18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Człowiek kamera bezpieczeństwa

Tuiq • 2012-10-31, 07:26
Gość po prostu kręci losowych ludzi i udaje kamerę bezpieczeństwa. Dodaje najkrótszy z trzech filmików.

lofix1

2012-10-31, 08:36
coraz mniej pomysłow, a jakoś oryginalnym trzeba być... dno, syf i wodorosty.

~Velture

2012-10-31, 08:45
Zawsze jak widze ,że ktoś atakuje kamerzyste (3.22) to zastanawiam sie czy filmujący to taka p*zda niemiłosierna czy poprostu umyślnie daje sie bić jak mała suka aby poźniej do sądu iść i pierdyliard dolców odszkodowania.

stery_srh

2012-10-31, 09:04
Dość ekscentryczny sposób na spędzanie wolnego czasu. ;-)

kamil-c

2012-10-31, 09:17
Jak bym wyj***ł sk***ysynowi to by się nauczył że nie wk***ia się spokojnych ludzi. Pytam na ch*j nagrywać takie wielkie gówno ?? ch*jek siedzi w domu i nie ma co ze sobą zrobić to łazi i wk***ia i będzie tak wk***iał puki ktoś nie zajmie się jego jedynkami. Niestety to USA to jeszcze trochę poczeka. U nas albo w Rosji już dawno by mu ktoś to kamerzątko wbił w pie**olony ryj .

mefisto25

2012-10-31, 09:55
kamil-c napisał/a:

Jak bym wyj***ł sk***ysynowi to by się nauczył że nie wk***ia się spokojnych ludzi. Pytam na ch*j nagrywać takie wielkie gówno ?? ch*jek siedzi w domu i nie ma co ze sobą zrobić to łazi i wk***ia i będzie tak wk***iał puki ktoś nie zajmie się jego jedynkami. Niestety to USA to jeszcze trochę poczeka. U nas albo w Rosji już dawno by mu ktoś to kamerzątko wbił w pie**olony ryj .




Nie spinaj się tak, bo ch*j byś zrobił. Każdy jest kozakiem, przed monitorem własnego komputera.

Analfabeta85

2012-10-31, 10:39
dobre pokazuje że każdy ma coś do ukrycia

Kakushkin

2012-10-31, 13:27
@Analfabeta85:

Nie tyle może do ukrycia. Mnie by też wk***iało, jakby jakiś randomowy typ mnie nagrywał, ch*j wie co będzie z tym filmikiem później robił i w jakim celu go kręci.

nevonus

2012-10-31, 13:33
chyba trochę łapię o co gościowi chodzi:
na człowieka z kamerą reagują generalnie agresywnie, że zakłócają prywatność etc.
Na kamery monitoringu, które po prosu wiszą nie zwraca się uwagi, później są szukając czegoś zupełnie innego natrafia się na taśmie jak kierownik działu siedząc po godzinach pie**oli zaskakująco szybko awansujące pracownice.
Kamerki z dźwiękiem ładnie rejestrują kłótnie z żoną, nr pin karty hasło do kompa firmowego etc.

W tym centrum handlowym było to ewidentne, przeganiali go ale kamer co wisiały na sufitem z których obraz bacznie obserwował pan Heniu na recepcji/ochronie, już kamieniami nie obrzucili.

dracello

2012-10-31, 13:43
a mnie się podoba, dawać resztę filmików.

Nutaharion

2012-10-31, 13:47
@up
Masz rację ;-)

-"Dlaczego filmujesz?"
-"Hmm.... Wyszedłeś z apteki?"
-"Tak"
-"Tam też są kamery"
-"I?"

AntyNwo

2012-10-31, 13:54
jak to znalesc na yt ? :D

sxside

2012-10-31, 13:55
Nie ma sensu się bulwersować, to w końcu sadistic ;) Proszę autora o namiary na podobne filmiki!

matol

2012-10-31, 14:04
:homer:
Człowiek Kamera Bezpieczeństwa
Surveillance Camera Man (tytuł z YT)

Ja pie**olę, tłumaczenie na polski godne tytułów niektórych filmów hamerykańskich "przetłumaczonych" na nasz ojczysty.
Tagi też dobre, prosto ze słownika :: surevilance ::