18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

CT FLETCHER - MASSTERPLAN

greene • 2014-07-10, 12:03
Poniższy filmik przedstawia osoby w bardzo rozróżnicowanym wieku oraz stanie wytrenowania organizmu, zmagające się z ciężkim i intensywnym wysiłkiem pod okiem Pana murzyna Fletchera.




Zapraszam do oględzin.

BongmanFannajtinajn

2014-07-11, 17:59
Jak powinni wyglądać? Jak cioty machające żelastwem, bez kondycji? Facet ma bronić swojego domu. Chcesz poznać siłę? Trening nagiego wojownika.

bapmek

2014-07-11, 19:01
voldus napisał/a:

patrzcie c*pki w rurkach jak powinni wyglądać faceci !!



Serio nie wiem, jak heteroseksualny mężczyzna może coś takiego napisać.

Heteroseksualny mężczyzna interesujący się wyglądem innych mężczyzn pachnie mi kryptogejem.

Coś jest na rzeczy. Słyszał ktoś żeby voldus puścił głośnego bąka, czy wali syczące?

fabek123

2014-07-11, 19:11
"Pan murzyn"..... :(

Verkal

2014-07-11, 19:33
greene napisał/a:

@Verkal - zgadzam się i mam nadzieję, że poza tym eventem, ludzie Ci jednak trzymają się elementarnych zasad dotyczących techniki ćwiczeń, a powyższe błędy wynikały wyłącznie z opisanych przeze mnie czynników, działając na zasadzie "Koło mnie stoi CT, muszę to wypie**olić za wszelką cenę" :)



Z mojej strony się jedynie ośmieszyli ale być może dlatego, że ja już dosyć długo trenuję i jestem strasznie na to uczulony ;)

Raskolnikow

2014-07-11, 19:37
Az chce sie cwiczyc, dzieki za filmik!

Loaloa

2014-07-11, 21:41
Cytat:

patrzcie c*pki w rurkach jak powinni wyglądać faceci !!



ho, ho, ciebie też kręcą umięśnione męskie ciała. Widzę, że jest nas tu więcej. Może jakieś spotkanie? Jak coś, to pisz śmiało na priv.

greene

2014-07-11, 23:03
Verkal napisał/a:



Z mojej strony się jedynie ośmieszyli ale być może dlatego, że ja już dosyć długo trenuję i jestem strasznie na to uczulony ;)



Nie nazwałbym tego ośmieszeniem, to kompletnie nietrafiona ocena tego zjawiska. To raczej wola walki z ciężarem za wszelką cenę, aspekt techniczny to w tej sytuacji sprawa 2-go rzędna.

Rax

2014-07-11, 23:20
k***a od samego ogladania sie spocilem :D

Verkal

2014-07-11, 23:25
greene napisał/a:



Nie nazwałbym tego ośmieszeniem, to kompletnie nietrafiona ocena tego zjawiska. To raczej wola walki z ciężarem za wszelką cenę, aspekt techniczny to w tej sytuacji sprawa 2-go rzędna.



Dla mnie trafna. Kazdy szanujacy sie sportowiec nie wazne czy amator czy profesjonalista wie, ze robiac poprawna technika i tak mozesz wyciagnac wiecej i za zadnego ch*ja nie bierze sie takich ciezarow ze zgietymi plecami! Dla mnie to wyglada tak, ze chcial pokazac jaki on nie jest (nie oszukujmy sie, sam bys chcial pokazac sie z najlepszej strony, ja tez) a wyszlo jak wyszlo. Trzeba mierzyc sily na zamiary ;) Pozdro

sebix97

2014-07-12, 04:24
Chciałbym, żeby mi odjebął trening życia, żebym rzygał ze zmęczenia i potu :)
k***a żeby tak zajebisty człowiek który gada do własnego mięśnia, żeby rósł zrobił mi k***a trening.

Kelmans

2014-07-12, 05:32
Verkal napisał/a:



Dla mnie trafna. Kazdy szanujacy sie sportowiec nie wazne czy amator czy profesjonalista wie, ze robiac poprawna technika i tak mozesz wyciagnac wiecej i za zadnego ch*ja nie bierze sie takich ciezarow ze zgietymi plecami! Dla mnie to wyglada tak, ze chcial pokazac jaki on nie jest (nie oszukujmy sie, sam bys chcial pokazac sie z najlepszej strony, ja tez) a wyszlo jak wyszlo. Trzeba mierzyc sily na zamiary ;) Pozdro



Nie ma to znaczenia jak będziesz wykonywać ćwiczenie, w każdym momencie może dojść do uszkodzenia dysków. Nawet jeśli twoją najmocniejsza partią są plecy.

Jeśli ktoś naprawdę kladzie duży nacisk na sile w tym ćwiczeniu, proponuje wybrać się do lekarza i załatwić sobie rezonans magnetyczny całego kręgosłupa. Wybrać się do specjalisty, oraz lekarza sportowego, na stwierdzenie, czy genetyka nie namieszała nam w tej części ciała. Bo można się naprawdę zdziwić.

Re...........ms

2014-07-12, 10:13
wszystko super, ale technicznie to większość ćwiczeń leży.
Fletcher ma fajną misję, ale do najlepszych mu daleko... niech nogi pokaże :D

Tutaj Hulk, którym Fletcher się tak jara próbuje przykozaczyć, że ma większą łapę niż Piana.


Nie zrozumcie mnie źle, nie hejtuję Fletchera bo sam go lubię... po prostu kozaczy ponad swój stan, ale brawa za niego bo dzięki niemu niejeden ruszył srakę i poszedł na siłkę.

MaczoJuh

2014-07-13, 20:24
I wypowiadaja sie sami faceci... pedaly. Kobietom nie podobaja sie takie 'mutanty', czy wy to rozumiecie?

greene

2014-07-14, 11:50
MaczoJuh napisał/a:

I wypowiadaja sie sami faceci... pedaly. Kobietom nie podobaja sie takie 'mutanty', czy wy to rozumiecie?



Dlaczego wypowiadasz się w imieniu wszystkich kobiet ignorancie? Jeżeli faktycznie WSZYSTKIM kobietom nie podobałyby się takie ciała, zapewniam Cię, że ilość 'mutantów' byłaby o dziesięciokroć mniejsza.