18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czy kobiety są słabe? Dam się pobić sadolce!

on...........21 • 2014-10-17, 19:19
Jesteś silna? Uważasz, że kobiety nie są słabe i bezbronne? Chciałabyś pobić faceta? No to masz okazję. :-)
Dam się pobić, skopać i podeptać. Nie będę się bronił. Jestem przekonany, że żadna kobieta nie ma na tyle dużo siły, aby zrobić cokolwiek zdrowemu i młodemu mężczyźnie bez użycia niebezpiecznego narzędzia (warunek!). Temat ma charakter badawczy i jeśli się mylę, co do siły naszych drogich sadolek, to pozwolę zrobić sobie zdjęcia "obrażeń" i wrzucić je tutaj. Niech prawda wreszcie wyjdzie na jaw. ;-)

Ogłoszenie jest całkowicie poważne. Dojadę na terenie Śląska i Małopolski. Szczegóły na priv.

fiflok-siusiak

2014-10-17, 19:24
Marne miejsce wybrałeś na ogłoszenie matrymonialne. Zaraz Cię zeżrą tubylcy. I bardzo dobrze! :)

on...........21

2014-10-17, 19:24
Żadne matrymonialne, czysto badawcze.

karinata

2014-10-17, 19:25
On chyba myśli, że naprawdę ma jaja z żelaza. :amused:

mastmc

2014-10-17, 19:27
Jak Ci się trafi typowa 'kobieta sadola' to może uszczerbku na zdrowiu nie doznasz na psychice na 100%
PS. z czym Ci się kojarzy "o" i "O" ;]

oc...........ki

2014-10-17, 19:37
to, że zapytam - a ile płacisz? - bo za darmo nikogo nie biję, a zlecenia obicia komuś tego i owego kosztują :mrgreen:
za darmo tylko przyjemności z natury pacyfistką i hedonistką jestem...

a jak śląsk i małopolska to pewnie pochodzisz z Olkusza albo Bielska-Białej

uśmiechnęłam się - łap :piwo:

Ra...........it

2014-10-17, 19:46
Zapraszam pod tesco - zgniotę cię badaczu bez gaszenia papierosa



Agata Wróbel

ulifont

2014-10-17, 20:03
Kobieta, która fizycznie coś w domu robi to jak ci zapie**oli to i ząbek stracisz i oczko ci spuchnie.

oski_boski

2014-10-17, 20:14
jak Cie rafalalalalalalala dopadnie to Ci się odechce eksperymentów

Echis

2014-10-17, 20:21
Wystarczy jeden celny cios w jedynki i chłopcze byś pożałował swego zj***nego pomysłu. Baba nie baba, cios to cios, nie musi być mocny, ale celny i nawet knockout można zaliczyć. Nie mówiąc o okopanych jajach, albo jak która z kłami by się rzuciła.

Koziol87

2014-10-17, 20:31
Gościu. Albo jesteś chory psychicznie albo zdrowia Ci nie szkoda. tak jak kolega wyżej napisał. Cios to cios. dostaniesz w zęby i sie złożysz, po co Ci to?

BongMan

2014-10-17, 20:51
Znam pannę co by cię poskładała nawet jakbyś się bronił i to ty miał niebezpieczne narzędzie w rękach. Instruktorka i mistrzyni Polski w muay thai. Dalej jesteś chętny?