18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Cygaństwo tramwajowe

satan263 • 2013-11-27, 16:21
Historia z dzisiaj.

Jechałem sobie tramwajem, wjeżdżając w centrum warszawy.Zatrzymując się na przystanku przy palmie, pasażerowie wsiadali,wysiadali, i jako że mnie to j***ło czytałem sobie cały czas książkę. Aż tu nagle poczułem jakby stado metalowych ku*asów zaczęło penetrować moje biedne uszy, z taką siłą z jaką dobierałby się gwałciciel do małej dziewczynki po środku lasu 8-) odwróciwszy wzrok nie mogłem się mylić. Mój mózg przetworzył pewne informacje, i w ułamku sekundy zaczął wyć mój cyganowy alarm.Podczas gdy ten zasrany brudas zaczął uniemilać mi dzień :lodowka: , odruchowo sprawdziłem czy mam wszystko w kieszeni bo może wysłał jakieś małe pomioty do penetracji pobliskich kieszeni czy ch*j go wie co.Ale do puenty.Pograł sobie, sratatata i przyszedł moment na zabawe w ZUS.
Myśląc, ba, będąc pewny że tylko stracił czas i zaraz sobie pójdzie w p*zdu z pustym kubkiem, do moich uszu zaczęły dochodzić odgłosy które chyba każdy zna, pieniędzy wrzucanych do kubka.Odwróciłem się i oczom nie wierze. Z 10 na jakieś 13-14 osób( ! ) które siedział za mną, wrzuciło temu brudasowi pieniądze ! Najgorsze chyba jest to, że wszyscy wyglądali na w miarę młodych i ogarniętych umysłowo..


I jak tu wyplenić to gówno, skoro "polaczki" nie obrażając polaków karmią tego chwasta :homer:

Wiem długie, nie przeczytałeś, jebie mnie to. Pozdro!

flourishman

2013-11-27, 16:46
k***a ludzie przestańcie się czepiać tych cyganów. Co oni wam zrobili. Banda j***nych rasistów...












Żartowałem ;-) Cyganie to ścierwo i jedyne co należy im dać to podwójną dawkę cyklonu B :amused:

SamSobieBogiem

2013-11-27, 16:52
to Ty nie wiesz? :homer:

oto co myśli taki delikwent: "Ja nie wrzucę, że niby nie mam? Mam, o, patrzcie, hehe i co? stać mnie na to, żeby wrzucić brudasowi, a jak!"


mis_kudlacz

2013-11-27, 17:04
Cytat:

Aż tu nagle poczułem jakby stado metalowych ku*asów zaczęło penetrować moje biedne uszy, z taką siłą z jaką dobierałby się gwałciciel do małej dziewczynki po środku lasu



Nie używałbym takich sformułowań na tym portalu, szczególnie w stosunku do siebie.

Sz...........oo

2013-11-27, 17:15
A ja powiem, że też kiedyś byłem w szoku jak słyszałem brzęk monet po koncercie cygana w komunikacji miejskiej. Na szczęście okazało się, że to tylko chwyt marketingowy- cygan potrząsał kubeczkiem z drobniaczkami które miał już wcześniej.

Smutas

2013-11-27, 17:58
Fascynujące. To ile miałeś tych metalowych ku*asów w uszach? Na pewno ci jakiś w środku łba nie został?

benzedrine

2013-11-27, 18:13
ja nawet ich swoim spojrzeniem nie zaszczycam, a jeśli już to żeby sprawdzić czy nie chcą mi czegoś podpie**olić

Maślak

2013-11-27, 20:55
Autorze masz pewnie ból dupy bo brudas dostał więcej w 10 min niż ty w godzinę zarobisz.

htr83

2013-11-27, 20:55
powiedz na jakiej linii jeździ to też mu wrzuce

Black Snake

2013-11-27, 20:58
ch*je w lato mi pod blokiem grały. Jak puściłem największą łupankę techno jaką znalazłem na maks głośność to nawet do 1/4 bloku nie dolazły ;D Od razu poszli w p*zdu bo ich zagłuszyłem. Walczyć trzeba z tymi pasożytami!

WalniętyKnur

2013-11-27, 21:00
satan263 napisał/a:

Zatrzymując się na przystanku przy palmie, pasażerowie wsiadali,wysiadali



:samoboj:

Regulamin przewozu w autobusach i tramwajach (Warszawa)
§ 15
1. W pojazdach lokalnego transportu zbiorowego, na stacjach metra oraz na przystankach zabrania się:
(...)
3) zanieczyszczania i zaśmiecania lub niszczenia urządzeń i wyposażenia;
(...)
10) gry na instrumentach muzycznych i korzystania z urządzeń nagłaśniających bez zgody Zarządu Transportu Miejskiego;
(...)
12) żebrania i sprzedaży obnośnej;
(...)
21) zakłócania w inny sposób spokoju pasażerów.

Trzyszcz

2013-11-27, 21:06
Maślak
no ciężko nie mieć o to bólu dupy...

Monar24

2013-11-27, 21:13
Nazwy miast piszemy wielką literą. Za historię piwo , też mnie martwi tolerancyjna postawa Polaków.

SharpSe

2013-11-27, 21:28
Widze ze pierwszy raz w miiscie wisniczku sloiku i jak tam k***a zna prawdziwa Wawa. Zobaczyles cyganna i kisiel w majtach syfojadzie.

mejsidz

2013-11-27, 21:29
Kupując kebaba, osiedlasz cygana. Czy jakoś tak...