18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cywilizacja Ludzi

Godomogo • 2013-06-27, 16:48
Dobrze prawi facet .



miszczcieniu

2013-06-27, 17:13
Polecam ksiażkę " Zderzenie cywilizacji i nowy kształt ładu światowego" ,swego czasu mocno skrytykowana ,której autor wysuwa tezę,że nowe wojny wybuchną w wyniku przenikania się różnych kultur i konfliktów wywołanych przez różnice pomiedzy tymi kulturami.

Henboh

2013-06-27, 17:22
Problem jest taki, że jest nas ponad 6 mld, a im większa grupa tym wolniej ewolucja działa lub inaczej, tym większe zróżnicowanie zmian ewolucyjnych. Do tego rozwój cywilizacyjny i technologiczny jest coraz szybszy i ewolucja tym bardziej nie wyrabia. Wciąż funkcjonuje w nas wiele podświadomych/ponad świadomych/odruchowych zachowań, które nie sprawdzają się w obecnych warunkach.

blezio

2013-06-27, 18:46
Przez tą muzykę w tlę czułem się jakbym słuchał Mufasy, który przemawia do Simby.

Un_Nem

2013-06-27, 19:42
* jakby nie bylo ropy ludzie wymysliliby bardzo bardzo bardzo szybko jakas alternatywe :)
i faktycznie ludzie nie mogliby podbic kosmosu.
kazda jedna planeta bylaby w stanie wojennym z inna.
tak jak na naszej skromnej planecie mamy kilka miejsc gdzie ludzie sie zabijaja i nienawidza tak samo na kazdej jednej planecie bylyby odmienne poglady i wojny.

+ o ile dojdzie do zaludnienia innych planet. ludzie tez za bardzo patrza na pieniadze zamiast na przetrwanie i rozwoj.

jacekmatys

2013-06-27, 22:01
Z wielkim zainteresowaniem czekam na odcinek 19 o religii pokoju...

Gruby Brzuch

2013-06-27, 23:50
miszczcieniu napisał/a:

Polecam ksiażkę " Zderzenie cywilizacji i nowy kształt ładu światowego" ,swego czasu mocno skrytykowana ,której autor wysuwa tezę,że nowe wojny wybuchną w wyniku przenikania się różnych kultur i konfliktów wywołanych przez różnice pomiedzy tymi kulturami.



Nie będzie wielkiej wojny jako takiej.
Będą konflikty lokalne, tzw. wojny domowe.
W Europie zachodniej będzie to się toczyć w większych miastach.
I wtedy wkroczy Wielki Brat z Ameryki,
aby ustabilizować sytuację w Europie swoim NWO.

Zaufaj mi. Jestem ekspertem. :krejzi:

Wójcik

2013-06-28, 00:50
Skrzynka wódki dla niego! Szkoda że zamkną go za "rasizm" po pobudce o 6 rano. Na yt poszedł sub.

Aloz

2013-06-28, 00:51
Z tym prądem to się chyba "Revolution" naoglądał :)

zet1

2013-06-28, 00:54
Wiedzialem, ze nie jestem sam ze swoimi przekonaniami :)
I co to za muzyka w tle??

betclic123456

2013-06-28, 01:05
Wiadomo od tylu lat, że natury się nie oszuka. Tak naprawdę wszyscy jesteśmy zwierzętami i sk***ysynami dbającymi tylko o własną dupę i czekającymi jakby tu tylko komuś "doj***ć" w tym ciężkim świecie.

robert357

2013-06-28, 01:21
Piwko za soundtrack z "Gladiatora". Co do samego gadania bym się zastanawiał.

Gnidah

2013-06-28, 02:09
Można się z tobą zgodzić, ale dobiłeś mnie tym, że biali są stworzeni do myślenia a czarni do roboty. Wiem trochę inaczej to sformułowałeś.
Idąc tym tokiem myślenia to biali są również stworzeni do roboty, bo niby przecież Azjaci/Żółci (jak kto woli) są o wiele mądrzejsi i to oni są od myślenia a wszyscy inni od roboty. Tak samo jak jest dużo białych uczonych, tak samo jest z czarnymi. Również jest dużo białych roboli tak samo czarnych.

Jeśli już poruszasz temat Rasy Człowieka to bież po uwagę wszystkie Rasy.



Czekam na jakieś ciekawe odp. na ten komentarz.

kaktuz

2013-06-28, 02:14
up jasne że to jest pie**olenie nie brał bym tego na poważnie

kaefix

2013-06-28, 03:13
koleś na miare brzydkiego buraka