18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Czy kobiety są słabe? Dam się pobić sadolce!

on...........21 • 2014-10-17, 19:19
Jesteś silna? Uważasz, że kobiety nie są słabe i bezbronne? Chciałabyś pobić faceta? No to masz okazję. :-)
Dam się pobić, skopać i podeptać. Nie będę się bronił. Jestem przekonany, że żadna kobieta nie ma na tyle dużo siły, aby zrobić cokolwiek zdrowemu i młodemu mężczyźnie bez użycia niebezpiecznego narzędzia (warunek!). Temat ma charakter badawczy i jeśli się mylę, co do siły naszych drogich sadolek, to pozwolę zrobić sobie zdjęcia "obrażeń" i wrzucić je tutaj. Niech prawda wreszcie wyjdzie na jaw. ;-)

Ogłoszenie jest całkowicie poważne. Dojadę na terenie Śląska i Małopolski. Szczegóły na priv.

Hellcat

2014-10-17, 21:21
Dajesz 400zł i poskładam Cię jak scyzoryk. :) Też nie żartuję. :)

Insaner

2014-10-17, 21:30
Jeśli ogłoszenie jest na serio, to dam sobie rękę uciąć że autor jest grubasem z małym fiutkiem. Jest pomiędzy tym, a odchyleniami psychicznymi jakaś trwała zależność :D

karinata

2014-10-17, 21:38
@up
Zajrzyj na harda choćby pod kątem tagów "kop,jaja", a potem wrzuć tam materiał z ucinania tej ręki. :>

Insaner

2014-10-17, 22:02
karinata napisał/a:

@up
Zajrzyj na harda choćby pod kątem tagów "kop,jaja", a potem wrzuć tam materiał z ucinania tej ręki. :>



Wiem o czym piszesz, ale i tak 99% męskich bohaterów w tego typu filmach stanowią osoby, o których wspomniałem wyżej ;)

Viperal

2014-10-17, 23:06
Ja pie**ole gościu, przecież każda kobieta cię poskłada jeśli będziesz tylko stał, więc taki eksperyment schowaj sobie w dupę.

leslawq

2014-10-17, 23:11
To pewnie ten zjeb od "małego problemu". Ignorujcie pojeba, nie dajcie zwyrolowi rozgłosu!

decybelix

2014-10-17, 23:11
No kolego, albo masz jaja ze stali albo wtyki na ojomie.

Urinal

2014-10-17, 23:13
Viperal, tu nie chodzi o to, czy poskłada jak nie będzie się bronił, tylko o to, czy w ogóle znajdzie się taka sadolka, żeby się poznęcać. Eksperyment polega na tym, żeby sprawdzić czy są tu prawdziwe sadolki, czy same udawane pipki.