18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cwaniak na pasie awaryjnym

lllll • 2011-09-16, 20:11
Ciekawe z jakiego jest miasta...


st...........er

2011-09-16, 20:25
h*jem to jest ten typ w autobusie i burak w ciężarówce ... - ja tam zawsze tych ku*asów biorę albo po trawniku albo awaryjnym właśnie ...

hexagram88

2011-09-16, 20:54
a po co sie na pas awaryjny wpie**alał? przez takich ku*asów są potem wypadki. Chciał cwaniakować to niech teraz nak***ia dwa razy wolniej.

Koli

2011-09-16, 20:59
Ćwiczę sztuki walki i gdybym tam był, pozamiatałbym tym gościem za walenie w publiczny autobus pięścią. Publiczną własność szanuję i traktuję jak swoją, więc nie pozwoliłbym mu na taką zniewagę.
Wyciągnąłbym go z tego samochodu i nakopał mu do dupy. Założył dźwignie tak bolesną, że piałby i prosił o litość.

ramzei

2011-09-16, 21:16
@up Wielkiego ch*ja byś zrobił ...

.:...........:.

2011-09-16, 21:19
ramzei napisał/a:

@up Wielkiego ch*ja byś zrobił ...



Takiego?



Source

Koli

2011-09-16, 21:37
ramzei napisał/a:

@up Wielkiego ch*ja byś zrobił ...



Mam 51cm na bicepsie i pokonałem nie jednego kozaka pod wieloma klubami techno. Jestem jednym z najlepszych fajterów w Polsce, a może nawet najlepszym, więc nie mów mi, że ch*ja bym zrobił tak?

Gu...........99

2011-09-16, 21:37
@koli
Jaki Ty k***a odważny jesteś! Ale byś mu spuścił wpie**ol, niesamowite!

Aż kierowca autobusu biłby brawo.

Niesamowity jesteś, serio. Prawie jak Chuck Norris.

spiepszaj_dzbanie

2011-09-16, 21:53
@Koli
Niesamowite opisy z wielką dokładnością. Myślałeś może o pisaniu powieści?

Nikczemny_Płód

2011-09-16, 21:56
Cytat:

Mam 51cm na bicepsie i pokonałem nie jednego kozaka pod wieloma klubami techno. Jestem jednym z najlepszych fajterów w Polsce, a może nawet najlepszym, więc nie mów mi, że ch*ja bym zrobił tak?



Ha, SIŁA! MASA! BRAK ku*asA. Piszesz jak mały siusiak, więc może i masz 51 cm(zalane fatem:D) ale mózg i "jaja" to prędzej u blondynki bym znalazł. W CV sobie wpisz, "king brus li karate mistrz hobbysta, trenuje pod klubami techno.".

Ogólnie to tutaj widze samych znawców jazdy, czesto pas dla taxi/karetek.policji jest także pasem do skręcania w prawo, wystarczy, że mu sie poj***ły drogi. Kierowca autobusu ku*as nic więcej. Taki rzeczy was irytują ale lewy pas wolniejszy od prawego to już nie, wdupcy się taki pan kierowca swoim matizem 1.1 i zablokuje ruch pyrkając 60 km/h...

~Velture

2011-09-16, 22:00
Co do kaliego to nie skomentuje bo już i tak oplułem monitor ze śmiechu i nie chce jeszcze klawiatury opluć.
Co do samej sytuacji to cośtam pie**olicie ,ze kierowca busa to ch*j. Jak ma typ jakiś problem w osobówce to czemu na chwile się nie zatrzyma aby ten autobus go wyprzedził i wjedzie sobie za autobus i po sprawie.

Koli

2011-09-16, 22:07
Ciekawe co będziecie pisać, kiedy zakontraktują mi walkę z Mariuszem Pudzianowskim i go zwyciężę. Wtedy będziecie chcieli autografy, to powiem: won!
Trenuję po kilka godzin dziennie, stosuję ścisłą dietę. Krótko mówiąc ciężko pracuję na swój sukces.
A wy tylko potraficie krytykować i pisać prześmiewcze komentarze.

Gu...........99

2011-09-16, 22:08
Koli, uważaj żeby Ci żyłka nie pie**olneła, wtedy z walki z Pudzianem nici!

Nikczemny_Płód

2011-09-16, 22:11
Przepraszam, w tym momencie zrobilo mi sie bardzo przykro i głupio, zachowałem się jak gimbus, wybacz mi:( Nie chce mieć lipy.

Mógł sie zatrzymac a może nie mógł, tak na prawde i tak nie wiadomo jak sytuacja wyglada od początku.