18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cywile w grach

kucowal • 2015-10-19, 15:43
Siedząc na youtube znalazłem ciekawy film ukazujący temat a raczej jego brak cywili w grach wojennych.


Jeśli ci to nie interesuje scroluj dalej

q800

2015-10-20, 10:51
Koleś robi widły z igły.

PN8700

2015-10-20, 13:50
Calkiem fajnie ukazano cywili w Trylogii Mass Effect. Tam naprawde rozpacza sie po przyjaciołach którzy giną.

or...........ok

2015-10-20, 16:35
słyszał on może kiedykolwiek o fallout 2?

piratv90

2015-10-20, 16:38
Murgen napisał/a:

@nnvmen - Przecież napisał, że oczekuje dobrej fabuły. Jeśli dla ciebie głębia to cywile, do których można strzelać lub którzy giną w tle, to każda z częsci GTA ci wystaczy nawet te 2d.... Prawdziwy z ciebie koneser, nie to co to bydło grające bfy, csy, fallouty itp itd... Jeśli dla ciebie, ktoś kto nie potrzebuje być umoralnianym na każdym kroku, jest p*zdą to strach pomyśleć czym ty jesteś :)



ty widziałeś kiedyś fallouta?

defcon1

2015-10-20, 16:57
Ja polecam każdemu This War of Mine - przynajmniej przez pierwsze kilka godzin gra po prostu rozpie**ala. Po 2 godzinach rozgrywki musiałęm wyłączyć, bo nie mogłem. Przy tej przej***nej, przygnębiającej muzyce, wszystko szare, odrapane ściany, rozpie**olone budynki. Ciągle czegoś brakuje, leków, żarcia, opału, jak coś zdobędziesz to ci zabierają bandyci. Czasami musisz okraść starsze małżeństwo, żeby przeżyć, chociaż wiesz, że oni przez to zginą. Czasami musisz zabić, żeby żyć. Potem oczywiście, jak ktoś ma duszę gracza to zaraz ogarnia jak w kilku lokacjach się obłowic na całą grę, ale na początku jest naprawdę przej***ne :D

MrocznnyElfin

2015-10-20, 20:00
@up...
Ta dusza gracza bla, bla bla... 1. składasz nóż. 2. Idziesz na posterunek wojskowy. 3. Wyżynasz personel (skrupuły blakną pamiętając co ich przyjaciel próbował zrobić w markecie). 4. Obłowiłeś się na całą grę, tylko pamiętaj, żeby regularnie poić swoje ludziki wódą bo inaczej im odjebie i się pozabijają. Koniec...

Ciekawostka - przechodzisz grę o cywilach zabijając tylko żołnierzy :lol:

ps. Tylko skończony śmieć okradł starsze małżeństwo :roll:

Himiteshu

2015-10-20, 22:13
świetny materiał

pycus

2015-10-20, 22:34
Ja tam miałem same świetne "runy" w this war of mine. Nigdy mi niczego nie brakowało i zawsze byłem przygotowany na wszystko. Pod koniec drugiego podejścia (pierwsze zostawiłem po pół godzinie na komputerze znajomego) miałem dwa piecyki żeby ładnie grzało, dwa zbiorniki na deszczówkę itp itd, chyba po prostu kluczem jest żeby jak najszybciej się zabarykadować i nie pozwolić na warcie. Owszem aleja snajperów zmierziła mi włosy na karku, ale pomogłem komu mogłem i w drogę. Pamiętam że było mi przykro jak zima mineła bo już tak szybko nie mogłem wody mieć. Dramat cywili to w metro 2033 zapadł mi w pamięć.

TB303

2015-10-20, 23:07
Cytat:

Dramat cywili to w metro 2033 zapadł mi w pamięć.


O tak, szczególnie ruszył mnie moment w Last Light gdzie:
spoiler

MidasPL

2015-10-21, 01:28
HistoriaPolskiegoRapu napisał/a:

Sporo jest już gier gdzie można wyżywać się nad cywilami, to jedna z nich :-)



Szkoda, że w żadnym z trailerów nie użyli "Particular Hatred", czyli piosenki z creditsów. Iperyt - dobry, polski cybergrind.

Adrian92

2015-10-21, 05:17
Podczas wojny, na jakiejś ulicy w mieście podczas wymiany ognia to ja raczej siedziałbym gdzieś w piwnicy jeżeli sam bym nie walczył a nie chodził po ulicy gdzie by mnie mijały kule. Bez sensu, dla mnie to nic dziwnego, ze nie ma ludzi w centrum wymiany ognia. Mi jakoś takiego czegoś specjalnie nie brakuje. Jak chcesz ludzi na ulicy to odpalasz GTA.

Ver0

2015-10-22, 12:28
Ja podczas misji "no russian" wybiłem cywilów ile mogłem. Micha się cieszyła jak nigdy, że w końcu mogę zabić w shooterze niewinnych cywili. Potem wstałem od komputera i po sprawie.