18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

CT FLETCHER - MASSTERPLAN

greene • 2014-07-10, 12:03
Poniższy filmik przedstawia osoby w bardzo rozróżnicowanym wieku oraz stanie wytrenowania organizmu, zmagające się z ciężkim i intensywnym wysiłkiem pod okiem Pana murzyna Fletchera.




Zapraszam do oględzin.

Verkal

2014-07-11, 13:11
Ja wiem co masz na mysli, praca z takimi ludzi motywuje strasznie ale jesli chca byc profesjonalni nie moga tak trenowac ludzi... Tym bardziej z takimi ciezarami. A komentarze na yt same zachwalajace, zenada... Ale to sa amerykanie, czego ja wymagam

mojziko87

2014-07-11, 15:21
Przed słowem murzyn nie wstawia się bezpośrednio słowa Pan.
Można napisać: "Pan kazał murzynowi zbierać bawełnę" ,lub "Pan wychłostał murzyna, bo był nieposłuszny".

Oldschool1995

2014-07-11, 15:36
up

Dobra dobra, nie zesraj się z tym e-rasizmem. Napisał PAN dlatego, że ten Murzyn osiągnął 100x tyle co ty w życiu, zarabia pewnie też 100x tyle co ty. Chciałbym się zamienić z tym murzynem, mimo, że jestem biały.

Maddogg

2014-07-11, 15:38
CT ma kozackie filmiki na YT, polecam obejrzeć osobom które mają problem z motywacją. Ja sam dziś rano nie miałem zbytnio dużej motywacji do treningu i po obejrzeniu filmiku z CT, skatowałem swoje plecy do granic możliwości! ;-)

greene

2014-07-11, 15:40
@Verkal - zgadzam się i mam nadzieję, że poza tym eventem, ludzie Ci jednak trzymają się elementarnych zasad dotyczących techniki ćwiczeń, a powyższe błędy wynikały wyłącznie z opisanych przeze mnie czynników, działając na zasadzie "Koło mnie stoi CT, muszę to wypie**olić za wszelką cenę" :)

KMD

2014-07-11, 16:07
Martwy ciąg, najlepsze ćwiczenie na brzuch ;)

siba

2014-07-11, 16:12
2:10 co to jest ? przecież tak się nie wykonuje powtórzeń na biceps xD zarzuca tułowiem jak przy rozrzucaniu gnoju, powinny same ręce pracować. nie hejtuje

greene

2014-07-11, 16:25
@up A teraz spójrz na swojego bicepsa, teraz na gościa który się "buja" i jeszcze raz na swojego. Masz coś jeszcze do powiedzenia?

oozyxak0o

2014-07-11, 16:29
O chyba tam pojadę, taka droga i ani jednej dziury no o niebo lepiej niż u nas

mekarolly

2014-07-11, 17:01
voldus napisał/a:

patrzcie c*pki w rurkach jak powinni wyglądać faceci !!


Dokładnie zgadzam się, że facet powinien wyglądać jak facet a nie jak wychudzona dziewczyna bez cycków. Już od dawna nie jestem nastolatkiem i obecna moda niekoniecznie musi mi się podobać ale twój tekst to tekst starego dziadka, który nie rozumie, że jak sam był młody to pewnie to w co się ubiera niekoniecznie podobało się jego rodzicom czy dziadkom. Sam nie noszę rurek pewnie z tego samego powodu co ty ale nie pie**olę, że są pedalskie i noszą je c*pki bo nie jestem jak stara baba stojącą cały dzień w oknie jakiejś odrapanej kamienicy zaczepiająca młodzież, bo wygląda inaczej niż 60 lat temu.

Maxi96

2014-07-11, 17:26
mekarolly napisał/a:


Dokładnie zgadzam się, że facet powinien wyglądać jak facet a nie jak wychudzona dziewczyna bez cycków. Już od dawna nie jestem nastolatkiem i obecna moda niekoniecznie musi mi się podobać ale twój tekst to tekst starego dziadka, który nie rozumie, że jak sam był młody to pewnie to w co się ubiera niekoniecznie podobało się jego rodzicom czy dziadkom. Sam nie noszę rurek pewnie z tego samego powodu co ty ale nie pie**olę, że są pedalskie i noszą je c*pki bo nie jestem jak stara baba stojącą cały dzień w oknie jakiejś odrapanej kamienicy zaczepiająca młodzież, bo wygląda inaczej niż 60 lat temu.

Są pedalskie...

mekarolly

2014-07-11, 17:30
Maxi96 napisał/a:

Są pedalskie...


k***a ale jaja. Teraz stare baby mają po 17 lat.

Maxi96

2014-07-11, 17:31
mekarolly napisał/a:


k***a ale jaja. Teraz stare baby mają po 17 lat.

Masz jakiś problem?

mekarolly

2014-07-11, 17:38
Maxi96 napisał/a:

Masz jakiś problem?


Nie nie mam problemu. Wiec w dyskusję nie będę się wdawał. Chociaż może faktycznie rurki są pedalskie ale nie wiem bo nie znam żadnego pedała. Nie będę dyskutował ze specjalistą od rurek i pedałów. I tak starej baby nie przegadam.