18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cygański aquapark

fryca88 • 2012-09-16, 11:29
Reporter mówi,że woda jest pełna odpadków i spływają do niej ścieki ze sraczy,ale ch*j to,cygany mówią,że dobra jest woda i ciepła za to

akcja od dziesiątej sekundy


Hu...........ia

2012-09-16, 13:00

Lil_G96

2012-09-16, 13:01
Siwy389 . bo to bili rumunie romowie..a nie cygany oni zawsze sa przyjaznie nastawieni swoje darza sami straca... a cygan odwrotnie jeszce ukradnie

Nomineus

2012-09-16, 13:12
pewnie mu portfel zaj***li hehe

LICH0

2012-09-16, 13:50
Gówna pływa z gównami .... co w tym dziwnego ? :D

ukcioo

2012-09-16, 13:51
i niech ktos powie ze to nie sa brudasy ...

T34v2

2012-09-16, 13:56
siwy989 napisał/a:

Opowieść z życia wzięta :

2 Lata temu byłem ze znajomymi na spływie kajakowym. Noclegi jak to na kajakach się jest , pod namiotami na jakimś polu. Podczas 3 dnia spływu mieliśmy nocować na nie dużym polu namiotowym, jakieś 150m x 100m . Po dopłynięciu się rozpakowaliśmy , namioty rozłożyliśmy i poszliśmy do sklepu po prowiant , po powrocie zobaczyliśmy pełne pole k***a kempingów , lodówek , kuchenek gazowych , satalit itp. W ciągu 30 min była masa tych cyganów , całe pole nam zajęli . Baliśmy się jak sk***ysyn ich , bo ch*j wie co oni nam mogą zrobić więc omijaliśmy ich szerokim łukiem. Moja koleżanka jak szła w krótkich spodenkach to modelki te cyganki się patrzyły na nią jak by ją miały zjeść, same zapieradały w długich spódnicach. Ok. 22 robiło się już ciemno i te cygany zrobili ognisko, impreza na max, tańczyli , śpiewali . My siedzieliśmy przed namiotami i baliśmy się ruszczyć, bo pewnie chcieli nas zjeść. Po parunastu minutach przyszedł do nas taki dziadek od nich i zaprosił na ciepły posiłek, odmawialiśmy ale nalegał więc obsrani poszliśmy..... Tak się z nimi nawpie**alałem, nachlałem tych ich trunków , że nie miałem siły rano wejść do namiotu. O 11 mieliśmy się zwijać to te cyganie przyniesli nam tyle żarcia, że na cały rok by mi starczyło , dziękowali nam za wspólną zabawę. Tak życzliwych ludzi jeszcze nie poznałem. Odrazu mówię nic nam nie zaj***li.... Chodzą o nich opinie takich i takich ale polecam pierw ich poznać potem oceniać



Ja mam inne doświadczenia.

Jakieś 5-6 lat temu, gdy pracowalem w pewnej malopolskiej fabryce okien(moja pierwsza robota hehe) wyslali mnie i kumpla z transportem okien, na jakieś zadupie w okolicach Starel Lubovni na Słowacji. Mieliśmy na aucie z 14-15 okien + sprzęt dla monterow- haki, wkretarki, wiertarki, mlot udarowy, pianki, itd.
Kto wtych okolicach byl, wie ile tam jest cyganów i co potrafią odpie**alać :)
W kazdym razie- dotarlismy na miejscie, celem byl dom jednorodzinny w budowie, niedaleko osiedla cyganskiego. Wnieslismy z chlopakami z budowy okna, pogadalismy chwile, wracamy do auta- sprzętu nie ma. Wsysło. Cyganów również nie ma, chociaż wczesniej pełno ich łaziło.
No to podjechaliśmy z kumplem do tej cyganskiej meliny, zaprowadzili nas do jakiegos starszego, grubego faceta i mowimy mu co jest grane. Facet zawolal do siebie chlopaczka, costam mu powiedzial po romsku i za 10 min caly sprzęt był na aucie.
Wtedy zrozumiałem że to jednak ludzie, chociaż ciemniejsi i bardziej poj***ni niż my.

