18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Cygany

Nocturno • 2011-08-13, 11:44
Będąc w podstawówce pobiłem się z jednym cyganem. Nie znając ich obyczajów rasowych nie spodziewałem się, że po chwili nadleci cała banda... k***a jaki ja byłem naiwny!
Ale do rzeczy..
Otoczyli mnie i naj***li ostro, kopali i bili. Z jednym, dwoma bym sobie radę dał- trenowałem sztuki walki to bym mógł dość naj***ć. Ale było ich z 10. No i k***a taki pobity poszedłem do gabinetu pedagog szkolnej, tamte ch*je jeszcze mnie w dupę kopały po drodze. Wpadam jej do gabinetu, posiniaczony, w potarganej koszuli i z trzęsącymi się rękami:
-Proszę pani! Cygany mnie pobiły, ich było 10 a ja...
-Jak ty o nich mówisz?! To są Romowie, jeszcze jeden taki wybryk i zawołam Twoich rodziców i porozmawiamy o Twoim rasizmie.

Wyszedłem tego dnia ze szkoły z przekonaniem, że rasistą nie byłem. Ale k***a tego dnia coś we mnie pękło...

:emo:

Linmarin

2011-08-13, 19:24
Znając ich tradycje, to jeszcze Twoim dzieciom wpie**olą.

Aishenbai

2011-08-13, 19:30
I pytanie, czemu nic się z tym nie robi? Tyle osób jest przeciwnym cyganerii, nie mogliśmy się jakoś zorganizować ?

Czimchik

2011-08-13, 20:08
potem jest wielka tragedia jak gość rozjebie kałaszem całą szkołe

ZeD

2011-08-13, 20:40
"a ostatnio widziałem cygana,szedł nawet z pilą motorową,myślś cygan w robocie"ło k***a" pomyślałem dłużej,chciał mnie oszukać,a pewnie szedł drzewo kraść"

-A panie a panie, piła sztil, nówka panie, złoto klejnoty , połowa ceny, a haftre minć a pepisko kare?!

To chyba jedyny przejaw pracy na jaki stać cyganerie = chodzić po domach i próbować cie oszukać na podróbce piły łańcuchowej..

Sk...........el

2011-08-13, 20:45
Przyjdzie taki dzień,że wszystkich cyganów z Polski sie wytępi i będzie spokój :->

Everizon

2011-08-13, 20:59
Earth napisał/a:

Dlatego warto mieć ze sobą nóż/gaz pieprzowy =D


jeszcze jako nastolatek zaopatrzyłem się w paralizator na takich zjebów. A wcześniej nosiłem nunczako (tak, uczyłem się nim miotać a nie "dla szpanu").
Na szczęście żadne z tych narzędzi nie musiało nigdy zostac użyte..

Ja...........ro

2011-08-13, 22:42
name01 napisał/a:

fake jak nic, cygany i szkoła?
myślisz, że ktoś w to uwierzy


Sam jestes fake. Niemal każdy mały cygan chodzi do szkoly do góra 3 klasy podstawówki, zeby nauczyc sie cośtam liczyć i coś nabazgrać, czy umiec czytać jak ułom, ale zawsze. Korzystają przy tym z narodowego szkolnictwa, bo żaden dorosły brudas nie umie niczego wartościowego przekazać dziecku.
Także nie fake, tylko potwierdzenie tego ch*jowości tego narodu - biorą od nas tylko to co im potrzeba i tylko tyle ile potrzebują.

butelka rumu

2011-08-14, 03:34
A czego się spodziewać po "narodzie" który nie wie co to honor i nigdy nie walczył o swoje tylko latał jak chorągiewka od jednego kraju do drugiego ?...Hitler,za słabo chłopie,za słabo !

Marian Paździoch

2011-08-14, 18:13
1. Zgoliłeś się
2. Bardziej prawdopodobne by było, że murzyny cie pobiły w pracy albo w bibliotece

Gibsonowiec

2011-08-15, 11:23
Prawda jest taka, że cyganie są jedynym narodem, który osiedla się na nieswoich ziemiach tylko i wyłącznie po to, by okradać ich rdzennych mieszkańców.

BloodyAvenger

2011-08-15, 21:29
Dlaczego nie potrącisz cygana jadącego na rowerze?
Bo to może być Twój rower... :hitler:

Tw...........ir

2011-08-20, 09:52
jezeli cygan idzie z pila to na targ ja sprzedac...

albo w tedy jest zaj***na komus, albo podrobka na plastikowych kolach i po przecieciu jednej galezi masz ja do wyj***nia


znajomy tak kupil a zawsze mowilem mu ze cyganie to ch*je i nie wierzyl puki tego nie kupil....