18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Czarny kurier

wernetto • 2014-03-27, 23:27
bo czas to pieniądz :amused:



Akcja od 0:25

~DMT

2014-03-27, 23:35
Jak by nie było, to przytomnie rzucił na krzaka, żeby zamortyzował, a nie na beton. Co nie zmienia faktu że ch*j mu w dupę.

Ra...........py

2014-03-27, 23:43
Ja pie**olę piszcie kiedy akcja bo po ch*j gapić się 30 sekund w kraty i stojący samochód.

Massivee

2014-03-28, 00:37
Jedyny motyw którego nie kumam w USA, u nas zawsze trzeba piznąć podpis albo na E-padzie, albo na liście odbiorcy. WTF?? Oni tam za wszystko z góry płacą CC że kurierzy aż tak mają wyj***ne? Zapłacone jebnąć pod chatą ch*j czy ktoś zajebie czy się rozpadło. Mieszkał bym w stanach mając furę tylko za kurierami bym jeździł i po ich żucach podłożeniach pod domami zbierał bym je. j***ć system pfff.... :D

makabrax

2014-03-28, 10:37
@Massivee
do mnie jak przyjeżdża kurier chyba z UPS to tylko daje paczkę i nic nie chce żebym podpisywał co jest dość dziwne no ale ch*j z tym, a te e-pady to jest ch*jnia że ja pie**ole, nie wiem czy oni mają je tak zużyte czy ki ch*j że trzeba napie**alać po tym gównie żeby cokolwiek się pojawiło, a podpis wychodzi jak upośledzonego :D

JH...........DS

2014-03-28, 10:41
czas to pieniądz, a w aucie się grzebał przez 20 sekund j***ny obibok

spiepszaj_dzbanie

2014-03-28, 13:28
@makabrax
Bo stare zgredy nie wiedzą że wystarczy tylko dotknąć żeby pisało. Jeszcze mają zakodowane że trzeba cisnąć jak debil ten radziecki długopis.
A widziałeś kiedyś dzwoniącego jakiegoś dziadka albo babkę? Zwiększa głośność krzyczenia do słuchawki wprost proporcjonalnie do odległości dzielącej dzwoniących.

en-em

2014-03-28, 14:12
..i po akwarium.

Loq14

2014-03-29, 14:09
Kiedyś mi jeden kurier wrzucił tak monitor kupiony w pewnym sklepie internetowym, poczekałem sobie tydzień i zadzwoniłem mówiąc że paczki nie mam. Ciekawy jestem jaką miał minę kurier jak musiał wybulić paromiesięczną pensję na nowy monitor.

b1z

2014-03-29, 14:46
Kurierzy z tego co mi wiadomo zarabiają dobre pieniądze, więc nie martw się, mocno go Twój monitor nie zabolał.

Lukasero

2014-03-29, 15:00
Massivee napisał/a:

Jedyny motyw którego nie kumam w USA, u nas zawsze trzeba piznąć podpis albo na E-padzie, albo na liście odbiorcy. WTF?? Oni tam za wszystko z góry płacą CC że kurierzy aż tak mają wyj***ne? Zapłacone jebnąć pod chatą ch*j czy ktoś zajebie czy się rozpadło. Mieszkał bym w stanach mając furę tylko za kurierami bym jeździł i po ich żucach podłożeniach pod domami zbierał bym je. j***ć system pfff.... :D



Widzisz, u nas potrzebują podpisów bo w przeciwnym wypadku taki Pan Massivee by każdą paczuszkę podpie**olił, może tam nie ma czegoś takiego.

ni...........ne

2014-03-29, 15:05
@up tam są murzyni

Sonal

2014-03-29, 15:07
Loq14 napisał/a:

Kiedyś mi jeden kurier wrzucił tak monitor kupiony w pewnym sklepie internetowym, poczekałem sobie tydzień i zadzwoniłem mówiąc że paczki nie mam. Ciekawy jestem jaką miał minę kurier jak musiał wybulić paromiesięczną pensję na nowy monitor.



Stratę pokryje ubezpieczyciel. Co - żal Ci teraz?

Skid17

2014-03-29, 15:09
k***a nie rozumiem o co chodzi w tym filmiku, może dlatego, że robiłem w dhlu :D