18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Cygaństwo tramwajowe

satan263 • 2013-11-27, 16:21
Historia z dzisiaj.

Jechałem sobie tramwajem, wjeżdżając w centrum warszawy.Zatrzymując się na przystanku przy palmie, pasażerowie wsiadali,wysiadali, i jako że mnie to j***ło czytałem sobie cały czas książkę. Aż tu nagle poczułem jakby stado metalowych ku*asów zaczęło penetrować moje biedne uszy, z taką siłą z jaką dobierałby się gwałciciel do małej dziewczynki po środku lasu 8-) odwróciwszy wzrok nie mogłem się mylić. Mój mózg przetworzył pewne informacje, i w ułamku sekundy zaczął wyć mój cyganowy alarm.Podczas gdy ten zasrany brudas zaczął uniemilać mi dzień :lodowka: , odruchowo sprawdziłem czy mam wszystko w kieszeni bo może wysłał jakieś małe pomioty do penetracji pobliskich kieszeni czy ch*j go wie co.Ale do puenty.Pograł sobie, sratatata i przyszedł moment na zabawe w ZUS.
Myśląc, ba, będąc pewny że tylko stracił czas i zaraz sobie pójdzie w p*zdu z pustym kubkiem, do moich uszu zaczęły dochodzić odgłosy które chyba każdy zna, pieniędzy wrzucanych do kubka.Odwróciłem się i oczom nie wierze. Z 10 na jakieś 13-14 osób( ! ) które siedział za mną, wrzuciło temu brudasowi pieniądze ! Najgorsze chyba jest to, że wszyscy wyglądali na w miarę młodych i ogarniętych umysłowo..


I jak tu wyplenić to gówno, skoro "polaczki" nie obrażając polaków karmią tego chwasta :homer:

Wiem długie, nie przeczytałeś, jebie mnie to. Pozdro!

SharpSe

2013-11-27, 21:31
Jeses dla mnie pierwszym do gazu, niczym sie nie roznisz od murzynów. Tchurz i byke kto

Dalias

2013-11-27, 21:47
No no, książka w publicznym miejscu, ale hipster no no...


Bardzo dobrze ;)

KimDzongIl

2013-11-27, 21:50
jak ktoś żebrze siedząc z kubkiem w ręku obojętnie czy żul, cygan czy inne ścierwo nic nie wrzucam. Jeśli któreś z nich gra, rysuje i w miarę mu to wychodzi to zawsze wrzucę jakieś drobne. Zawsze cenie tych co robią cokolwiek by zarabić np. te granie czy zbieranie śmieci puszek butelek.

Loaloa

2013-11-27, 21:55
.Zatrzymując się na przystanku przy palmie, pasażerowie wsiadali,wysiadali,

będąc pewny że tylko stracił czas i zaraz sobie pójdzie w p*zdu z pustym kubkiem, do moich uszu zaczęły dochodzić odgłosy

A mnie najbardziej wk***ia polactwo, które sili się na cięty dowcip, a nie porafi ogarnąć własnego ojczystego języka. W ogóle całość napisana jest jakby właśnie jakiś Cygan w wieku 40 lat podchodził do egzaminu gimnazjalnego.

satan263

2013-11-27, 22:05
@Gwindak

Syfojadzie :amused: Musze przyznać, że pierwszy raz widzę jak rodowity cygan tworzy tak ambitne polskie słowa :amused:

dzięki, poprawiłeś mi humor brudasku ;-)

do...........90

2013-11-27, 22:44
Cytat:

Żartowałem ;-) Cyganie to ścierwo i jedyne co należy im dać to podwójną dawkę cyklonu B




Źle. Cyklon cacy, cygany Be :)

KlinikaAborcyjna

2013-11-27, 22:45
Loaloa napisał/a:



A mnie najbardziej wk***ia polactwo, które sili się na cięty dowcip, a nie porafi ogarnąć własnego ojczystego języka. W ogóle całość napisana jest jakby właśnie jakiś Cygan w wieku 40 lat podchodził do egzaminu gimnazjalnego.



Po pierwsze :idzwch*j:
Po drugie :idzwch*j:
Po trzecie gówno nas obchodzi co cię najbardziej wk***ia
Po czwarte :idzwch*j:
Po piąte nie bądź takim ortonazistą
Po szóste to jest Sadistic a nie kółko miłośników języka polskiego
Po siódme ch*j ci w dupę za cygana przez wielkie "C"
Po ósme trollu jeden :idzwch*j: i nie wracaj

panzer_IVh

2013-11-27, 23:39
satan263 napisał/a:

[...]Zatrzymując się na przystanku przy palmie[...]



masz przyda Ci się na przyszłość LINK

przy palmie... no k***a nie mogę... Słyszałeś kiedyś o rondzie de Gaulle’a (czyt. "degola" - taki francuz z wielkim nosem)?

P.S. mam zapas maści NBD, chociaż po przeczytaniu tego zdania czuje że potrzebuje dziś podwójnej dawki...

satan263

2013-11-28, 00:08
To zalecam użyć dawki potrójnej i jednej doustnie tak na wszelki.. ;)

panzer_IVh

2013-11-28, 00:37
Wystarczy podwójna, towar coraz bardziej deficytowy, trzeba oszczędzać.
Ostatnio jak chciałem uzupełnić zapas, to w aptece powiedzieli mi, że ludzie masową wykupują i już nawet w hurtowniach nie ma :shock:

rawpanic

2013-11-28, 00:42
Nie mozna tak ciagle nazekac na cyganow

-widzieliscie kiedys cygana jak kasuje bilet?

-no wlasnie! nawet jesli nie maja pieniedzy to czuja cywilny obowiazek wukupienia karnetu...

panzer_IVh

2013-11-28, 01:02
To jakaś podróbka bez atestu instytuty matki i dziecka. Ja używam oryginalnej.

solteck

2013-11-28, 01:18
za komuny nie było cyganów

xmefjux

2013-11-28, 02:04
Mnie i tak by bardziej dziwił widok osoby czytającej książkę w tramwaju niż jakiś brud żebrzący o pieniądze. Ja nadal nie rozumiem tego fenomenu czytania książek w autobusach/tramwajach. W pociągu - ok, bo podróż długa i mało osób w przedziale, ale w autobusie ?

BiałyPiotr

2013-11-28, 10:10
Przypomniało mi się jak jechałem tramwajem w Krakowie i jakiś mały cygan wleciał do trajki i zaczął grać jakieś cygańskie pieśni, po czym oczywiście z brudną łapą do wszystkich pasażerów "dawać hajs" jak nadeszła kolej na mnie, mówię małemu brudasowi, żeby poczekał, wyjmuję z kieszeni papierówki i sobie przeliczam, po czym pod nosem powiedziałem sobie "nie, nie", to wyciągam monety i sobie przeliczam (jakieś 5zł, 2 czy 1 i parę miedziaków) upuściłem 5 zeta koło buta, ten mały śmierdziel w sekundę zanurkował po to, ja przykryłem butem, dałem mu 10 groszy i mówię, że więcej nie mam, a ten z brudnymi maślanymi oczami "daj tą piątkę" - no dosłownie jakby była jego... Coś mu odpowiedziałem, nie pamiętam co i sobie polazł mamrocząc pod nosem 8-)
j***ć to :kupa: cygańskie! :jezdziec: