18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

CYBERPUNK 2076

trane1 • 2020-12-14, 21:57
Popis polskiej myśli, informatycznej , bez ładnego montowania do reklamy


Seksiaczek

2020-12-15, 10:41
Polaczki standardowo. Wszystko w porządku, jeśli sra im do ryja polska firma. CD projekt pie**olił, że gra bez problemu będzie śmigała na ps4, okazali się zwykłymi kłamcami

ra0mir

2020-12-15, 11:20
Co się k***a sracie...
Wiecie co to SCRUM.
Zaraz wszystko połatają.
Co innego grę robić a co innego wydać i naprawiać błędy.
Uj***li konsole to fakt ale jako pececiarz mam na to wyj***ne. Za 2-3 tygodnie kupię tę grę, bo ją ogarną :)
Patrotyzm rynkowy mówi to wam coś?

TRQPL

2020-12-15, 12:49
Andżej_Rozpur napisał/a:

Miód na moje gały jak akcje spadają, z 400 na 270,
Gorąco czekam na 150 zl i januszy, ktorzy bawili sie oszczednosciami zycia w maklerów



Akcje kupuje się jak cena spada a nie rośnie. Stara zasada jeszcze z czasów Nikodema Dyzmy.

:-D

Noside

2020-12-15, 13:09
ra0mir napisał/a:

Patrotyzm rynkowy mówi to wam coś?



Uwaga: Niepopularna opinia. Przyszykuj wiadro pomyj zanim zaczniesz czytać.

Tja. Polaczek za sterami firmy to jedno, a patriotyzm marki to drugie. Zrobili w Polsce "Zdziczały Zachód"
Są zwyczajnie chytrymi ku*asiarzami na libtardzką modłę. Wj***li się w mainstream i krzyż im za to na drogę.
Zacznę ich szanować, jak tylko oni zaczną szanować swoich pracowników, a nie każą im zapie**alać i ścigać niedoścignione obiecanki podbudowane megatoną radioaktywnego hype z Keanu Reeves'em. Owszem, pracownikom nikt pistoletu do głowy nie przykładał kiedy chcieli odejść. Zrobił to Covid, a raczej to, co PiS robi z Polską za pomocą Covida. A typowy Polak za 3000 netto da się oskrobać i myśli, że życie wygrał, że teraz jest Europejczykiem. Wykorzystali zgrabnie całą sytuację.
Zacznę ich szanować, jak tylko oni zaczną szanować propagowane przez siebie wartości i wkleją kolorową flagę na twittera przeznaczonego dla Arabów. Jak zaczną uznawać krytykę za równą krytyce. W czym lepsze są pomyje wylewane na nich przez pederastów i Arabów od tych hejtów z Polski? Okazało się, że przyczepienie babie ku*asa wcale nie gwarantuje 100% poparcia wśród plagi zboczeńców, która chce coraz więcej. Tym samym rośnie kontrast między tym jak dla pieniędzy wchodzą w dupę Arabom, a jak w dupę próbują wchodzić lewakom. Gdyby tamci idioci byli w jakikolwiek sposób inteligentni, to by z Redów nie został kamień na kamieniu, bo te kolorowe paski w logo to najzwyklejszy bait na portfele kretynów. Tak samo jak Keanu Reeves. A ja, k***a, stoję z boku i patrzę, jak kręcą główką i zaraz im odpadnie.
Sama gra to biedny kuzyn Saints Row. Większy i momentami bardziej kolorowy Saints Row z memikami i śmieszkami.
Jaki obraz tych waszych Redów? Drobne, sprytne cwaniaczki, które więcej miały szczęścia, niż rozumu i wydrążyli sobie drogę do koryta dręcząc Wiedźmina serią gier coraz to bardziej medialnych, niż grywalnych.
Trafili w niszę, która okazała się podatnym gruntem, a to ile chcą z tego wycisnąć odbija się na jakości i dawno przekroczyło granice dobrego smaku i jakiejkolwiek przyzwoitości. Obrali strategię marketingową, która była nowatorska 5 lat temu, a od roku wywołuje tylko oburzenie (chociażby The Last of Us 2).
Ludzie zostali z rozczarowaniem, bo bańka hype pękła i tak oto niegrywalny tytuł z ocenami graczy rzędu legendarnego 2/10 żyje wyłącznie z tego, że można się pośmiać i znaleźć odniesienia do memów, albo posłuchać, jak Keanu Reeves chwali się wielkim ku*asem (Żal mi polskiego głosu, bo zbiera sam hejt pomimo tego, że jest świetny, ale nie jest Reeves'em).

ra0mir

2020-12-15, 13:29
Noside napisał/a:

Tja. Polaczek za sterami firmy to jedno, a patriotyzm marki to drugie. Zrobili w Polsce "Zdziczały Zachód"
Są zwyczajnie chytrymi ku*asiarzami na libtardzką modłę. Wj***li się w mainstream i krzyż im za to na drogę...



