18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Cygany

Nocturno • 2011-08-13, 11:44
Będąc w podstawówce pobiłem się z jednym cyganem. Nie znając ich obyczajów rasowych nie spodziewałem się, że po chwili nadleci cała banda... k***a jaki ja byłem naiwny!
Ale do rzeczy..
Otoczyli mnie i naj***li ostro, kopali i bili. Z jednym, dwoma bym sobie radę dał- trenowałem sztuki walki to bym mógł dość naj***ć. Ale było ich z 10. No i k***a taki pobity poszedłem do gabinetu pedagog szkolnej, tamte ch*je jeszcze mnie w dupę kopały po drodze. Wpadam jej do gabinetu, posiniaczony, w potarganej koszuli i z trzęsącymi się rękami:
-Proszę pani! Cygany mnie pobiły, ich było 10 a ja...
-Jak ty o nich mówisz?! To są Romowie, jeszcze jeden taki wybryk i zawołam Twoich rodziców i porozmawiamy o Twoim rasizmie.

Wyszedłem tego dnia ze szkoły z przekonaniem, że rasistą nie byłem. Ale k***a tego dnia coś we mnie pękło...

:emo:

at...........25

2011-08-13, 11:52
łącze się z tobą w bólu. następnym razem spróbuj rzucić jakiś pieniądz na podłogę to sami się wybiją.

mlodocian

2011-08-13, 12:08
to nie zmienia faktu zes sie rozj***l cwe*u:)

Everizon

2011-08-13, 12:10
Co to ze debil ten wyżej ? Może cygan j***ny brudas ?

mi...........si

2011-08-13, 12:22
po 2 latach pierwszy post ... albo cyganopodobny zwierz, albo też lubi w 10 na 1 ;)

_R...........s_

2011-08-13, 12:44
akcja w stylu 10:1 to sk***yństwo. dla przypomnienia może dodam że nie tylko cyganie mają takie dziwne zwyczaje żeby grupowo napie**alać słabszych. cygan nie cygan, każdy kto uważa że takie akcje za dobre, jest pie**olonym ch*jem, przeważnie tacy goście samemu zgrywają grzecznych i porządnych, a przed kolegami zgrywają twardzieli.
ale prawdą jest że cyganą zdarza się to częściej (tak samo jak kradzieże, żebranie, bezrobocie).

Everizon

2011-08-13, 13:24
Opisałem swoją historię własnie takiego typu która mi się przydarzyła ale pewnie jakiś urażony cygan zaingerował bo mi usunięto wypowiedź...
A jak mnie napie**alali to jakoś nikt się pofatygował żeby ich "usunąć" z tego świata, albo przynajmniej z polski.
j***na demokracja w polsce polega na tym że jak rodowitego polaka wyzywają, plują, napie**alają to jest wolność słowa najwyraźniej, a jak wyzywaja, plują, napie**alają cygana, żyda czy murzyna to jest już antysemityzm, rasizm i inne bajeczki dla zniewolonych umysłów które nalezy karmić takimi syfami...

Do moderatorów: proszę usunąć mój post powyżej o treści
Cytat:

Co to ze debil ten wyżej ? Może cygan j***ny brudas ?


Ponieważ już nie ma sensu bym tak pisał po usunięciu jeszcze wczesniejszego. Dziękuję.

Earth

2011-08-13, 13:37
Dlatego warto mieć ze sobą nóż/gaz pieprzowy =D

Nikczemny_Płód

2011-08-13, 13:37
@Up albo pieniążek by odwrócić uwage.

Wracając do tematu wiodącego - Co to za szkola w której uczy się cyg... wspaniala romska młodzież w ilości min 10 sztuk?!

name01

2011-08-13, 14:04
fake jak nic, cygany i szkoła?
myślisz, że ktoś w to uwierzy

piekar15

2011-08-13, 18:11
"coś we mnie pękło " pewnie śledziona

Crowe

2011-08-13, 19:06
Takie sk***ysyństwo jest wszechobecne. W grupie twardzi i zajebiści, ale jak mijają na ulicy w pojedynkę to głowę schylają.

suchy945

2011-08-13, 19:07
Szkoda że Hitler nie wybił wszystkich cyganów w czasie wojny, mielibyśmy święty spokój ~!

sznycel

2011-08-13, 19:10
Wszyscy się dziwią dlaczego tak nienawidzimy cyganów... Jak myślicie k***a dlaczego? Sami sobie zapracowali na opinię nierobów, bandytów, pasożytów oraz złodzieji, niestety taka jest prawda. Znaleźć porządnego cygana to jak szukanie igły w stogu siana (nie wiem czy istnieją porządni obywatele tej rasy). Nawet jeżeli wyciągniesz pomocną dłoń do nich to i tak przy okazji Cię ojebią. Lubią sobie chodzić w grupkach i bić słabszych to prawda (oczywiście nikt p*zdy nie otworzy jak taka szajka cyganów wpie**oli np. Polakowi), ale jak oni dostają wpie**ol to my właśnie jesteśmy oskarżani o rasizm i zerową tolerancję. To jest chore! Czy my zawsze musimy lizać dupę każdemu na swojej drodze, a oni mają prawo nas j***ć przy byle okazji? Pomyślcie.

PS. Znając życie i tak pewnie zaraz zarwę warna/bana za rasizm.

kfas

2011-08-13, 19:22
ja ostatnio widziałem cygana,szedł nawet z pilą motorową,myślś cygan w robocie"ło k***a" pomyślałem dłużej,chciał mnie oszukać,a pewnie szedł drzewo kraść