18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

CYBERPUNK 2076

trane1 • 2020-12-14, 21:57
Popis polskiej myśli, informatycznej , bez ładnego montowania do reklamy


CzerstWybut

2020-12-15, 02:14
Nie da sie czytac niektorych cebularzy tu. Polska firma wkłada dużo pracy w coś a cebula doszukuje sie blędów gdzie we wszystkich grach wystepują błędy zwłaszcza w grze o takich rozmiarach. Cyberpunk jest świeżą grą więc sie nie ma co dziwic ze wychodzą błędy. Sprawdzcie sobie gta ile blędow wystepuje no i sprawdzcie ile razy wychodziły patche na gre żeby skasować błędy. Cdprojekt osiągnęlo wielki sukces i nalezą im sie ukłony w ich strone za kawał dobrej roboty. Dla cebularzy, praca zespołu nad grą się jeszcze nie zakończyła bo teraz będą przez jakis czas usuwać błędy.

plastic

2020-12-15, 05:19
CzerstWybut napisał/a:

Nie da sie czytac niektorych cebularzy tu. Polska firma wkłada dużo pracy w coś a cebula doszukuje sie blędów gdzie we wszystkich grach wystepują błędy zwłaszcza w grze o takich rozmiarach. Cyberpunk jest świeżą grą więc sie nie ma co dziwic ze wychodzą błędy. Sprawdzcie sobie gta ile blędow wystepuje no i sprawdzcie ile razy wychodziły patche na gre żeby skasować błędy. Cdprojekt osiągnęlo wielki sukces i nalezą im sie ukłony w ich strone za kawał dobrej roboty. Dla cebularzy, praca zespołu nad grą się jeszcze nie zakończyła bo teraz będą przez jakis czas usuwać błędy.



cebula cebulą, ale w dzisiejszych czasach takie hate train'y nie powstają same. cyberpunk dostaje po dupie za coś konkretnego i nie są to bugi. prędzej konkurencja.

Cz...........as

2020-12-15, 07:11
CzerstWybut napisał/a:

Nie da sie czytac niektorych cebularzy tu. Polska firma wkłada dużo pracy w coś a cebula doszukuje sie blędów gdzie we wszystkich grach wystepują błędy zwłaszcza w grze o takich rozmiarach. Cyberpunk jest świeżą grą więc sie nie ma co dziwic ze wychodzą błędy. Sprawdzcie sobie gta ile blędow wystepuje no i sprawdzcie ile razy wychodziły patche na gre żeby skasować błędy. Cdprojekt osiągnęlo wielki sukces i nalezą im sie ukłony w ich strone za kawał dobrej roboty. Dla cebularzy, praca zespołu nad grą się jeszcze nie zakończyła bo teraz będą przez jakis czas usuwać błędy.



Błędy błędami, ale sprzedają towar za 100% ceny, a po kilku dniach mówią że dopiero za trzy miesiące będzie można grać. Gra na ps pro wysypuje się do pulpitu w losowych momentach, czasami w środku misji, czasami w mieście. gra która do samego końca była reklamowana jako "miasto nocy" które nigdy nie śpi a na ulicach mniej npc niż meneli na stacji benzynowej w nocy.

To najzwyklejsza sprzedaż niedokończonego towaru za cenę kompletnej produkcji a Ty jeszcze bijesz brawo :roll:

aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

No tak... odpalam grę na gównosprzęcie i mam sapy, że nie jest perfect.



Konsole są zamkniętą architekturą. Wydawca gry jak tworzy ją na ps czy xboxa ma jasno określone osiągi, to nie PC żeby każdy mial w domu inną konfigurację. Skoro nie działa na starej generacji to po ch*j ją wydawali? Albo jeszcze lepiej, po ch*j ją reklamowali jako perfekt?

andrzejrobert75

2020-12-15, 07:15
pazuzu napisał/a:

Mój znajomy umoczyl 6 tys



Orlen wykupi,i zrobia grę o żolnierzach wyklętych,akcje dojda do tysiaca.

klawyzwawy

2020-12-15, 07:54
Wy chyba w FIFE 21 nie graliście. :D

mygyry

2020-12-15, 08:25
Ale tak z ciekawości, tworzą taką grę latami czy tam miesiącami i nikt nie wpadnie na pomysł "ej może pograjmy w tą naszą grę i każdy na innym sprzęcie, zobaczymy jak nam to wyszło" Jak widać gracze znaleźli dziesiątki błędów 1 dzień po premierze więc raczej była to ewidentna zachłanność na okres świąteczny.

alahu1

2020-12-15, 08:39
mygyry napisał/a:

Ale tak z ciekawości, tworzą taką grę latami czy tam miesiącami i nikt nie wpadnie na pomysł "ej może pograjmy w tą naszą grę i każdy na innym sprzęcie, zobaczymy jak nam to wyszło" Jak widać gracze znaleźli dziesiątki błędów 1 dzień po premierze więc raczej była to ewidentna zachłanność na okres świąteczny.


