18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

czarkowskY

2013-10-16, 11:53
kenzol, I jeszcze bezczelnie przekonany że ma do tego prawo. Chciał błysnąć w internetach a teraz się chowa po sklepach, błazenada.

Pleso93

2013-10-16, 12:10
kenzol napisał/a:

Tym razem mam nadzieję, że znajomi cyganki słusznie skopią mu za to tyłek.


czarkowskY napisał/a:

kenzol, I jeszcze bezczelnie przekonany że ma do tego prawo. Chciał błysnąć w internetach a teraz się chowa po sklepach, błazenada.



Co to do ch*ja jest?! Jakaś liga obrony pasożytów?! :fuck-off:

kenzol

2013-10-16, 13:07
@Pleso93

Obiektywne spojrzenie na sytuację. Nie lubię brudasów, pełno tego się szwenda po moim mieście, ale to swoją drogą. Tutaj natomiast jest całkiem inna sytuacja i trzeba przyznać, że nagrywający się zbłaźnił i szukał taniej sensacji. Też bym mu jebnął za to, że stoi przy mnie z kamerą i bezczelnie mnie nagrywa, dodatkowo bezczelnie się tłumacząc, że ma do tego prawo.

sowik66

2013-10-16, 14:44
zarządzić tydzień eksterminacji tego gówna i po sprawie

boberm

2013-10-16, 15:40
kenzol napisał/a:

@Pleso93

Obiektywne spojrzenie na sytuację. Nie lubię brudasów, pełno tego się szwenda po moim mieście, ale to swoją drogą. Tutaj natomiast jest całkiem inna sytuacja i trzeba przyznać, że nagrywający się zbłaźnił i szukał taniej sensacji. Też bym mu jebnął za to, że stoi przy mnie z kamerą i bezczelnie mnie nagrywa, dodatkowo bezczelnie się tłumacząc, że ma do tego prawo.



Też tego nie rozumiem, powinien od razu jej psiknąć gazem bez ostrzeżenia, miałby więcej czasu na szukanie następnego celu.

Ma...........l2

2013-10-16, 16:47
Lać ich po mordzie od razu gruzojady j***ne

MoRs134

2013-10-16, 19:56
[quote="Basco"]

Że co, k***a? Albo pisz jak człowiek albo licz gwiazdki... a najlepiej idź wp*zdu.[/quote ] Cygańskie j***ne ścierwo! Przyjechały brudasy do polski i k***a myślą że mogą wszystko. Niech sp***alają z kąd przybyli a nie k**a burdel w naszym kraju robią! :kupa: Pasuje? To teraz sp***alaj fapać! :D