18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cudzoziemcy w polskiej policji

wojtas09999 • 2024-04-20, 02:51
Najnowszy pomysł na braki kadrowe w policji


twojstarywsamychgaciach

2024-04-20, 03:21
Świetny pomysł, jak z ukrami w nfz. Ci debile sprawdzają kompetencje dopiero po czasie i taki kretyn może sobie 3 miesiące lekko w przychodni pracować.

Janko

2024-04-20, 05:14
I dopiero zacznie się mafia

Ludzie_to_DEBILE

2024-04-20, 05:55
Wspaniały pomysł, jeszcze niech przyjdzie covid znowu to tym razem widłami będą Ukry pacyfikować niepokornych i nie będzie zabaw, albo rolników na granicy rozgonią, Jakichś Gruzinów do "kryminalnej" ojapie**ole. Ukraińcy nie chcięli walczyć o bezpieczeństwo swoich rodaków, to co tutaj będą robić? k***a, przecież takie coś to jest zdrada ojczyzny, zaraz jakiś mongoł mi napisze "ale tak jest w tym i tym kraju", a ch*j mnie obchodzi jak jest w innym kraju. Tu jest Polska a nie "jakiś kraj", k***a, pomysłodawca to jakiś antypolski ch*j pie**olony, obce siły ściągaćdo kraju aby Ci ludzie nie czuli empatii do autochtonów i jechali z nimi równo gdy ktoś złamie najmniejsze wykroczenie, jeszcze niech wejdzie prawo o "mowie nienawiści" to powiesz do tranzystora że jest facetem przebranym za babę i pałą po plecach dostaniesz. A jak ktoś nie rozumie, to polecam przeczytać co to Manifest z Ventotene jeszcze, tam napisane o federalizacji itp. ch*j k***a dupa.

ps. czytałem już o tym wcześniej, tam jest napisane wprost że po pierwsze chodzi o "braki kadrowe" a kolejnym powodem jest chęć "rozpracowywania mniejszości narodowych przez ich rodaków", pierwszy powód? Dlaczego nie sypną więcej kasy? Teraz wszędzie piszą o zwolnieniach... niech zatrudnią Polaków, a nie nam budują sk***ysyny V kolumnę w służbach, co za k***a j***ne antypolskie szmaty.

Zulu-Gula

2024-04-20, 06:19
Płaskoziemcy w polskiej policji. :lol:

Zbysław

2024-04-20, 06:20
Ludzie_to_DEBILE napisał/a:

Wspaniały pomysł, jeszcze niech przyjdzie covid znowu to tym razem widłami będą Ukry pacyfikować niepokornych i nie będzie zabaw, albo rolników na granicy rozgonią, Jakichś Gruzinów do "kryminalnej" ojapie**ole. Ukraińcy nie chcięli walczyć o bezpieczeństwo swoich rodaków, to co tutaj będą robić? k***a, przecież takie coś to jest zdrada ojczyzny, zaraz jakiś mongoł mi napisze "ale tak jest w tym i tym kraju", a ch*j mnie obchodzi jak jest w innym kraju. Tu jest Polska a nie "jakiś kraj", k***a, pomysłodawca to jakiś antypolski ch*j pie**olony, obce siły ściągaćdo kraju aby Ci ludzie nie czuli empatii do autochtonów i jechali z nimi równo gdy ktoś złamie najmniejsze wykroczenie, jeszcze niech wejdzie prawo o "mowie nienawiści" to powiesz do tranzystora że jest facetem przebranym za babę i pałą po plecach dostaniesz. A jak ktoś nie rozumie, to polecam przeczytać co to Manifest z Ventotene jeszcze, tam napisane o federalizacji itp. ch*j k***a dupa.
ps. czytałem już o tym wcześniej, tam jest napisane wprost że po pierwsze chodzi o "braki kadrowe" a kolejnym powodem jest chęć "rozpracowywania mniejszości narodowych przez ich rodaków", pierwszy powód? Dlaczego nie sypną więcej kasy? Teraz wszędzie piszą o zwolnieniach... niech zatrudnią Polaków, a nie nam budują sk***ysyny V kolumnę w służbach, co za k***a j***ne antypolskie szmaty.



