18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Człowiek kamera bezpieczeństwa

Tuiq • 2012-10-31, 07:26
Gość po prostu kręci losowych ludzi i udaje kamerę bezpieczeństwa. Dodaje najkrótszy z trzech filmików.

irish

2012-10-31, 21:35
mefisto25 napisał/a:



Obrazek
Nie spinaj się tak, bo ch*j byś zrobił. Każdy jest kozakiem, przed monitorem własnego komputera.



to ty byś ch*j zrobił, na szczescie zyjemy w polsce i wyj***nie komuś głupiemu w łeb nie wiąże się z żadnymi sankcjami karnymi, co widać po naszym wymiarze sprawiedliwości. krzyż na droge leszczu

papiez

2012-10-31, 22:25
kamil-c napisał/a:

Jak bym wyj***ł sk***ysynowi to by się nauczył że nie wk***ia się spokojnych ludzi. Pytam na ch*j nagrywać takie wielkie gówno ?? ch*jek siedzi w domu i nie ma co ze sobą zrobić to łazi i wk***ia i będzie tak wk***iał puki ktoś nie zajmie się jego jedynkami. Niestety to USA to jeszcze trochę poczeka. U nas albo w Rosji już dawno by mu ktoś to kamerzątko wbił w pie**olony ryj .


ja pie**ole jesteś idealnym przykładem takiego robaka o którym mówił keidyś testo. w USA powiedzą ci czy możesz ich nei filmować i masz co najmniej 3 min dyskusji bez objawów agresji, jakbyś to zrobił u nas to taki wieśniak jak ty pierwsze co by zrobił to obudził w sobie instynkt goryla i wyj***ł kamerzyście w twarz

itaczeq

2012-10-31, 22:29
chajzer jaki wk***iony

Analfabeta85

2012-10-31, 22:40
Damundo napisał/a:

@Analfabeta85:

Nie tyle może do ukrycia. Mnie by też wk***iało, jakby jakiś randomowy typ mnie nagrywał, ch*j wie co będzie z tym filmikiem później robił i w jakim celu go kręci.



ee tam ja się nie wstydzę że mam małego :)

bingo100

2012-10-31, 22:43
Wykład na dziś ;)

Większość ma problem z byciem nagrywanym przez żywą osobę, którą widzą i mogą zaprotestować ale godzą się na wszechobecne CCTV - i to jest jak najbardziej celem tego przekazu. To nie jest gnojek, który wk***ia ludzi tylko ciekawa akcja społeczna, pokazująca jak bardzo jesteśmy zniewoleni. Nie mam tu na myśli żadnych teorii spiskowych, ale zobaczcie, że w sklepie, banku czy na ulicy wystarczy tylko informacja 'Obiekt Monitorowany' i już można wszystkich nagrywać do woli - i nie wiadomo co się z tym później dzieje, żaden Kowalski nie ma prawa sprzeciwu, prawa do usunięcia go z materiału czy nawet wglądu w taki zapis wideo. Mało kto ma z tym problem w życiu codziennym dopóki ktoś mu wprost nie uświadomi jakie to jest wk***iające.
Ludzie po prostu mają tak: Dlaczego mnie nagrywasz? -Nie nagrywam ciebie, nagrywam wszystkich. -A, to ok.

Tak mi się przynajmniej wydaje.

kamil-c

2012-11-01, 00:10
mefisto25 napisał/a:



Obrazek
Nie spinaj się tak, bo ch*j byś zrobił. Każdy jest kozakiem, przed monitorem własnego komputera.

:idzwch*j: co za cięta riposta masakra :lodowka:
@UP w pełni się zgadzam ale poco wk***iać bogu ducha winnych ludzi nie wieże że nie wyj***ł byś typowi który stoi z kamerką nad tobą gdy ty próbujesz zjeść śniadanie no k***a nie mów ze nie dostał by kopa :P

ojojoj

2012-11-01, 13:34
czesto chodze po lublinie z kamerka i krece ludzi. i nie reaguja tak zabawnie. spiete poslady maja ci amerykance

bingo100

2012-11-01, 15:12
@kamil-c

Zastanawiałem się nad tym wczoraj i doszedłem do wniosku, że prędzej bym zaczął z nim gadać niż przepędzać. Byłbym ciekawy reakcji innych ludzi. No ale taki mam charakter :-)