Oczywiście, że mają testerów więc to było ograne nie raz. Natomiast zastanawiam się czy liczba glichy i bugów serio jest tak duża porównując do innych wydań (nie grałem to nie wiem) - jakies RDR2 czy inne takie? Wypuszczą szybko łatkę i wszyscy zapomną.
Warto wziąć pod uwagę też to, że od premiery zagrało w nią setki tysięcy graczy, przy czym testerów w zespole było pewnie ze 20 xd

lesiot

2020-12-15, 08:58
WishMe napisał/a:

No nie do końca, warto zaznaczyć że ta gra była robiona od 8 lat, głownie na te sprzęty starej generacji



Gra była zapowiedziana koło 2013, a produkcja zaczęła się w 2016 (jak dodatki do Wiedźmiaka skończyli) i w pierwszej kolejności silnik z Wiedźmina przerobili.

I znajdź mi może jakieś informacje, że jakby gra była robiona (jak już coś ruszyło po 2016) na stare konsole.

Bo z tego co ja wiem, to właśnie nowy silnik RedEngine 4 dał w ogóle możliwość, że silnik na tyle zoptymailzuje grę, że na starych konsolach w ogóle będzie mogła iść.
Już przecież nawet Wiedźmin na starym silniku wyglądał znacznie gorzej na PS4, niż na PC z jakąś średnią grafiką i nadal słabiej niż na PS4 Pro z nieco sensowniejszą kartą graficzną ( w 2016-2017 w cenie PS4 Pro zdecydowanie Wiedzmin wyglądał lepiej na PC w podobnej cenie), więc nie wiem kto Ci kitu nawciskał, że jeszcze większa gra i jeszcze bardziej zasobożerna, na nowszym silniku ma być wypasiona na starą konsole.

Cytat:

Według niego zmiany były przeprowadzane tak, aby wnieść animacje i mimikę twarzy na nowy poziom i jednocześnie zachować optymalizację, która pozwoli konsolom obecnej generacji (Xbox One, PS4) na uruchomienie Cyberpunka 2077.


Ce...........00

2020-12-15, 09:01
AyCaramba napisał/a:

A to ciekawostka, motyw z odbiciem się od szyby na 200m ( 21sek) też mi się przydarzył
A sama gra w takim stanie nie powinna w ogóle wyjść na ps4. Słaby skok na świąteczną kasę...



A może to nowy gatunek gier ? Gra z oddzielną fabułą a głównym jej założeniem jest znalezienie jak największej liczby gliczy. Hed z TvGry ma bojowe zadanie.

Prof._Kot_Budd

2020-12-15, 09:12
Oczywiście największy kwik debili o te bugi jest w Polsce, reszta świata cieszy się, że dostali grę w pewnym sensie przełomową, z zajebistą fabułą, ciekawą i nowatorską mechaniką, a bugi znikną za 2-3 miesiące, wtedy sobie ją ograją drugi raz po innej nitce fabularnej, a teraz w święta się pośmieją z głównie niegroźnych błędów. j***ny zawistny polski motłoch (nie mylić z Polakami przez duże P, których niestety coraz mniej), jak wam się nie podoba to nie kupujcie/zwróćcie i kupcie za te 3 miesiące, debile.

CzerstWybut

2020-12-15, 09:14
mygyry napisał/a:

Ale tak z ciekawości, tworzą taką grę latami czy tam miesiącami i nikt nie wpadnie na pomysł "ej może pograjmy w tą naszą grę i każdy na innym sprzęcie, zobaczymy jak nam to wyszło" Jak widać gracze znaleźli dziesiątki błędów 1 dzień po premierze więc raczej była to ewidentna zachłanność na okres świąteczny.



Oni pobili rekord graczy świeżo po premierze więc sie nie dziw że na kilkaset tysięcy graczy znaleźli błędy. Najlepsze że ludzie zapominają co bylo świeżo po premierze skyrima czy gta V. Już pomijam fakt poj***nych problemow zagrania w gta typu IV lub V gdzie byly problemy przez jakieś chore zabezpieczenia logowania sie na strony itp gdzie nie zawsze to działało. Do tego instalując teraz GTA zaraz za nim wpie**ala sie 30GB aktualizacji. Z nikąd tych aktualizacji nie bierze sie tyle. Ja i tak sie ciesze i podziwiam że chlopaki robią tak ogromne projekty na naszym poj***nym polskim rynku gdzie są same kłody rzycane pod nogi zawsze czy to ze strony państwa czy to ze strony wiecznie niezadowolonych ludzi w kraju.

konradkonradkonrad

2020-12-15, 10:11
dajcie im 3msc i gra będzie śmigać jak wiesław śmigał na gówno sprzęcie na wysokich

lesiot

2020-12-15, 10:23
Co do GTA (wersja PC) warto też dodać, że stabilniejsza wersja gry (nie pod względem błędów w grze, a tego, że wysypywała się na różnych konfiguracjach) wyszła od hackerów (chociażby repack fitgirl - jakoś rozsądniej łatki posklejane?), niż wersja oficjalna z oficjalnymi aktualizacjami (może kolejność aktualizacji mieszała pliki).
I to nie tylko w moim wypadku (oficjalna w moim wypadku wysypywała się w różnych momentach po kilku minutach gry), ale na forach wprost ludzie sobie polecali i nadal zalecają... instalować wersje hackowane, bo rzadziej powodują wysypania gry.

kzf

2020-12-15, 10:34
Te błędy bardzo szybko naprawią, a te bugi / glitche jeszcze im napompują sprzedaż. Znajdzie się wielu takich, którzy kupią tytuł, bo będą chcieli szukać tych skaz, nagrać, skleić jakąś kompilację i wrzucić na YT.