Gościu kto ci to przeczyta? pedały tylko

PsikutaBezS

2024-04-20, 06:27
Łykajcie te klikalne gówniane filmiki dalej... :)

psotny_fiutek

2024-04-20, 06:56
Ludzie_to_DEBILE napisał/a:

Wspaniały pomysł, jeszcze niech przyjdzie covid znowu to tym razem widłami będą Ukry pacyfikować niepokornych i nie będzie zabaw, albo rolników na granicy rozgonią, Jakichś Gruzinów do "kryminalnej" ojapie**ole. Ukraińcy nie chcięli walczyć o bezpieczeństwo swoich rodaków, to co tutaj będą robić? k***a, przecież takie coś to jest zdrada ojczyzny, zaraz jakiś mongoł mi napisze "ale tak jest w tym i tym kraju", a ch*j mnie obchodzi jak jest w innym kraju. Tu jest Polska a nie "jakiś kraj", k***a, pomysłodawca to jakiś antypolski ch*j pie**olony, obce siły ściągaćdo kraju aby Ci ludzie nie czuli empatii do autochtonów i jechali z nimi równo gdy ktoś złamie najmniejsze wykroczenie, jeszcze niech wejdzie prawo o "mowie nienawiści" to powiesz do tranzystora że jest facetem przebranym za babę i pałą po plecach dostaniesz. A jak ktoś nie rozumie, to polecam przeczytać co to Manifest z Ventotene jeszcze, tam napisane o federalizacji itp. ch*j k***a dupa.

ps. czytałem już o tym wcześniej, tam jest napisane wprost że po pierwsze chodzi o "braki kadrowe" a kolejnym powodem jest chęć "rozpracowywania mniejszości narodowych przez ich rodaków", pierwszy powód? Dlaczego nie sypną więcej kasy? Teraz wszędzie piszą o zwolnieniach... niech zatrudnią Polaków, a nie nam budują sk***ysyny V kolumnę w służbach, co za k***a j***ne antypolskie szmaty.



Masz rację w 100%

Odpowiedz jest taka : Polska rządzą polskojęzyczne kreatury z polskim obywatelstwem, oni to wiedzą, My to wiemy ale nic nie robimy...

Oni posuwają się co chwilę o krok dalej sondując na ile sobie mogą z ,, polaczkami '' pozwolić.

A My dalej śpimy lub udajemy że deszcz pada jak Nam w twarz te k***y plują !!!!

W tej chwili na naszych oczach, dokonuje się od 2020r IV rozbiór Polski...

żmij

2024-04-20, 08:36
Zbysław napisał/a:

Gościu kto ci to przeczyta? pedały tylko



Kretyn z pewnością nie da rady.

PsikutaBezS napisał/a:

Łykajcie te klikalne gówniane filmiki dalej...



Filmiku nie oglądałem, ale to, że KGP analizuje możliwości zatrudnienia upadlińców, Białorusinów i gruzinów w polskiej Policji- to fakt.

Heliar

2024-04-20, 09:40
żmij napisał/a:

Kretyn z pewnością nie da rady.
Filmiku nie oglądałem, ale to, że KGP analizuje możliwości zatrudnienia upadlińców, Białorusinów i gruzinów w polskiej Policji- to fakt.


W radiu jakiś policjant mówił o "konsultantach" z obcokrajowcami na zasadzie zleceń. Dla mnie to raczej brzmiało jakby szukali konfidentów.

żmij

2024-04-20, 10:31
Heliar napisał/a:

W radiu jakiś policjant mówił o "konsultantach" z obcokrajowcami na zasadzie zleceń. Dla mnie to raczej brzmiało jakby szukali konfidentów.



Od czegoś muszą zacząć, żeby ludzi przyzwyczaić.

juderaus

2024-04-20, 12:42
Poj***ny kraj z poj***nym bydłem. JEBAĆ POPIS.

dżonyłojlker

2024-04-20, 13:10
Zbysław napisał/a:

Gościu kto ci to przeczyta? pedały tylko



Z pewnością żadne multikonto z zagłębiowskich podziemi nie da rady ;-)

m777

2024-04-20, 15:16
Ale wy k***a głupi jesteście. Już wiem kto robił zrzutkę na portal. Te same debile co płacą za republikę tv.
Nawet nie chce mi się tłumaczyć że ruch policji ma sens i adresuję Wasze obawy względem obcokrajowców.

Idziecie głosujcie dalej na konfederację i Kaję Godek

bambinizm

2024-04-20, 15:46
Przecież to legalne. Ustawa 1066, którą Tusk wrzucił ponad dekadę temu... Bo wiedzieli, że się przyda :D