A jak wracalismy to 2 cyganów wiozło, na takim zrobionym wózku, 3 szyny kolejowe,dlugie gdzies na 5 m :D

bulans

2012-09-16, 14:02
A w 0:18 komentarz lektora: "ne musom chodic na zadne KUPAlisko..."

ko...........rz

2012-09-16, 14:07
Ale i tak kurde że w ogóle do wody weszli to jakaś ewolucja cygańska...

maxvolumePL

2012-09-16, 14:08
Ci mają jacuzzi :D

BongMan

2012-09-16, 14:11
Gdybym był bogaty to bym wybudował darmowy basen dla cyganów. Bym im nawet takie ładne rybki wpuścił:

le...........ce

2012-09-16, 14:28
O k***a. To oni się jednak myją :shock: W ściekach, ale się myją :mrgreen:

SrogiSrom

2012-09-16, 14:31
Oni by k***a wode kradli brudne cygańskie ścierwo !

iPoCoTaRejestracja

2012-09-16, 14:34
siwy989 napisał/a:

Opowieść z życia wzięta :

2 Lata temu byłem ze znajomymi na spływie kajakowym. Noclegi jak to na kajakach się jest , pod namiotami na jakimś polu. Podczas 3 dnia spływu mieliśmy nocować na nie dużym polu namiotowym, jakieś 150m x 100m . Po dopłynięciu się rozpakowaliśmy , namioty rozłożyliśmy i poszliśmy do sklepu po prowiant , po powrocie zobaczyliśmy pełne pole k***a kempingów , lodówek , kuchenek gazowych , satalit itp. W ciągu 30 min była masa tych cyganów , całe pole nam zajęli . Baliśmy się jak sk***ysyn ich , bo ch*j wie co oni nam mogą zrobić więc omijaliśmy ich szerokim łukiem. Moja koleżanka jak szła w krótkich spodenkach to modelki te cyganki się patrzyły na nią jak by ją miały zjeść, same zapieradały w długich spódnicach. Ok. 22 robiło się już ciemno i te cygany zrobili ognisko, impreza na max, tańczyli , śpiewali . My siedzieliśmy przed namiotami i baliśmy się ruszczyć, bo pewnie chcieli nas zjeść. Po parunastu minutach przyszedł do nas taki dziadek od nich i zaprosił na ciepły posiłek, odmawialiśmy ale nalegał więc obsrani poszliśmy..... Tak się z nimi nawpie**alałem, nachlałem tych ich trunków , że nie miałem siły rano wejść do namiotu. O 11 mieliśmy się zwijać to te cyganie przyniesli nam tyle żarcia, że na cały rok by mi starczyło , dziękowali nam za wspólną zabawę. Tak życzliwych ludzi jeszcze nie poznałem. Odrazu mówię nic nam nie zaj***li.... Chodzą o nich opinie takich i takich ale polecam pierw ich poznać potem oceniać



Przyznawaj się komu kradniesz internet cyganie!

Nerd

2012-09-16, 14:56
Vitajte v Slovensko - v statu cigani...
Jeśli ktoś będzie miał okazję przejechać przez Słowację(chociażby na Węgry), to spotka sporo wiosek tego sk***ysyństwa. Była nawet pewna gmina, której starosta(richtar, odpowiednik naszego wójta) był cyganem. Nie został on wybrany w normalnych wyborach, tylko państwo pozwoliło na takie coś, gdyż w tej gminie żyło 80% cyganów. Ten starosta wszystkie pieniądze, majątki gminne, ziemie w gminie rozdał, wzrosło bezrobocie(wbrew pozorom, część cyganów, nie wiem jakim sposobem, pracuje legalnie) i niestety, względnie na szczęście został odwołany z tej funkcji. Ten pseudonaród powinno się wytępić. Nie chcę nic mówić, ale księżyc jest wolny.
Jako ciekawostkę dodam,że u nas na Cyganów często mówi się Rumuny, na Słowacji Cyganie to Cyganie, na Węgrzech Cyganie są również nazywani Rumunami, zaś w Rumuni nazywa się ich ... Węgrami(przynajmniej tak jest w Transylwanii)

HotSzot

2012-09-16, 15:06
Na wywiad przyszedl bez zegarka. Cwaniak, cwaniak...