18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czarny piątek

~Velture • 2017-11-24, 12:05
Black friday w Afryce... Dosłownie i w przenośni.






Nie mam zamiaru spamować kilkoma tematami więc wrzucam w spojlerze kolejny.
Zastanawiam się skąd oni nagle mają tyle hajsu aby latać na wyprzedaże badziewnej elektroniki której i tak nie potrzebują bo nie mają prądu i żyją w lepiance z gówna.
Może lubią wynalazki białego człowieka aby narzekać jak im źle?

spoiler

The_Generat

2017-11-24, 12:11
wygląda na Lidla w centrum Berlina

~Velture

2017-11-24, 12:13
The_Generat napisał/a:

wygląda na Lidla w centrum Berlina


Zrobiłeś błąd w słowie "Paryż"

nowynick

2017-11-24, 12:28
W Afryce to jest teraz początek lata, tu zdecydowanie mamy jakąś hamburgerownie albo Zachodnią Europę :-/

poligon6

2017-11-24, 12:44
Ale to normalny widok na zachodzie. Wyjdz w takiej Koloni o 10 rano i nie uswiadczysz białego Niemca. Spotykasz ich o 6 rano i 18 ale na autostradzie jak jada i wracaja z pracy.


Ogólnie to syf i kiła, parki pozajmowane przez bambo, słuzą im do dilowania haszu. Komunikacja miejska smierdzi jakby cały czas jakis żul jechał, metro zaszczane, naśmiecone jak u nas na poczatku lat 90-tych.

mygyry

2017-11-24, 13:12
Im to powinni tylko kondomy sprzedawać :ciasteczkowy2:

janlew

2017-11-24, 13:16
W Polsce żydy i folksdojcze(chamy), podobne szopki odstawiają jak idą do szkopskiego Lidla.
Jakby to w Polsce nazwać... "german shops: nazi+jew firday".

patryko93

2017-11-24, 13:38
Model konsumpcyjnego społeczeństwa. Intrygująca jest analiza siły dzisiejszych reklam. Biją się o promocje, które sensu stricto nimi nie są (cenowo), a jedynie świadczy o nich reklama w sklepie. Co widzę takie sytuacje - czy to lidle, czy biedronki, gdzie ludzie biegają i przepychają się o jakieś kroksy, czy inne gówno - to przypomina mi się jedna, której byłem świadkiem.
Pewnego dnia robiąc z dziewczyną obiad, okazało się, że jakiegoś składnika brakuje (nie pamiętam już co to było ale chyba jakaś przyprawa). No to zebrałem się do marketu. Tam tłumy z pełnymi koszykami. Wtedy uświadomiłem sobie swój błąd, to był okres barbórek. Więc mówię szybko zakupy i znikam. Przechodziłem obok obleganego kosza z piwami (ośmiopak), a tam ludzie kupują ucieszeni po kilka. Omijam idę dalej ale jak byłem przy dziale z piwami mówie to przy okazji kupie. I patrze ten sam browar, co na "promocji" ale w czteropaku i szybko sumuje ile kosztują dwa czteropaki i się okazuje, że taniej niż ośmiopak w promocji. Kupiłem dwa czteropaki, bo mina ludzi by kasie bezcenna :)

krzyks

2017-11-24, 14:02
Velture napisał/a:


Zrobiłeś błąd w słowie "Paryż"



Ty też: 8-)

Velture napisał/a:

Black friday w Afryce... Dosłownie i w przenośni.


saves

2017-11-24, 14:52
To powinno się nazywać Dindu Nuffin Friday.

b0r000

2017-11-24, 17:27
Kolejna grupa która żąda by traktowano ich jak ludzi a zachowują się jak zwierzęta

Cara_Al_Sol

2017-11-24, 18:37
Wychodzisz ze sklepu z telewizorem... Dlatego to jest BLACK Friday?

szamanthc

2017-11-24, 19:17
Co czarny kupi? Nic! Ale na pewno coś zajebie dlatego czarny piątek:)

RoboCat

2017-11-24, 23:12
Black friday - to jedyny czas kiedy mudzyny moga sobie na cokolwiek pozwolic bez kradziezy :D dlatego black friday...