18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

kokinosz

2013-04-22, 19:23
Osiągnęli to, co każde imperium we wcześniejszej historii (Persja, Rzym): wyćwiczyli się w wojnach. Jednak prędzej czy później imperium oparte tylko na tym - upada. Jedyne co ich trzyma: poziom doktoratów. Tam rodzą się genialne wynalazki, nauka. Tam faktycznie inwestują także w naukę dla tych, co chcą się uczyć. Resztę mają w dupie i trzymają w ciemności. Łatwiej sterować takimi.

we...........er

2013-04-22, 19:27
W sumie fajny sposób na kontrolowanie społeczeństwa. Robisz zamach, wymyślasz jakieś nieistniejące państwo, wypowiadasz temu panstwu wojnę, a na koniec podonosisz podatki na wojsko i policje/ograniczasz swobody obywateli w celu zwiekszenia bezpieczeństwa

Chicago

2013-04-22, 19:29
Weźcie mi to k***a sprzed oczu, bo jak widzę zachowanie tych tępych hamburgerów to mam ochotę wyj***ć monitor przez okno. Weź mnie ktoś trzymaj, no k***a infantylizm.

Ziemni4k

2013-04-22, 19:51
okej mózgi. to gdzie leży iowa i co jest tego stanu największym miastem, gdzie jest oregon? a moze cos łatwiejszego? gdzie leży j***ne chicago.... :!: Mamy jeszcze więcej debili na metr kwadratowy niz w stanach... i nie jestem żydem.

bloodwar

2013-04-22, 19:54
Nie ma co się śmiać, też miałem w klasie typa, który w 8 klasie podstawówki na pytanie "pokaż południk" wskazał... równik, a gdy nauczycielka dała mu drugą szansę (bo nie chciała go zostawiać 3 razy w 8 klasie :-) wskazał... zwrotnik raka. Teraz się wyrobił, skończył zaocznie prywatnie studia z zarządzania i marketingu (ktoś kto podpisał się pod jego dyplomem powinien od razu zostać zesłany na Syberię) i dzięki wsparciu ojca został samorządowcem, trzepie kasę na lewo i śmieje się z "wykształciuchów"

Chicago

2013-04-22, 19:58
@up, to już nie jest kwestia znajomości geografii (zgadzam się, w Polsce też znajdą się ludzie, którzy nie pokażą Niemiec na mapie. Choć wciąż uważam, że hamburgery to największe geograficzne imbecyle). To kwestia intelektu? W wiadomościach podają, że zamachowcy są z pochodzenia Czeczenami. A spora część społeczeństwa przekręciła sobie Czeczenię na Czechy, bo brzmi podobnie, a w konsekwencji Czechosłowacja zmartwychwstała. No k***a, jeżeli 3 nazwy własne brzmią podobnie i to już sprawia, że mają mindfuck, to rzeczywiście świadczy o ich niskim poziomie inteligencji.

makabrax

2013-04-22, 20:06
@Ziemni4k
Des Moines, na zachodnim wybrzeżu, w Illinois nad jeziorem Michigan

przykro mi ciulu ale niestety przeciętny polak jest w stanie wskazać więcej miejscowości w USA niż przeciętny amerykaniec w Europie...

Ziemni4k

2013-04-22, 20:11
makabrax sam jesteś ciul w dupe wyciorem pchany....a googla to mysle ze i tak nie umiesz korzystać... 20 minut.out.

kunafis

2013-04-22, 20:14
To jest fakt! Jak byłem w stanach poznałem tam pewnego Słowaka kiedyś murzyn zaczepił nas w NY (tak po hamerykańsku) pyta się where you`re form K: Slovakia M: haaaaa ( z bananem na ryju) Cechoslovakia dobrze ze nie poprawił się na Russia. Tempe ch*je

fifi

2013-04-22, 20:22
makabrax napisał/a:

@Ziemni4k
Des Moines, na zachodnim wybrzeżu, w Illinois nad jeziorem Michigan

przykro mi ciulu ale niestety przeciętny polak jest w stanie wskazać więcej miejscowości w USA niż przeciętny amerykaniec w Europie...



Mylisz sie, mialem okazje zdawac rozne egzaminy w Polsce jak i w Stanach, gdzie to tu natrafilem na testy pytan na ktorych sie wylozylem. Mam znajomych w PL jak i w USA i powiem ci, ze jest bardzo duzo, mnustwo ludzi w Polsce ktorzy najdalej w swoim zyciu, byli w najblizszym miescie, a gdy korzystaja z telefonu musi byc odlaczony od ladowarki zeby nie nastapil pobor danych i kasy przez internet w sieci nie wciagnelo. 70% wynalazkow jest patentowanych w USA. Polacy z NY, bedac na wakacjach np. w Chicago, mowia, ze za tydzien wracaja do Ameryki (nie do ny), dlatego, ze jedyne co wiedza o Stanach, zyjac i pracujac, to nazwy stacji subway-ow i na ktorej ulicy znajduje sie kosciol.

Stix2511

2013-04-22, 20:23
Co znaczy Hamerykanie??

muraaas

2013-04-22, 20:32
amerykanie to idioci, to nie stereotyp.

Chicago

2013-04-22, 21:01
Stix2511 napisał/a:

Co znaczy Hamerykanie??



Witamy w internecie.