18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cygański aquapark

fryca88 • 2012-09-16, 11:29
Reporter mówi,że woda jest pełna odpadków i spływają do niej ścieki ze sraczy,ale ch*j to,cygany mówią,że dobra jest woda i ciepła za to

akcja od dziesiątej sekundy


LaChupacabra

2012-09-16, 11:35
pie**olona czarnooka plaga tak się uodparnia na zarazki...

Me...........in

2012-09-16, 11:43
Tylko oni są najgorszymi zarazkami w tej wodzie ;)

Re...........ms

2012-09-16, 11:44
W Egipcie raz widziałem taką akcję: jadą sobie w autokarze i była taka rzeczka... kanał raczej dosyć spory.... woda bruuudna w ch*j, w wodzie do góry kopytami zdechła krowa czy też inne zwierze kopytne a 5 m dalej dzieciaki się kąpią :P

siwy989

2012-09-16, 11:48
Opowieść z życia wzięta :

2 Lata temu byłem ze znajomymi na spływie kajakowym. Noclegi jak to na kajakach się jest , pod namiotami na jakimś polu. Podczas 3 dnia spływu mieliśmy nocować na nie dużym polu namiotowym, jakieś 150m x 100m . Po dopłynięciu się rozpakowaliśmy , namioty rozłożyliśmy i poszliśmy do sklepu po prowiant , po powrocie zobaczyliśmy pełne pole k***a kempingów , lodówek , kuchenek gazowych , satalit itp. W ciągu 30 min była masa tych cyganów , całe pole nam zajęli . Baliśmy się jak sk***ysyn ich , bo ch*j wie co oni nam mogą zrobić więc omijaliśmy ich szerokim łukiem. Moja koleżanka jak szła w krótkich spodenkach to modelki te cyganki się patrzyły na nią jak by ją miały zjeść, same zapieradały w długich spódnicach. Ok. 22 robiło się już ciemno i te cygany zrobili ognisko, impreza na max, tańczyli , śpiewali . My siedzieliśmy przed namiotami i baliśmy się ruszczyć, bo pewnie chcieli nas zjeść. Po parunastu minutach przyszedł do nas taki dziadek od nich i zaprosił na ciepły posiłek, odmawialiśmy ale nalegał więc obsrani poszliśmy..... Tak się z nimi nawpie**alałem, nachlałem tych ich trunków , że nie miałem siły rano wejść do namiotu. O 11 mieliśmy się zwijać to te cyganie przyniesli nam tyle żarcia, że na cały rok by mi starczyło , dziękowali nam za wspólną zabawę. Tak życzliwych ludzi jeszcze nie poznałem. Odrazu mówię nic nam nie zaj***li.... Chodzą o nich opinie takich i takich ale polecam pierw ich poznać potem oceniać

eskel_jsk

2012-09-16, 11:48
Ta zaraza to kara dla Słowacji za to, co odpie**alała w II wojnie światowej.

fryca88

2012-09-16, 11:51
@siwy989

Ponoć kręcą Cię cygańskie dupy,no i chciałbyś żyć jak cygański baron tak Ci się spodobało

Astehnir

2012-09-16, 12:00
@fryca88

Ponoć masz małego ku*asa i starasz się to sobie zrekompensować obrażaniem ludzi przez internet.

Ma...........18

2012-09-16, 12:02
@siwy989 to cygan !

fryca88

2012-09-16, 12:13
@Astehnir

Pewnie tobie mógłby się wydawać mały,nie takie już brałeś do mordy,to przywykłeś do wielkich ku*asów.Poza tym odtylcowy jebusie gdzie tu obrażanie,pie**olony tolerancyjny karle?

Rafau

2012-09-16, 12:18
Wielkie mi halo, przecież to ich naturalne środowisko.

~Angel

2012-09-16, 12:27
Jak to mówią: Co cie nie zabije to cię wzmocni :kupa:

Astehnir

2012-09-16, 12:32
fryca88 napisał/a:


Pewnie tobie mógłby się wydawać mały,nie takie już brałeś do mordy,to przywykłeś do wielkich ku*asów.Poza tym odtylcowy jebusie gdzie tu obrażanie,pie**olony tolerancyjny karle?



Taaak, ciekawe, że twoje pierwsze skojarzenie z mierzeniem długości ku*asa to właśnie branie do buzi. Tata ci wchodził do wanny jak byłeś mały?

bo...........ę

2012-09-16, 12:44
Hehe podkładają się pod samochody, aż żal gazu nie dodać :P

K-...........an

2012-09-16, 12:53
@siwy, bo to byli cyganie, pozostałości po kulturze cygańskiej, to co teraz nazywa się cyganami, to pie**olona banda śmierdzących złodziei, zwanych ROMAMI