18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ćwicznia workiem cementu

RealG • 2014-11-26, 13:31
Witajcie Sadole :D

Chciałbym się z Wami podzielić filmikiem przedstawiającym przyszłego kulturystę z 25 kg cementu na głowie :amused:





Jak widać na kolegów z pracy zawsze można liczyć :krejzi:

settogo

2014-11-27, 17:38
gnat8 napisał/a:

Kolege wyslali po wiadro perjodu do jakiegos zakladu gdzie pracowaly typiary



Przecież mówi się pirjod...

Sam miałem epizod na budowie i jest reguła. Im większy kretyn, tym więcej takich głupich żartów sobie robi. To jest żenujące, a nie fajne

_Radzias

2014-11-27, 17:42
settogo napisał/a:



Przecież mówi się pirjod...

Sam miałem epizod na budowie i jest reguła. Im większy kretyn, tym więcej takich głupich żartów sobie robi. To jest żenujące, a nie fajne


Chyba zawsze udawało im się ciebie w ch*ja zrobić :lodowka:

dth napisał/a:

pośmiali się? To teraz zapie**alać do sklepu po nowy worek, żeby nie było że klient za to płaci =]



Klienta i towaru się nie oszczędza 8-)

Zakazszczerosci

2014-11-27, 20:59
gołąbek napisał/a:

To zawsze się sprawdza :D Kiedyś przyszedł do roboty typek, typ wszędzie byłem, wszystko robiłem. Budowaliśmy koło komendy, akurat zrobiło się zwarcie i wyłączyło różnicówkę. Młody jako spec od wszystkiego stwierdził że naprawi, lecz ni ch*ja mu się nie udało (wystarczyło odłączyć kabel kcctóry de facto sam rozj***ł). Po nie udanych próbach wysłałem go z wiadrem po fazy na komendę :D Śmiech było słychać przez zamknięte okna :D a młody po całej akcji już nie wrócił do pracy :D



Znasz BongMana?

kaziolord

2014-11-28, 16:07
Mnie kiedyś wysłali po zamach do młotka

marna

2014-11-29, 18:21
gremlin1982 napisał/a:

Ach te żarciki w pracy :D Ej młody przynieś pokrowiec na widły, albo gwintownik do styropianu hehe Przyklejenie kubka do stołu, nasmarowanie kłódki smarem i po prostu rzut szmatą w ryj :D BEZCENNE!



nie było Ci przykro jak Ci tak robili? :glasku: