18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

czesc

bizzy • 2012-09-02, 16:22
cześć siedze na sadisticu 2lata ale jestem nowy
jak bylo to slabo otagowane

bizzy

2012-09-03, 13:57
bedzie bedzie :P ale ja koncze temat bo jest moj!;p

nie bedzie nikt mi mowil co chcialem napisac tworzac to gowno i zarzucal czegokolwiek jak niektorzy wczesniej bo nikt z osob obecnych na tym forum mnie nie zna. (jeszcze, ocenicie za jakis czas).
Prawda jest taka ze uciekaja nam z internetu tresci, wazne i niewazne, ktore czesto zmieniaja sie z czasem w wazniejsze i mimo ze niekiedy jest to na tego typu forach robione przez moderatorow z zlosliwosci, niekiedy bo im kaza, niekiedy z poczucia obowiazku a innym razem zeby sie wywyzszyc, powoli moderatorzy mam wrazenie kasuja cos bo nie chca balaganu a pozniej okazuje sie ze skasowali cos co mialo z zalozenia zamiary dobre. oczekiwalem jednego sory i nikt o nic by sie nie czepial. jedyny moderator ktory tu napisal z sensem to ten ostatni. mi sie wydaje ze taka reakcja powinna byc na poczatku... i nie mowie do nikogo personalnie bo nie jestem na tyle poj***ny zeby sprawdzac kto w ostatnim czasie usunal to co widzialem a czego juz np nie ma.
Tylko sami ludzie robia sobie nieswiadoma cenzure przez to wlasnie, bo NIE ZASTANOWIĄ SIĘ! pomyslcie 2x zanim cos usuniecie, nawet jak nie jest to zgodne z regulaminem, nie jestesmy w wojsku tylko na stronie internetowej gdzie czasem reguly trzeba nagiac zeby nie byc jak reszta swiata tylko miec swoj domowy poj***ny sadystyczny azyl. i czuc sie jak u siebie. jak bede chcial przeczytac cos co mi narzucają to wlacze sobie wp.pl. tez odpisywalem tu czasem na pale bez zastanowienia i ten watek prawie tez tak skonczyl, w smieciach, a moze sie okaze ze te 400 piw nie jest za samo "czesc jestem nowy chyba juz bylo" tylko ktos domyslil sie od poczatku o co chodzi. wierze ze przynajniej 1 osoba i tym juz wygralem to co chcialem, wytlumacze w nastepnym temacie (bynajmniej w ogole niepodobnym) dosadniej (tak tak jetem jednym z tych co na sile probuja bawic i uczyc).

Novik

2012-09-03, 14:36
kiedyś taki temat miał by dużo piw i był by dobry lecz teraz to gimbazja rzuca się na wszystko


"mało piw?!?!?! co to ropi na gufnej"

niestety ale nie widzę sensu już w tej stronie

Mi...........an

2012-09-03, 14:38
@bizzy

Wyłamało mi nadgarstki po samych łokciach :lol:

Weź zabierz swój syndrom i idźcie z nim do lekarza. Nie hejtuje cię. Mam w dupie twoje sarkazmy(nietrafne z resztą :roll: ). Po prostu pie**olisz bez sensu burząc przy tym względny spokój jaki tu panuje. Ciśnie cię coś na temat forum? Idź i zasugeruj zmiany: http://www.sadistic.pl/zglos-problem-z-forum-zasugeruj-zmiany-vt26,1605.htm#1379595

Jak na razie powiedziałeś bardzo dużo, lecz jest to czcze pie**olenie kotka w otwór.