18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cudzoziemcy w polskiej policji

wojtas09999 • 2024-04-20, 02:51
Najnowszy pomysł na braki kadrowe w policji


majeńka

2024-04-21, 16:50
dżonyłojlker napisał/a:

Tak, czyli dyplom kupiony na bazarku w kijowie, tak samo jak prawko i gruziński paszport. Po co ty się w ogóle udzielasz...

Jak polucja sprawdza prawko to zwykle starczy pomachać, tak więc fałszywka sprawdza. Dopiero jak coś się stanie to sprawdzają w systemie, i wtedy fałszerstwo wychodzi.

Zaś uprawnienia do wykonania zawodu lekarza sprawdza się nie rutynowo na poboczu drogi, ale raz a porządnie. I tu jest czas aby sprawdzić w systemie który udostępnia ministerstwo zdrowia Ukrainy. To jest cywilizowany kraj — i to na dodatek sąsiedni, z którego przyjechały miliony ludzi, tak więc pani Zosia w urzędzie która to sprawdza już wie jak to się robi.

To nie bantustan gdzie dotrzeć do danych wioskowej szkółki znachorskiej się z Polski nie da, trzeba by występować drogą rządową która trwa bardziej latami a nie miesiącami — i faktycznie na ogół komuś na miejscu nie będzie chciało się sprawdzać na którym sznurze naciętych muszelek to jest oznaczone, więc poświadczy że wszystko ok i pójdzie chlać. No ale prawdziwi lekarze na pontonach nie przypływają.

betonowypiotr

2024-04-21, 18:01
Wszyscy tacy mądrzy to niech zapiszą się do policji, nie będzie trzeba zatrudniać obcokrajowców. A nie, czekaj, jak w każdym społeczeństwie gdzie robi się zbyt dobrze na zasiłku, siedząc i oglądając sadistica - nie opłaca się iść do roboty. I trzeba narzekać że meksykanie, ukraincy zabierają pracę. Tymczasem na zachodzie tak samo cisną z polaków.

Bul_od_bytu

2024-04-21, 19:24
majeńka napisał/a:

To Konfiarska dezinformacja. Osoba taka musi mieć pełne prawo do świadczenia usług medycznych w rodzinnym kraju, przedstawić na to dokumenty (które o ile wiem są sprawdzane) — zaś pozwolenia takie wydawane są na określony czas. Na czas stały zaś wymagana jest nostryfikacja.



https://www.rp.pl/sluzba-zdrowia/art39862511-lekarze-z-ukrainy-maja-problem-z-jezykiem-polskim
To raczej nie jest portal konfy :D

A może tu:
https://bielskobiala.wyborcza.pl/bielskobiala/7,88025,30722657,wiceprezes-naczelnej-rady-lekarskiej-mamy-szkodzace-pacjentom.html

Jesteśmy w bardziej czarnej piździe niż komukolwiek się wydawało

koolowsky

2024-04-21, 20:18
Ludzie_to_DEBILE napisał/a:

Wspaniały pomysł, jeszcze niech przyjdzie covid znowu to tym razem widłami będą Ukry pacyfikować niepokornych i nie będzie zabaw, albo rolników na granicy rozgonią, Jakichś Gruzinów do "kryminalnej" ojapie**ole. Ukraińcy nie chcięli walczyć o bezpieczeństwo swoich rodaków, to co tutaj będą robić? k***a, przecież takie coś to jest zdrada ojczyzny, zaraz jakiś mongoł mi napisze "ale tak jest w tym i tym kraju", a ch*j mnie obchodzi jak jest w innym kraju. Tu jest Polska a nie "jakiś kraj", k***a, pomysłodawca to jakiś antypolski ch*j pie**olony, obce siły ściągaćdo kraju aby Ci ludzie nie czuli empatii do autochtonów i jechali z nimi równo gdy ktoś złamie najmniejsze wykroczenie, jeszcze niech wejdzie prawo o "mowie nienawiści" to powiesz do tranzystora że jest facetem przebranym za babę i pałą po plecach dostaniesz. A jak ktoś nie rozumie, to polecam przeczytać co to Manifest z Ventotene jeszcze, tam napisane o federalizacji itp. ch*j k***a dupa.
ps. czytałem już o tym wcześniej, tam jest napisane wprost że po pierwsze chodzi o "braki kadrowe" a kolejnym powodem jest chęć "rozpracowywania mniejszości narodowych przez ich rodaków", pierwszy powód? Dlaczego nie sypną więcej kasy? Teraz wszędzie piszą o zwolnieniach... niech zatrudnią Polaków, a nie nam budują sk***ysyny V kolumnę w służbach, co za k***a j***ne antypolskie szmaty.



