18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cwaniak na pasie awaryjnym

lllll • 2011-09-16, 20:11
Ciekawe z jakiego jest miasta...


Fedek

2011-09-16, 22:11
Karmcie trola dalej karmcie

ParanoiA

2011-09-16, 22:12
Koli napisał/a:

Ciekawe co będziecie pisać, kiedy zakontraktują mi walkę z Mariuszem Pudzianowskim i go zwyciężę. Wtedy będziecie chcieli autografy, to powiem: won!
Trenuję po kilka godzin dziennie, stosuję ścisłą dietę. Krótko mówiąc ciężko pracuję na swój sukces.
A wy tylko potraficie krytykować i pisać prześmiewcze komentarze.



Trollować to ty możesz swoją starą jak ci kaszki gotuje na te twoje treningi bucu.

.:...........:.

2011-09-16, 22:13
Oj przestańcie, offtopic robicie, koniec już.

Koli

2011-09-16, 22:18
Myślcie sobie co chcecie, ja wiem jak jest.
Sami zobaczycie niedługo jak tego waszego Pudzianka poskładam, ciekawe co wtedy powiecie.

Jacek86s

2011-09-16, 22:27
Koli glupoty pie**oli

dQrw10nYk0k5

2011-09-16, 22:30
Koli napisał/a:

Ćwiczę sztuki walki i gdybym tam był, pozamiatałbym tym gościem za walenie w publiczny autobus pięścią. Publiczną własność szanuję i traktuję jak swoją, więc nie pozwoliłbym mu na taką zniewagę.
Wyciągnąłbym go z tego samochodu i nakopał mu do dupy. Założył dźwignie tak bolesną, że piałby i prosił o litość.


Po tym wszystkim obudziłbyś się ze stojącym siusiakiem i plamą na badejkach.

A jeśli faktycznie trenujesz jakieś "sztuki walki" to powinieneś znać pierwszą ich zasadę. Z tego co piszesz jedyne co możesz trenować to zwykłe walenie gruchy.

.:...........:.

2011-09-16, 22:31
Mieliście przestać. :roll:

Pw se piszcie.

kleju85

2011-09-16, 22:56
gościu z Łodzi na bank tylko u nas się tak sadzą he he

yogas91

2011-09-16, 22:56
Koli napisał/a:

Ćwiczę sztuki walki i gdybym tam był, pozamiatałbym tym gościem za walenie w publiczny autobus pięścią. Publiczną własność szanuję i traktuję jak swoją, więc nie pozwoliłbym mu na taką zniewagę.
Wyciągnąłbym go z tego samochodu i nakopał mu do dupy. Założył dźwignie tak bolesną, że piałby i prosił o litość.

Twoja inteligencja mnie przeraża. Nie wszystkie autobusy są publiczne

Koli

2011-09-16, 23:50
yogas91 napisał/a:

Twoja inteligencja mnie przeraża. Nie wszystkie autobusy są publiczne



Ten akurat jest publiczny. Poznaję po odgłosie uderzania w niego pięścią.

sosik

2011-09-17, 00:22
@Koli

"Mięśniak od walenia w mordę"

Jogurt89

2011-09-17, 00:26
@Koli

Tu Mariusz. Tak czytam Twoje posty i wstyd mi za Ciebie w imieniu zawodowców. Nie będziemy razem walczyć. Nigdy

borisklinga

2011-09-17, 01:35
a wystarczylo zeby koles w osobowce mial dobry nóz. na pewno by go puscil ten frajer z autobusu

xblazex

2011-09-17, 08:21
Koli napisał/a:



Mam 51cm na bicepsie i pokonałem nie jednego kozaka pod wieloma klubami techno. Jestem jednym z najlepszych fajterów w Polsce, a może nawet najlepszym, więc nie mów mi, że ch*ja bym zrobił tak?

k***a takie cos mnie rozbawia:D pokonal nie jednego kozaka pod klubammi techno xD nie moge k***a nie moge :mrgreen:


Koli napisał/a:

Ten akurat jest publiczny. Poznaję po odgłosie uderzania w niego pięścią.

buahahahahahaha

avalanch

2011-09-17, 09:07
Awaryjny to awaryjny a nie alternatywa dla innych pasów(to samo tyczy się pasów bus czy miejsc wyłączonych z ruchu na jezdni) typ w busie dobrze zrobił buractwo trzeba tępić w zarodku albo potem się użerać. Po 1 głębokie ch*j ci w dupę nygusie w osobówce po 2 jak ma awarie to na kiego grzyba jedzie dalej ?? A po 3 to cały filmik troszkę wydaje się być wyjęty z kontekstu całości, co nie zmienia mojego zdania co do punktu 1