18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czas wolny na kwaterze...

~DMT • 2021-08-03, 13:05
Nieporozumienie współlokatorów...


nebelwerfer

2021-08-03, 13:24
Przyjacielska rozmowa dwóch kacapów.

Znawca_Cipek

2021-08-03, 13:27
Umieszcza ,,szef,, 4 chłopa w jednym pokoju, żeby było taniej, to co się dziwić?

Swego czasu pomieszkiwałem tak i wam powiem, że nie ma ch*ja. Jak jest 4 chłopa na chacie, to choćby nie wiem jak cywilizowani doktorzy habilitowani by to nie byli, po pewnym czasie powstaje konieczność walki o miano samca alfa i o określenie ekipowego p*zdeusza. Może bym o tym pracę doktorską napisał...

Halman

2021-08-03, 13:30
Znawca_Cipek napisał/a:

Może bym o tym pracę doktorską napisał...



dobrze ze nie napisałeś ze ty zostałeś tym królem sali, samcem alfa...

Znawca_Cipek

2021-08-03, 13:34
Halman napisał/a:

dobrze ze nie napisałeś ze ty zostałeś tym królem sali, samcem alfa...



Mnie naprawdę ciężko sprowokować. Raczej byłbym tym filmując, albo ewentualnie tym od ,,Ej, panowie, uspokójcie się, nie warto!,,

dżonyłojlker

2021-08-03, 13:37
Halman napisał/a:

dobrze ze nie napisałeś ze ty zostałeś tym królem sali, samcem alfa...



Było tu już kilka takich filmików jak robolstwo walczy na kwadracie. Najbardziej jednak podobało mi się nagranie gdzie cepy się kłóciły, a jeden nadziabany grubas próbuje założyć spodnie przez głowę.

Znawca_Cipek

2021-08-03, 13:37
fimującym, k***a! Kiedy będzie można edytować na komórce? :evil:

SlimShady

2021-08-03, 13:51
Jaki gnój a do wszystkich skacze :lol: coś takiego jak Halman, ale w realu nie przed kompem

Halman

2021-08-03, 14:03
SlimShady napisał/a:

Jaki gnój a do wszystkich skacze coś takiego jak Halman, ale w realu nie przed kompem



masz coś do mnie? znając życie jesteś tylko kozaczkiem 45 kg masy w mokrym od deszczu dresie... parówa ci na czoło.

~DMT

2021-08-03, 14:15
Znawca_Cipek napisał/a:

Kiedy będzie można edytować na komórce?



Można cały czas. Musisz tylko przestawić w ustawieniach, na "wersja na komputer"...

KoniecZartow

2021-08-03, 14:34
Halman napisał/a:

masz coś do mnie? znając życie jesteś tylko kozaczkiem 45 kg masy w mokrym od deszczu dresie... parówa ci na czoło.



Umówcie spotkanie i na harda.

St...........sz

2021-08-03, 15:21
1. A Ktoś wie o co poszło? :-D
2. Napisz tą pracę i wrzuć na Sadola pośmiejemy się :)
3. Filmik jak typ wkłada spodnie przez głowę masz linka? :-P

pytolsky

2021-08-03, 15:28
Znawca_Cipek napisał/a:

Umieszcza ,,szef,, 4 chłopa w jednym pokoju, żeby było taniej, to co się dziwić?
Swego czasu pomieszkiwałem tak i wam powiem, że nie ma ch*ja. Jak jest 4 chłopa na chacie, to choćby nie wiem jak cywilizowani doktorzy habilitowani by to nie byli, po pewnym czasie powstaje konieczność walki o miano samca alfa i o określenie ekipowego p*zdeusza. Może bym o tym pracę doktorską napisał...



Chyba tylko wśród patusów są takie zwyczaje, normalni ludzie są w stanie wytrzymać w grupie stanowiącej 4 osoby przez stosunkowo krótki okres czasu. Pewnie przez twoje pedalskie zapędy twoi lokatorzy mówili na ciebie "znawca ku*asów" stąd twoje błędne przeświadczenie, że zawsze w takich sytuacjach szuka się ekipowego p*zdeusza.

Znawca_Cipek

2021-08-03, 15:37
DMT napisał/a:

Można cały czas. Musisz tylko przestawić w ustawieniach, na "wersja na komputer"...



Pokaż ty mi to palcem, bo chcę uwierztć, że śnię. Nie mam takiej opcji na Cgromie.