzie to kropla w morzu między wszystkimi muslimami.