18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cygański lans

fryca88 • 2012-09-07, 08:30
Bogacze pełnym ryjem











Reszta w komentach.

ZiggyChajzer

2012-09-07, 19:17
dlaczego w jeziorze nie ma łabędzi?
bo cygany szybciej dopływają do chleba

tigerqaz

2012-09-07, 19:24
Pewnego razu obok kumpla (sąsiada zza płotu) czyli drugi dom za mną wprowadziły się te brudasy.
Ciągle coś mu z podwórka ginęło, oskarżał ich ale oni się wypierali a przy tym poprosili o pokazanie dowodu że to oni ciągle mu coś kradną...
Wk***ił się chłopaczyna i postanowił że zdobędzie dowód na ich winę...
Wziął stary wózek dziecięcy i postawił koło bramy wjazdowej na posesję...
Wziął też kamerę i umieścił w żywopłocie aby mieć upragniony dowód na winę tych brudasów.
W pewnym momencie matka go poprosiła żeby wstawił auto do garażu.
Jak już to zrobił chciał cichutko przycupnąć w swoim pokoju przy oknie i obserwować co się dzieje.
Jakież było jego zdziwienie gdy wyjrzał przez okno a po wózku nie było śladu :/
No cóż myśli obejrzę sobie powtórkę na filmiku z kamery- pomyślał...
Z uśmiechem na twarzy zmierzał w kierunku bardzo dobrze ukrytej kamery...
Po 2 minutach poszukiwań kamery myślał że nic się nie nagrało bo spadła.
Po 30 minutach poszukiwań zadzwonił do mnie żebym po swojej stronie czy nie leży na glebie.
Po 40 minutach stwierdziliśmy że wystarczy około 3 minut nieobecności żeby zaj***ć wózek i wylukać z 25 metrów kamerę ukrytą głęboko w krzakach, przejść 25 metrów,wydobyć ją wrócić 25 metrów zabrać wózek i sp***olić bez śladu :/
Brudasom urodziło się 6 dziecko wózek na pewno się przydał a i filmik z chrztu będzie w jakości HD.
Na szczęście ja już tam nie mieszkam....

Cr4zySh4ker

2012-09-07, 19:39
Najwiecej takich domow jest w Rumunii i to stad sa ci cyganie :P , ale jakby nasze kobiety zarabialy w calej europie to bysmy tez mieli takie chaty :P

Lumpy1

2012-09-07, 19:41

ja znam tylko takich jak z tego filmu :D

Mystyk

2012-09-07, 19:52
To ostatnie zdjęcia w temacie (te domy przy ulicy) to Buzescu - cygańska "wioska" na terenie Rumunii. (ku*wa jak to brzmi)
Kiedyś byłem w tamtych rejonach na wakacjach z rodzinką - wyjeżdżamy z lasu i zauważamy jakiegoś gościa stojącego przy świecącym płotku. Okazuje się, że jest z ochrony porozstawianej naokoło całego miasta - mają oni sprawdzać, czy aby ktoś podejrzany nie wjeżdża do tej "wioski". Jechaliśmy nocą, więc na ulicach było pusto, masa domów w budowie i kręcący się gdzieniegdzie ochroniarze. Oczywiście, przy każdym domu garaż wielkości 2 polskich mieszkań. Wszystko było bardzo dobrze oświetlone - wyglądało świetnie :D .

vniveri25

2012-09-07, 20:13
Lumpy1 napisał/a:


ja znam tylko takich jak z tego filmu :D



to ja jeszcze podsumuje

Emtecc

2012-09-07, 20:16
Błąd. U jankesów pojęcie gypsy różni się od naszego cygana. Nie chodzi tam o Romów, tylko własnie takich podmenelowanych cwaniaczków, którzy z cyganami nic wspólnego nie mają ;)

mrkler

2012-09-07, 20:58
@Huligan1 jesteś z Łukowa? jak tak to wiem o czym mówisz :)

Se...........ki

2012-09-07, 21:21
Biedni cyganie zapie**alają na żebrach, na utrzymanie tych bogatych nierobów. To wygląda jak piramida finansowa z rodem Amber Goldy, czy innego sk***ysyństwa typu ZUS.


PS. Nie żebym bronił tych biednych cyganów, bo to, też ch*je.

ala963

2012-09-07, 21:32
żadne błyskotki nie zmienią faktu, że brudas jest brudasem. Bez różnicy czy srają w kible ze złota czy na twoją wycieraczkę, nic tego nie zmieni, ani kasa ani sława.

W

2012-09-07, 21:34
a jak od cyganki chcę dostać 5 zł, to się na mnie obraża, że niby to ona nie ma pieniędzy :roll:

BulaKSSG

2012-09-07, 21:55
I oni się tak dorabiają na tym żebractwie na przystankach tramwajowych?

marna

2012-09-07, 22:08
BulaKSSG napisał/a:

I oni się tak dorabiają na tym żebractwie na przystankach tramwajowych?



tak. jeszcze w przejściach podziemnych i na dworcach. ich mężulkowie rozwożą je z dzieciakami nowiutkimi betami, a naiwne ludziska litują się nad ludźmi bez własnego kraju..

Reod

2012-09-07, 22:11
Jak scrollowałem, to myślałem że ten typ z pierwszego zdjęcia to Zygmunt Chajzer. Ucieszyłem się na widok Cygana... bezcenne.

dymion

2012-09-08, 00:22
TT~ napisał/a:

Obrazek


idź włącz tvn lepiej, pewnie donek coś właśnie obiecuje