18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

czesc

bizzy • 2012-09-02, 16:22
cześć siedze na sadisticu 2lata ale jestem nowy
jak bylo to slabo otagowane

bizzy

2012-09-02, 23:03
angel napisał/a:

:roll:

:facepalm2:
toś opie**olił, aż grupa moderatorów gaciami zatrzęsła.
Prawda - poleciało do suszu a miało zostać przeniesione do kawałów bo wsadziłeś to do Absurdów. Zwróciłeś niekulturalnie uwagę i zostało przeniesione i otrzymałeś informację na PW.
Luzuj poślady ;-)




pewnie ze zglosilem niekulturalnie uwage bo poswiecilem zeby napisac tego posta 10 sekund zycia + 20 na przypomnienie sobie loginu i hasla. wrzucialem do absurdow dnia codziennego i tam powinno zostac bo to co sie tu ostatnio dzieje to absurd i to na porzadku dziennym. nie ma porzadku a w porzadnych sadystycznych rzeczach dopatrujecie sie glupot i je usuwacie bo mozecie. nie musicie ale mozecie. poza tym co to za usprawiedliwienie ze przeniosles do sucharow bo mialo byc przeniesione do kawalow? :D
i co to k***a jest hajduk

a kto sie nie zgadza wypad z mojego watku :idzwch*j: (dżołk zeby nie bylo, bo trzeba czasem tlumaczyc z tego co zauwazylem /\ :P )

ps. panie moderatoru nie gniewaj sie ze cie zjechalem. czasem mozna powiedziec po prostu sorry i jest po sprawie

ps2. sorry ze cie zjechalem ;-)

~Angel

2012-09-02, 23:20
Że ci się chce tracić tyle Twojego cennego czasu na pisanie tych pierdół.
Robisz bezsensowny offtop i myślisz że jesteś COOL.
Tak pojechałeś wszystkich - jesteśmy teraz tacy pici pici.

Koniec offtopu.

lukasoon15

2012-09-02, 23:20
@bizzy
Pomijając kwestie nadużywania sarkazmu w twoich wypowiedziach, oraz syndrom boga pozwól, że o coś zapytam, bo jakoś nie łapię...
Jechałeś po gimbusach, że nie łapią twojej własnej i prywatnej myśli i wrzucają na twój dżołk, a w ostatnim poście sarkastycznie piszesz że zjechałeś moda. Czy to nie jest kurewsko gimbusiarskie?

ANALfabeta

2012-09-02, 23:29
Jestem tu od ponad 3 lat, ale przestałem się udzielać ze względu na poziom niektórych użytkowników.
Nawet nie wiem czy ktoś mnie jeszcze pamięta.

Pener

2012-09-02, 23:31
ANALfabeta, ja pamiętam nick :-P

Darkstep

2012-09-03, 00:25
Ostatnio walą nieźle w ch*ja - Taki sadol niby - Dałem komentarz przy zdjęciu sklepu o nazwie Hitler (odwieżowy), że pewnie zamiast Airmaxów, sprzedawają tam Cyklonixy... że co niby kryptoreklame robię ? Czy obrażam społeczność żydowską 0_o ?....

Ja jestem za bizzym, bo usuwają teksty, które idealnie pasowały do danego tematu...

Pozdro.

Odzieżowy* mój błąd

Pener

2012-09-03, 00:26
nikt tu nikogo nie trzyma na siłe ;)

bizzy

2012-09-03, 00:57
angel napisał/a:

Że ci się chce tracić tyle Twojego cennego czasu na pisanie tych pierdół.
Robisz bezsensowny offtop i myślisz że jesteś COOL.
Tak pojechałeś wszystkich - jesteśmy teraz tacy pici pici.

Koniec offtopu.



no i zobacz zamiast zakopać topór probujesz obrocic calosc przeciwko mnie robiac jakis offtop. prowokacja na prowkacje, przyklad admina. a trace czas zeby cos udowodnic. wiec go nie trace. i nie kloc sie ze mna juz. nic do ciebie nie mam do ch*ja bo pierwszy raz mam z toba w ogole do czynienia, tylko mi nie przypasowala jedna rzecz w ktorej na dodatek mam racje (usuniecie tematu)

lukasoon15 napisał/a:

@bizzy
Pomijając kwestie nadużywania sarkazmu w twoich wypowiedziach, oraz syndrom boga pozwól, że o coś zapytam, bo jakoś nie łapię...
Jechałeś po gimbusach, że nie łapią twojej własnej i prywatnej myśli i wrzucają na twój dżołk, a w ostatnim poście sarkastycznie piszesz że zjechałeś moda. Czy to nie jest kurewsko gimbusiarskie?.



napisałem, to zart. a to naprawde eksperyment, bo cos mi nie pasuje na sadisticu od dawna, mimo ze dodalem sie niedawno. co chwila cos znika, ciagle sa pod tematami podpisy tego typu jakie ja dodalem jako cala tresc tematu mimo ze jest powiedzaine zeby tego nie robic... i tego nikt nie usuwa a znikaja dobre rzeczy, cierpkie gorzkie i dosadne. to sadol nie dom kultury. trzeba trzymac jakis poziom.
co do syndromu boga -troche mam. i za bardzo sie wczuwam w takei pie**oly, tyle sie moge usprawiedliwic bo tu mnie masz a winny sie tlumaczy


ps. dostalem warna teraz koneic koncow od innego admina (ale nie wiem gdzie moge sprawdzic bo odswiezylem strone i zniknal) za zle otagowanie. rozumiem ze w slowniku jezyka polskiego nie wystepuja czasowniki czesc i siema?


czesc. i siema.

ps.2 po dodaniu tej odpowiedzi juz wiem ze to admin z powyzszego posta [ale ze mnie wrzod na dupie, Ty tez sie nie gniewaj :D to nic osobistego zrozumcie ludzie pointe]

ps.3 czesc i siema to nie czasowniki tak to jest jak sie zgrywa madrale :D

Mi...........an

2012-09-03, 01:02
Ja jebię. Co się tak przyj***łeś to moderacji? Nie pasuję to wyjdź i żegnaj. W panelu na dole po lewej stronie masz możliwość usunięcia konta. (Tylko mi teraz nie piszcie, że łańcuszek adoracji moderatorów czy inne gówno. )

Ludzie dbają o to, żeby ta strona nie zamieniła się w gówno a Tobie się wydaje, że wstawiasz złotą myśl i już jesteś Panisko. Jesteś jednym z wielu i pogódź się z tym. Nie napinaj, nie pokazuj jakim jesteś dzieciakiem :roll:

Pener

2012-09-03, 01:10
:facepalm:
skończ już pisać te pierdoły i przeczytaj jeszcze raz powód warna....

bizzy

2012-09-03, 01:56
Penerę napisał/a:

:facepalm:
skończ już pisać te pierdoły i przeczytaj jeszcze raz powód warna....



masz racje

Misiekman napisał/a:

Ja jebię. Co się tak przyj***łeś to moderacji? Nie pasuję to wyjdź i żegnaj. W panelu na dole po lewej stronie masz możliwość usunięcia konta. (Tylko mi teraz nie piszcie, że łańcuszek adoracji moderatorów czy inne gówno. )

Ludzie dbają o to, żeby ta strona nie zamieniła się w gówno a Tobie się wydaje, że wstawiasz złotą myśl i już jesteś Panisko. Jesteś jednym z wielu i pogódź się z tym. Nie napinaj, nie pokazuj jakim jesteś dzieciakiem



dbają ale niestarannie, nie wszyscy w kazdym razie i jest coraz mniej sadistica w sadisticu czasem (takie mam wrazenie).
i nie jestem panisko, po ch*j mnie nazywasz dzieciakiem? kolega wyzej napisal ze mam chyba syndrom boga - to cos bardziej w tym guscie. staram sie udowodnic malo wazne rzeczy bo moim zdaniem maja wplyw na te wazne, nie mialy na celu obrazic moderatorow.


i nie chce z nikim wojny :D . ja ogolnie podejscie mam dosc sarkastyczne do wszystkiego co mnie drazni wiec sory ze taki wlasnie mam jezyk wyslawiania sie: przesmiewczy, szyderczy i dosadny, a niektorzy zareagowali jakby cos im sie stalo, jakbym np. obrazajac gimbusow obrazal normlanych uzytkownikow, tracicie pointe... ale nie mam za zle tego ze mi ripostujecie i hejtujecie, tak ja widze sadistic wlasnie (bez tych co sie udzielają bez zastanowienia)

obiecuje juz nie krytykowac pracy adminow takimi prowokacjami i przepraszam. nastepnym razem dodam normalny temat w temacie.

sauerps

2012-09-03, 04:31
nie zwracam tego co za chwilę napiszę do nikogo z Was, ale jest takie powiedzienie: "Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem"
Czasami lepiej po prostu dać sobie spokój bo ile ludzi tyle mądrości. Pozdro

emilek1991

2012-09-03, 11:05
prawda sadol na psy schodzi na ch*ja ch*j powiedzieć nie można bo zaraz usuną albo warna dadzą

~Conscribo

2012-09-03, 12:40
Dobra, to spokój będzie, czy mam uciszyć towarzystwo?

matiqq

2012-09-03, 13:52
Japie**ole... nie pisze się "Ps.1, Ps.2 i tak dalej tylko porawnie jest Ps., PPs., PPPs. i tak dalej