18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

bartosznowak997

2013-04-22, 00:00
ale po jego wypiciu istnieje ryzyko zachorowania na różnego rodzaju schorzenia psychofizyczne, potocznie nazywane "chorobami idei lewackiej"... są to m.in. homoseksualizm, pedofilia, zoofilia... tak więc raczej podziękuję za piwko aczkolwiek doceniam twój gest...

Loaloa

2013-04-22, 00:18
Pedofilia to raczej choroba zawodowa katolickiego kleru. No dobra, nie całego. Niektórzy księża wolą dorosłych chłopców.

bartosznowak997

2013-04-22, 00:21
Loaloa,
nie będę z tobą polemizował powiem tylko tyle, że musiałeś mieć ciężkie dzieciństwo skoro tak uważasz.... dziękuję dobranoc

Koniec Świata

2013-04-22, 00:37
Loaloa napisał/a:

Pedofilia to raczej choroba zawodowa katolickiego kleru. No dobra, nie całego. Niektórzy księża wolą dorosłych chłopców.



W kościele nie ma żadnej pedofilii ani homoseksualizmu. To jest tylko kochanie bliźniego. Poza tym co zamiecione pod dywan to nie przestępstwo. :krejzi:

Pozdrawiam was ciule!

bartosznowak997

2013-04-22, 00:44
o ile dobrze pamiętam kiedyś był tutaj temat dotyczący właśnie odsetek pedofili wśród księży... okazało się że jest to setna część procenta... po powyższych postach stwierdzam, że lewactwo trzyma się kurczowo stereotypów - broniąc przy okazji przed nimi "biednych" homoseksualistów... ach hipokryzja waćpanie hipokryzja...

orzech1991

2013-04-22, 13:11
Shatter bardzo nisko upadłeś ze swoim moralizmem. O czym my w ogóle rozmawiamy, tu nawet nie ma czego komentować, to po prostu trzeba tylko wyśmiać. Dzięki takim ludziom jak Ty cyganie mają właśnie taką reputację. Traktuje się was jak gówno, a Ty się jeszcze tym szczycisz. Machasz tym swoim skradzionym zegareczkiem ubrany w dresik i układasz filozofię życia z bycia społecznym wysiedleńcem i bydlakiem. Zamiast chcieć coś zmienić w waszym wizerunku, pokazać się od lepszej strony, pokazać swoje zalety i zaangażowanie w poprawę to Ty tylko utwierdzasz wszystkich w ich niepochlebnym zdaniu o Was. Wy siebie nawet nie szanujecie jako ludzi, więc nie dziwcie się, że nikt inny też Was nie poszanuje.

bob26

2013-04-22, 13:40
bartosznowak997 napisał/a:

w h*j mocne i mocno gazowane w sam raz na palące pragnienie żydo - lewaków ;]


Za to należy Ci się cała krata prawdziwego polskiego piwa :D

Igorekpl

2013-04-22, 21:13
Shatter napisał/a:


1.Tak, tak.Wiem że "sadizdig polzgi forczan tylko w leprzym stylu i złożony z mondrzejszyh ludzi" cebulaku.
2.Jestem lepszy od polaczków bo zamiast siedzieć na dupie i biadolić potrafię poradzić sobie w życiu i zarabiam całkiem konkretne pieniądze.
Ps Pisanie "iż" ma na celu estetyczniejszy wygląd zdań.

A poza tym przepraszam.Po prostu lubię się drażnić z ludźmi, może nie dojrzałem do końca.
Albo to wina tego że ostatnio nie udało mi się żadnego polaka opluć i mam zły humor...
Shalom!



To fajnie masz. Swoją drogą pojeby w twoim stylu urastają już do rangi jakiejś nie zdiagnozowanej subkultury która trzepie fiuta jak ktoś napisze im żeby wypie**alali bo "cebulak się obsrał". Dla twojej wiadomości wielki zwycięzco życia to co takie wyjeby sądzą mało mnie obchodzi. Na do widzenia mógłbym napisać czym jeżdżę co wpie**alam i ile zarabiam jak twój idol testo ale ograniczę się do zwykłego cebulakowego wypie**alaj.