Co ty za przeproszeniem pie**olisz?
Nie będę z tobą dyskutował, bo jesteś nawiedzony.
2/10 ma na konsolach bo gra po prostu jest nie grywalna. Na PC ma 9/10.
Mają tysiące podań programistów z całego świata, zarabiają krocie.

Jak to strategia marketingowa vide TLoU 2, proszę wytłumacz.

mesjans

2020-12-15, 17:13
Andżej_Rozpur napisał/a:

Miód na moje gały jak akcje spadają, z 400 na 270,
Gorąco czekam na 150 zl i januszy, ktorzy bawili sie oszczednosciami zycia w maklerów



Jeśli do akcji danej firmy podchodzisz jako fan a nie makler to nigdy nie zarobisz. Ci co się znają wcześnie wyczuli duży tytuł i zakupili akcje, wiedzieli że przy premierze będzie dużo szumu i bańka cen akcji się napompuje i w czasie premiery masowo zaczęli sprzedawać akcje co automatycznie obniżyło ich wartość. Gdy spadną do 100zł a redzi połatają grę ci sami ludzie co sprzedali za ponad 400zł te akcje będą kupowali bo znowu powoli będą rosły. I tak się zarabia na osłach którzy kupują akcje przy premierze bo myślą że zarobią bo to będzie mega gra.

Wojownik12

2020-12-15, 17:30
trochę jak goat simulator

ellsworth

2020-12-15, 17:54
CzerstWybut napisał/a:

Nie da sie czytac niektorych cebularzy tu. Polska firma wkłada dużo pracy w coś a cebula doszukuje sie blędów gdzie we wszystkich grach wystepują błędy zwłaszcza w grze o takich rozmiarach. Cyberpunk jest świeżą grą więc sie nie ma co dziwic ze wychodzą błędy. Sprawdzcie sobie gta ile blędow wystepuje no i sprawdzcie ile razy wychodziły patche na gre żeby skasować błędy. Cdprojekt osiągnęlo wielki sukces i nalezą im sie ukłony w ich strone za kawał dobrej roboty. Dla cebularzy, praca zespołu nad grą się jeszcze nie zakończyła bo teraz będą przez jakis czas usuwać błędy.



Weź nie pie**ol, bo gra jest zabugowana do nieprzyzwoitości. Ona w tym stanie nigdy nie miała prawa wyjść. Mówienie o tym, że bugi "wychodzą" jest pie**oleniem. Nie, nie wychodzą! Oni doskonale widzieli że tam są, chyba że chcesz mi wmówić że nie testowali jej nawet przez godzinę przed wydaniem, bo już tyle pozwala stwierdzić że ilość błędów jest zatrważająca. To jest po prostu żenada co odpie**olili! Z PREMEDYTACJĄ wypuścili gówno, o którym doskonale widzieli jak wygląda i jak działa!

Cz...........as

2020-12-15, 18:24
Prof._Kot_Budd napisał/a:

Oczywiście największy kwik debili o te bugi jest w Polsce, reszta świata cieszy się, że dostali grę w pewnym sensie przełomową, z zajebistą fabułą, ciekawą i nowatorską mechaniką, a bugi znikną za 2-3 miesiące, wtedy sobie ją ograją drugi raz po innej nitce fabularnej, a teraz w święta się pośmieją z głównie niegroźnych błędów. j***ny zawistny polski motłoch (nie mylić z Polakami przez duże P, których niestety coraz mniej), jak wam się nie podoba to nie kupujcie/zwróćcie i kupcie za te 3 miesiące, debile.



Przyj***ny jesteś. Miałem napisać czemu ale nawet nie chce mi się produkować. Zaakceptuj to.

CzerstWybut napisał/a:

Do tego instalując teraz GTA zaraz za nim wpie**ala sie 30GB aktualizacji



CP - 40 Gb zainstalowane z płyty, 40Gb ściągnięte z netu, potem 17Gb na drugi dzień do wersji 1.04 ;-) może w tym tygodniu coś poprawią a w styczniu i lutym trzeba będzie pobrać grę praktycznie drugi raz.

Justynka99

2020-12-15, 18:59
Prawie każda gra w momencie premiery jest zabugowana. Uczciwi gracze ściągną sobie za kilka dni patcha i jest OK. Piraci będą się męczyć, bo dany crack nie ruszy z danym patchem, a do spatchowanej wersji pewnie się pojawi za kilka miesięcy i mają dzięki temu pod górkę.

Jurand350

2020-12-15, 21:21
To PC-ty sobie jeszcze poczekają na rozbudowanie gry skoro CDPR musi teraz przeznaczyć tonę zasobów na ogarnięcie konsol. Pozdro dla tych co cisną ludzi wytykających niedopracowanie najdroższego i najbardziej hypowanego tytułu ostatnich lat.

bloodwar

2020-12-15, 21:22
Skoro gra jest teraz tak zabugowana (a to już po Day One Patchu na PS4 i Xboxa!) to pomyślcie w jakim stanie musiała być ponad pół roku temu na pierwszy termin... Redzi porwali się z motyką na słońce próbując wydać grę która będzie pięknie wyglądała w 2020 jednocześnie na PC z 2020, konsolach z 2020 i konsolach sprzed 7 lat, nawet Rockstar się nie pokusił na coś takiego opóźniając wydania GTA5 i RDR2 na PC by maksymalnie dopieścić port gry a w przypadku wydania na PS3 i 360 ostrzegając wcześniej, że gracze nie będą mieli odczucia z gry "na 100%" (tzn GTA 5 bo RDR2 już łaskawie pominięto w tym procesie wiedząc, że nie ma szansy by gra wyglądała grywalnie na tych starociach) i gra była raczej taką ciekawostką na tych starych konsolach (na zasadzie "zobaczycie jak wygląda to na lepszym sprzęcie i jak na waszym to już nigdy wiecej nie będziecie chcieli zagrać na Ps3/360 ) niż pełnoprawnym tytułem. Ale panowie z CDP-R widząc szalone liczby preorderów na starsze konsole (ponad 40% całości!!!) zdecydowali się na szybki cashgrab w myśl zasady "Za pół roku ludzie o tym zapomną a kasa będzie wciąż na naszych kontach, tylko to się liczy a nie jakiś honor czy szacunek dla fanów! "

Jurand350

2020-12-15, 21:32
bloodwar napisał/a:

Skoro gra jest teraz tak zabugowana (a to już po Day One Patchu na PS4 i Xboxa!) to pomyślcie w jakim stanie musiała być ponad pół roku temu na pierwszy termin... Redzi porwali się z motyką na słońce próbując wydać grę która będzie pięknie wyglądała w 2020 jednocześnie na PC z 2020, konsolach z 2020 i konsolach sprzed 7 lat, nawet Rockstar się nie pokusił na coś takiego opóźniając wydania GTA5 i RDR2 na PC by maksymalnie dopieścić port gry a w przypadku wydania na PS3 i 360 ostrzegając wcześniej, że gracze nie będą mieli odczucia z gry "na 100%" (tzn GTA 5 bo RDR2 już łaskawie pominięto w tym procesie wiedząc, że nie ma szansy by gra wyglądała grywalnie na tych starociach) i gra była raczej taką ciekawostką na tych starych konsolach (na zasadzie "zobaczycie jak wygląda to na lepszym sprzęcie i jak na waszym to już nigdy wiecej nie będziecie chcieli zagrać na Ps3/360 ) niż pełnoprawnym tytułem. Ale panowie z CDP-R widząc szalone liczby preorderów na starsze konsole (ponad 40% całości!!!) zdecydowali się na szybki cashgrab w myśl zasady "Za pół roku ludzie o tym zapomną a kasa będzie wciąż na naszych kontach, tylko to się liczy a nie jakiś honor czy szacunek dla fanów! "



Dokładnie tak, ponadto hypowali rewolucje w świecie gier a dostajemy jedynie solidną fabułę i format gta w wersji beta. Wiedźminowi to ta gra może buty wyczyścić i wypie**alać...

wudun

2020-12-15, 21:44
Jak kupiliście gówno(ps4 i xbox one) które w dniu premiery jest przestarzałe to o ch*j wam chodzi? Jedyny błąd CDP jest to że wydali CP na ps4 i xbox one

St...........on

2020-12-15, 22:21
pazuzu napisał/a:

Gram CP na pc i pojawia się kilka bugów ale raczej śmieszą niż denerwują typu lewitujaca broń, czy ktoś tam przejdzie przez ścianę. A sama gra jest zajebista, genialna mechanika, zabawa jest przednia i wciągająca, polecam wszystkim



Bo jeszcze nie wpadłeś na blackscreena, ta gra musi być jak najszybciej zpachowana. Nie powiem ,fabuła , open world, dopracownie rozbudowanej linii questów pobocznych robi wrażenie , ale gliche mogą zj***ć chęć na pogranie. Tak się wk***iłem po blackscreenie tuż po walce z Odą, że cyuber narazie mi przeszedł.

wudun napisał/a:

Jak kupiliście gówno(ps4 i xbox one) które w dniu premiery jest przestarzałe to o ch*j wam chodzi? Jedyny błąd CDP jest to że wydali CP na ps4 i xbox one



Nie pie**ol, ja napie**alałem na PC, i też są gliche.