18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Marxe

2013-10-15, 18:18
zabije ścierwo a pójdzie siedzieć jak za człowieka

ryzu

2013-10-15, 18:19
tylko czekam na start jak w rosji :d musze kupic kominiarkę :D

MojaAdrenalina

2013-10-15, 18:23
zbierzmy ekipę i zróbmy wywóz gruzu ;d

voidinfinity

2013-10-15, 18:27
Ooo coś mi się wydaje, że będzie męczennik w świętej wojnie z gruzem :hitler:

POPISowyNumer

2013-10-15, 18:40
A teraz serdeczne podziękowania dla tych, którzy głosują na PO, PiS, SLD, Ruch Paligłupa i innych cwaniaczków.

ZetarXenil

2013-10-15, 18:41
MoRs134 napisał/a:

Cygańskie jeb****ne ścierwo! Przyjechały brudasy do polski i ku**a myślą że mogą wszystko. Niech spier****ją z kąd przybyli a nie k**a burdel w naszym kraju robią! :kupa:


Cygańskie j***ne ścierwo! Przyjechały brudasy do Polski i k***a myślą że mogą wszystko. Niech sp***alają skąd przybyli a nie k***a burdel w naszym kraju robią! :kupa:

Poprawiłem, nie dziękuj.

premium122

2013-10-15, 18:55



Złodziejowi uciąć ręke przy samej dupie .

defcon1

2013-10-15, 18:59
Kiedy gówno leży na ulicy i każdemu przeszkadza, nikt nie ma pretensji do tego, kto je stamtąd usunie.
Nie rozumiem, dlaczego sprawa z cyganami miałaby mieć się inaczej?

Myxxer

2013-10-15, 19:58
Niech nosi ze sobą trochę gruzu w plecaku czy gdzieś. W razie ataku rzuca gruz i tym samym daje sobie trochę czasu na ucieczkę zanim te brudasy to wpie**olą

Severitus

2013-10-15, 20:11
Takie mnie najbardziej wk***iają.
Żyją za nasze podatki im k***a niedobrze.
Ale logika podpowiada: jeżeli płacimy za jej życie to to praktycznie jest nasz własny cygan.

Bituminiorz

2013-10-15, 20:19
k***a nie wiem czy czasem nie ta sama wczoraj próbowała mi wcisnąć jakieś ch*jowe perfumy ze sklepu po 5 zł za jedyne 59,90 zł...

Pleso93

2013-10-15, 20:47
606 napisał/a:

Nie można iśc za przykładem Bułgarów, Węgrów lub choćby Czechów? Naprawdę j***ne pepiczki i jacyś bałkańcy potrafią sobie radzić, a my nie?



A właśnie, że nie można!
Bo te j***ne polaczki szczekają coś o równości, o tolerancji, o prawach człowieka, czyli o jakiejś skrajnej utopii.
Tak, polaczki. Takie to głupie i naiwne... j***ne matoły z zapędami multikulturalnymi, bez zdolności racjonalnego myślenia, naćpani jakimś medialnym gównem krzyczą swoje desperackie wizje tak głośno, że Polaków właściwie od dawna nie da się usłyszeć.

Chorzy ludzie.
Ja pie**ole, na prawdę, nawet ta dzicz ze wschodu w tej kwestii wykazuje się większą inteligencją niż polaczki.

P.S.
Dzisiaj widziałem pedała w pociągu. Pamiętam go z przeszłości, kiedy jeszcze nie miał makijażu, manicure'u, torebki, ani damskich ciuchów na sobie. Wyglądał na wyjątkowo brzydką dziewczynę.

Masakra k***a...

pawu95

2013-10-15, 20:48
Jesli im sie tu nie podoba to granice otwarte - mogą wyjechać.

kenzol

2013-10-16, 01:20
Właśnie obejrzałem ten filmik "Drużyna cyganki pokonana" i dopiero teraz mogę ocenić sytuację. Czepiacie się Cyganów, a Cyganie nas Polaków. W mediach i w Internecie aż huczy od wszelkich spięć, które były i będą. Cyganów ile było w Polsce 20-30 lat temu tyle jest do dziś. Fakt, że pobierają teraz socjal, czego być nie powinno... i to właśnie to nas razi, chodzi tylko i wyłącznie o pieniądze, bo wkurzamy się, kiedy nacja, która nie ma w zwyczaju podejmować się pracy zarobkowej otrzymuje pieniądze z naszych podatków. A na tym filmiku widać, że autor wyraźnie sprowokował cyganki, a one się nie pier...lą. Zaatakowała go tą smyczą, bo po dobroci nie chciał ustąpić. Też bym się wkurzył gdyby jakiś frajer stanął nade mną z kamerą i zaczął nagrywać. Zawsze staram się obiektywnie ocenić wszelkie zdarzenia, którymi karmią nas media, ale w tym wypadku widzę marną prowokację osoby nagrywającej, która wiedziała na co się rzuca, wiedziała jak to się skończy, bo była wyposażona w gaz. Tym razem mam nadzieję, że znajomi cyganki słusznie skopią mu za to tyłek.