Państwa narodowe to 19 wieczny wytwór. Było, ale juz sie kończy i musisz to zaakceptować albo sie powieś.

majeńka

2024-04-21, 20:41
Bul_od_bytu napisał/a:

[rp.pl] To raczej nie jest portal konfy

Tylko że słowem nie wspomnieli jakoby ci lekarze byli źle wykwalifikowani. Sprawa jest o słabą znajomość języka polskiego.

dżonyłojlker

2024-04-21, 22:07
majeńka napisał/a:

fałszywka



Ja nic nie pisałem o fałszywkach.

koolowsky napisał/a:

Państwa narodowe to 19 wieczny wytwór.



Sformułowanie "państwa narodowe" to wytwór pejsatych karaluchów.

Bul_od_bytu

2024-04-22, 16:19
majeńka napisał/a:

Tylko że słowem nie wspomnieli jakoby ci lekarze byli źle wykwalifikowani. Sprawa jest o słabą znajomość języka polskiego.



W drugim artykule masz wywiad z wiceszefem Izby lekarskiej, który mówi o tym o czym wspomniałem. Nie widzisz czy nie chcesz widzieć? :roll:

casimus

2024-04-24, 00:11
Ludzie_to_DEBILE napisał/a:

Wspaniały pomysł, jeszcze niech przyjdzie covid znowu to tym razem widłami będą Ukry pacyfikować niepokornych i nie będzie zabaw, albo rolników na granicy rozgonią, Jakichś Gruzinów do "kryminalnej" ojapie**ole. Ukraińcy nie chcięli walczyć o bezpieczeństwo swoich rodaków, to co tutaj będą robić? k***a, przecież takie coś to jest zdrada ojczyzny, zaraz jakiś mongoł mi napisze "ale tak jest w tym i tym kraju", a ch*j mnie obchodzi jak jest w innym kraju. Tu jest Polska a nie "jakiś kraj", k***a, pomysłodawca to jakiś antypolski ch*j pie**olony, obce siły ściągaćdo kraju aby Ci ludzie nie czuli empatii do autochtonów i jechali z nimi równo gdy ktoś złamie najmniejsze wykroczenie, jeszcze niech wejdzie prawo o "mowie nienawiści" to powiesz do tranzystora że jest facetem przebranym za babę i pałą po plecach dostaniesz. A jak ktoś nie rozumie, to polecam przeczytać co to Manifest z Ventotene jeszcze, tam napisane o federalizacji itp. ch*j k***a dupa.
ps. czytałem już o tym wcześniej, tam jest napisane wprost że po pierwsze chodzi o "braki kadrowe" a kolejnym powodem jest chęć "rozpracowywania mniejszości narodowych przez ich rodaków", pierwszy powód? Dlaczego nie sypną więcej kasy? Teraz wszędzie piszą o zwolnieniach... niech zatrudnią Polaków, a nie nam budują sk***ysyny V kolumnę w służbach, co za k***a j***ne antypolskie szmaty.



Już jest za późno, Bracie. Nie mamy już szans. Zgodziliśmy się na upadek zachodniej cywilizacji biernością. Do kogo to dotrze, zrozumie powagę sytuacji że zdecydowaliśmy już o życiu naszych potomków. Zrobiliśmy to znad telefonów, laptopów, śmiejąc się z memów. Nasz czas już mija. Właśnie teraz.
Tik...
Tak...
Tik...
Tak...
...