18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czas wolny na kwaterze...

~DMT • 2021-08-03, 13:05
Nieporozumienie współlokatorów...


Jebaka80

2021-08-03, 16:17
WWE kacap edition ;)

mesjans

2021-08-03, 16:37
Znawca_Cipek napisał/a:

Umieszcza ,,szef,, 4 chłopa w jednym pokoju, żeby było taniej, to co się dziwić?
Swego czasu pomieszkiwałem tak i wam powiem, że nie ma ch*ja. Jak jest 4 chłopa na chacie, to choćby nie wiem jak cywilizowani doktorzy habilitowani by to nie byli, po pewnym czasie powstaje konieczność walki o miano samca alfa i o określenie ekipowego p*zdeusza. Może bym o tym pracę doktorską napisał...



No i mamy patusa. Mieszkałem przez dwa lata w czterech chłopa w jednym pokoju będąc na studiach, nikt się nie pobił. Za to imprezy były prawie codziennie oraz wielogodzinne granie w CSa. Jak ktoś jest patusem, nie ma zainteresowań a po alko jedyne co przychodzi do łba to jebnąć w ryj za darmo kumpla to się nie dziwię.

apoco88

2021-08-03, 18:39
To są te słynne "flashbacki z donbasu"

Clairvoyant

2021-08-03, 19:44
Nie wiem jak mateczka rasija z takimi młokosami mogła pogonić niemców w IIWŚ.

KrystekKrystek

2021-08-03, 20:08
Znawca_Cipek napisał/a:

Pokaż ty mi to palcem, bo chcę uwierztć, że śnię. Nie mam takiej opcji na Cgromie.



Chrome to gunwo gorsze od Sajszungowskiej przeglądarki jak widać






Czekoczekoczekolada

2021-08-05, 18:36
Znawca_Cipek napisał/a:

Umieszcza ,,szef,, 4 chłopa w jednym pokoju, żeby było taniej, to co się dziwić?
Swego czasu pomieszkiwałem tak i wam powiem, że nie ma ch*ja. Jak jest 4 chłopa na chacie, to choćby nie wiem jak cywilizowani doktorzy habilitowani by to nie byli, po pewnym czasie powstaje konieczność walki o miano samca alfa i o określenie ekipowego p*zdeusza. Może bym o tym pracę doktorską napisał...



A tam pie**olisz, nas mieszkało 5 w domku (przez pewien czas nawet 6 osób) i nie było żadnej dramy. Sprzeczki oczywiście były - głównie chodziło o sprzątanie po sobie, jednak nie było mordobicia, ale to może dlatego, że każdy miał swój pokój, choć 2 osoby miały pokój przechodni. No ale może nie było waśni przede wszystkim dlatego, że były 2 sracze :-)

ArcziArczi

2021-08-30, 06:23
j***ne śmieci z ukrainy