18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cyganka w warszawskim tramwaju

fe...........hi • 2010-03-30, 17:13
Cyganka robi to co umie najlepiej...żebrze.



k***a, jeszcze z tymi dzieckiem j***nym. Nie mogę.

Aerce

2010-03-30, 17:55
rumuńska PanDa :hitler:

Tu...........bo

2010-03-30, 17:59
na pieciu rumunów to 12stu fałszywych i złodzieji

Tomaszu

2010-03-30, 18:11
No w mojej miejscowości żyje kilku rumunów, ale na szczęście nie są żebrakami ;-) Z tego co zauważyłem tylko w większych miastach żebrzą o grosza.

Vireek

2010-03-30, 18:15
"narobisz mi na p*zde" hehe :-P

TTszpan

2010-03-30, 18:31
"... podchodzisz do ludzi i Pan Da, Pan Da"
mniejszość narodowa ...mają więcej przywilejów niż nie jeden obywatel RP, a to co wyżebrze i ukradnie to nie jeden dom by postawił.

Człowiek Widmo

2010-03-30, 18:39
k***a, po ch*j tu przyjeżdżałaś szmato? żebrać? wypie**alaj stąd! i jeszcze ma pretensje że ludzie nie dają. Won brudna ściero.

chewbacca

2010-03-30, 18:40
TTszpan napisał/a:

"... podchodzisz do ludzi i Pan Da, Pan Da"
mniejszość narodowa ...mają więcej przywilejów niż nie jeden obywatel RP, a to co wyżebrze i ukradnie to nie jeden dom by postawił.



Jakie to przywileje?

Pytam nie ze złośliwości a z czystej ciekawości i niewiedzy. Cóż może cygan czego Polak nie?

papapishu

2010-03-30, 18:43
chewbacca napisał/a:



Jakie to przywileje?

Pytam nie ze złośliwości a z czystej ciekawości i niewiedzy. Cóż może cygan czego Polak nie?



Cygan może cyganić, a Polak polaczyć chyba nie.

marianer7

2010-03-30, 18:44
NAKARMCIE CYGANÓW , bo oni głodni.

tr...........aj

2010-03-30, 18:49
chyba trutka na szczury

blachapl

2010-03-30, 18:52
Jeszcze nie obejrzałem ale już mogę napisać komentarz. Czyli krótko i na temat. Po pierwsze to bym ich wszystkich umył je.banych brudasów, po drugie to bym ich za łeb i do szkoły je.banych darmozjadów, po trzecie zakazał bym żebrania tym ku.rwom, a jak by to nie pomogło to palił bym ich na stosie i przerabiał na karmę dla kitajców którzy stracili pracę na stadionie 10 lecia. No to yle. Mówił to Kamil, Panie Kierwoniku!

sylweeczek

2010-03-30, 18:52
Jak ja tej baby nie znoszę;/ Konkretnie tej, żadne inne grajki w tramwajach mnie nie wk***iają jak ona. Studiuję 4 rok w wawie i nie pamiętam tygodnia żebym się nie naciął na nią w jakimś tramwaju... Kurna a tym dzieciakiem to macha jak jakąś szmacianą lalką, kiedyś tak 'tym' rzucała, myślałem że to jakieś szmaty dopóki nie zaczęło płakać.
A kanar to nawet do takiej nie podejdzie, jak kiedyś młody jakiś zatrzymał ją i chciał po policję dzwonić, to zaraz moherki w obronę, że biedna. ch*j nie dziwię się że biedna, jakby się myła i szukała uczciwej pracy to by biedna nie była. A ta woli tramwajami jeździć i zabierać powietrze... Nie ma to swojego kraju??