18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czy posłanka PiS była najebana?

Nikczemny_Płód • 2013-02-25, 11:12
Taki już archiwalny materiał o polskiej "elycie".



Pewno diabetyk i na lekach coś tam coś tam :roll:


matol

2013-02-25, 17:30
@zły
Nikt Cię tu nie obraził, a Ty zachowujesz się jak polityk.

Ghostface

2013-02-25, 17:45
Wszystkie te sk***iele sobie bardzo dobrze radzą w godzinach "pracy".

Br...........ki

2013-02-25, 18:06
Zly_wrecz_okropny napisał/a:



Akurat autor jest, więc w czym problem biedo umysłowa? Bo komu normalnemu chce się wyszukiwać "haków" sprzed lat i wrzucać tutaj z podpisem polska "elyta"... Żeby to jeszcze jakaś świeża sprawa była to tak :roll:



Ale gdyby to było coś na PO to byś się nie czepiał. I na ch*j obrażasz, masz kompleksy czy jak

Nikczemny_Płód

2013-02-25, 18:35
Zly_wrecz_okropny napisał/a:



Akurat autor jest, więc w czym problem biedo umysłowa? Bo komu normalnemu chce się wyszukiwać "haków" sprzed lat i wrzucać tutaj z podpisem polska "elyta"... Żeby to jeszcze jakaś świeża sprawa była to tak :roll:



Ty głupia pokrako, skąd wyciągasz teorie, że niby to popieram platformę?

k***a jesteś takim cymbałem, że aż mi szkoda przelewać słowa na na papier by podać za jaką opcją jestem.

Typowe lewackie metody.

killerZeWsi

2013-02-25, 18:38
Lepiej się Dorn naj***ł - i też wszystko było nagrane - ale się wypiera nadal ROTFL.

Zl...........ny

2013-02-25, 19:27
Nap_Linek napisał/a:



Ty głupia pokrako, skąd wyciągasz teorie, że niby to popieram platformę?

k***a jesteś takim cymbałem, że aż mi szkoda przelewać słowa na na papier by podać za jaką opcją jestem.

Typowe lewackie? metody.




gelmoa

2013-02-25, 19:37
To nie ona jest poje**** tylko ludzie którzy ją wybrali. Bo tak jest w demokrecji, że głupi ludzie wybierają jeszcze głupszych!!!!

Br...........ki

2013-02-25, 20:53
gelmoa napisał/a:

To nie ona jest poje**** tylko ludzie którzy ją wybrali. Bo tak jest w demokrecji, że głupi ludzie wybierają jeszcze głupszych!!!!


A skąd mieli wiedzieć że przyjdzie naj***na do roboty, politycy to aktorzy są przecież.

Archeolog

2013-02-25, 21:02
Zly_wrecz_okropny napisał/a:

Ooo już POkraki uzbroili się w złotą łopatę i wykopują jakieś artefakty... co następne? "Spieprzaj dziadu"? :facepalm: To może dla odmiany jakiś świeży news np. że żona Mirosława Drzewieckiego byłego ministra w rządzie PO została złapana na kradzieży drogich futer w Hameryce i grozi jej 5 lat odsiadki ;) ? Swój do swojego ciągnie



Wyczuwam ból dupy. ;-)

Seta666

2013-02-26, 00:14
pie**olonym złodziejom wszystko wolno pić w pracy jeździć po pijaku łapać fotki na fotoradarach bez ponoszenia konsekwencji

bartek_betleja

2013-02-26, 17:15
kubaiks napisał/a:

Natomiast w sejmowej kantynie (chyba) można zakupić alkohol. .



W sejmowej kantynie alkohol jest za darmo.
Na pochybel skur**synom.

Mom and Death

2013-03-04, 12:36
dupeczka z tyłu po prawej jest wyj***na.

Koniec Świata

2013-03-17, 11:16
Nie naj***na tylko poj***na jak jej partyjni koledzy.