18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czarny piątek

~Velture • 2017-11-24, 12:05
Black friday w Afryce... Dosłownie i w przenośni.






Nie mam zamiaru spamować kilkoma tematami więc wrzucam w spojlerze kolejny.
Zastanawiam się skąd oni nagle mają tyle hajsu aby latać na wyprzedaże badziewnej elektroniki której i tak nie potrzebują bo nie mają prądu i żyją w lepiance z gówna.
Może lubią wynalazki białego człowieka aby narzekać jak im źle?

spoiler

dziobak90

2017-11-24, 23:56
pie**olone zwierzęta...

OxY

2017-11-25, 02:07
będą lepsze filmy, nie zesraj się, wrzućcie to do sucharów :amused: a nie sory prędzej opie**olicie gałona

Mors_Nigra

2017-11-25, 03:33
janlew napisał/a:

W Polsce żydy i folksdojcze(chamy), podobne szopki odstawiają jak idą do szkopskiego Lidla.
Jakby to w Polsce nazwać... "german shops: nazi+jew firday".

Do tej pory nie byłem pewien. Teraz już wiem, że jesteś trollem. Szkoda :(

miskolargol

2017-11-25, 09:58
poligon6 napisał/a:

Ale to normalny widok na zachodzie. Wyjdz w takiej Koloni o 10 rano i nie uswiadczysz białego Niemca. Spotykasz ich o 6 rano i 18 ale na autostradzie jak jada i wracaja z pracy.


Ogólnie to syf i kiła, parki pozajmowane przez bambo, słuzą im do dilowania haszu. Komunikacja miejska smierdzi jakby cały czas jakis żul jechał, metro zaszczane, naśmiecone jak u nas na poczatku lat 90-tych.



Nie wiem gdzie ty tam na ty zachodzie mieszkasz,ale radze zmnienic miasto lub wojewodztwo.
Siedze od 15 lat w NRW i nic z tego co tu piszesz nie pokrywa sie z prawda i to pomimo tego ze NRW ma najwiekszy procent obcokrajowcow (turbanow)
Owszem od 2-3 lat zrobilo sie tu male jumanji,ale bez przesady.
Piszesz takie bzdury ,a ludzie w Polsce w to wierza i przekazuja dalej.
Potem jak przyjezdzam na urlop do PL musze najpierw ludziom zdjecia na dowod pokazywac ,bo mi nie wierza ze przyjechalem z niemiec a nie z afganistanu.

vl...........00

2017-11-25, 13:54
k***a co za bydło. Ale nie ma co się cieszyć, u nas w Lidlach mohery też potrafią nak***iać jak zwierzęta po karpia.