18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

oksi89

2013-04-21, 19:10
@Laoloa, te dane się pokrywają z tymi z GUSu, więc zapewne są to te same. GUS publikuje dane na które ma potwierdzenie. Te 35 000 to Romowie, którzy są obywatelami Polski ale deklarują (w spinie powszechnym) narodowość Romską, oraz zarejestrowani w urzędach/komendach jako przebywający "długoterminowo" w Polsce. Śmiem nawet wysunąć twierdzenie, że większość z nich jako-tako pracuje.

Ci "niepoliczeni", nigdzie się nie rejestrującym, srający z reguły na system i tworzący swoje enklawy, jako lud z tradycji koczowniczy to ci "cyganie". I cholera wie ile tego brudu w Polsce jest. Nie zliczysz, a jak udowodni, ze jest obywatelem UE to jeszcze ch*ja zrobisz...

ch*ja zrobisz w świetle prawa UE, bo każdy odważny i mądry naród/rząd by wypie**olił cyganów poza granice swojego kraju, z wilczym biletem i schował listy protestacyjne od wszelakich organizacji praw człowieka głęboko w dupę.

Shatter

2013-04-21, 19:28
Igorekpl napisał/a:



Po jakiemu ty piszesz? "Also gniję z biedy umysłowej" człowieku to nie jest karachan czy inne gówno tylko sadistic. To była jedna z gorszych prób trollowania jaką ostatnio widziałem. Kim ty jesteś i co robisz tak ważnego że czujesz się lepszy od tych 90 %?
PS. wpie**alanie iż zamiast że nie sprawi że będziesz brzmiał mądrzej frajerze


1.Tak, tak.Wiem że "sadizdig polzgi forczan tylko w leprzym stylu i złożony z mondrzejszyh ludzi" cebulaku.
2.Jestem lepszy od polaczków bo zamiast siedzieć na dupie i biadolić potrafię poradzić sobie w życiu i zarabiam całkiem konkretne pieniądze.
Ps Pisanie "iż" ma na celu estetyczniejszy wygląd zdań.

A poza tym przepraszam.Po prostu lubię się drażnić z ludźmi, może nie dojrzałem do końca.
Albo to wina tego że ostatnio nie udało mi się żadnego polaka opluć i mam zły humor...
Shalom!

Koniec Świata

2013-04-21, 19:41
@Shatter

Nie trudno wk***ić prawdziwie prawicowych pie**olaków. Byle co i już dupsko mają osmolone. Jakie to musi być dla nich straszne, że nie mogą odpalić pieców w Auschwitz. Potomkowie wielkich wojów i bohaterów narodowych, szlachetne jednostki. Patriotyzm aż im uszami wycieka.

Rafao

2013-04-21, 19:45
Shatter uważasz się za lepszego bo zarabiasz "konkretne pieniądze"? A co takiego konkretnego zrobiłeś w życiu (oprócz pieniędzy)? Wymień chociaż jedną rzecz. Jeżeli mierzysz wartość człowieka ilością zarobionych pieniędzy to nie jesteś Polakiem, ani nawet polaczkiem tylko zwykłym burakiem.

Koniec Świata

2013-04-21, 20:07
@Rafao

O, następny mądry.

A ty co wielkiego osiągnąłeś? Swoim zajebistym istnieniem sprawiasz, że świat jest lepszy? Czekaj na trzech królów z darami, mesjaszu.

genghiskhan

2013-04-21, 20:18
Jesusek_Chytrusek napisał/a:


Polska dla Polakow!


ziemia dla ziemniaków
księża na księżyc
:amused:

bartosznowak997

2013-04-21, 20:42
shatter, koniec świata i inne sk***iałe lewicowe pejsy... h*j wam w dupe j***ne sk***ysyny...

Koniec Świata

2013-04-21, 20:52
bartosznowak997 napisał/a:

shatter, koniec świata i inne sk***iałe lewicowe pejsy... h*j wam w dupe j***ne sk***ysyny...



Nie projektuj na innych swoich własnych fantazji. Idź się pałować z łysymi kolegami do płonącej swastyki.



Dzięki nim cywilizacja nie upadnie. :lol:

bartosznowak997

2013-04-21, 21:56
koniec świata dzięki za foto aż łezka się w oku kręci... a tak z innej beczki to widzę że kurczowo trzymasz się stereotypów... hmm niby lewak a jednak coś tu nie gra

Koniec Świata

2013-04-21, 22:41
bartosznowak997 napisał/a:

koniec świata dzięki za foto aż łezka się w oku kręci... a tak z innej beczki to widzę że kurczowo trzymasz się stereotypów... hmm niby lewak a jednak coś tu nie gra



Aj waj! Jakich stereotypów? Przecież ja jestem tylko lewacko-pedalskim-żydowskim psem, fanatykiem Ruchu Palikota, który chce zniszczyć Polskę.

Koniec Świata

2013-04-21, 23:11
bartosznowak997 napisał/a:

masz piwko za słuszną samokrytykę lewaku



Dzięki. Prawdziwie prawicowe piwo musi być w ch*j mocne. Ty też łap moje lewackie piwo z Browaru "Czerwona Komuna".

bartosznowak997

2013-04-21, 23:25
w h*j mocne i mocno gazowane w sam raz na palące pragnienie żydo - lewaków ;]

TwardyHardy

2013-04-21, 23:43
Kurde mieszkam na Śląsku i prawie na co dzień widzę jakiegoś Cygana, współczuje biednej Słowacji skoro tam jest tyle tego Romskiego brudu, to musi być coś strasznego :!:

Koniec Świata

2013-04-21, 23:43
bartosznowak997 napisał/a:

w h*j mocne i mocno gazowane w sam raz na palące pragnienie żydo - lewaków ;]



Piwo "Czerwona Komuna" leczy takie schorzenia jak prawicowe zatwardzenie gówna i mózgu. :)