18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Crusader

Stajgerski • 2012-05-14, 17:00
Tak dla odmiany.
Ostatnio na sadolu trochę lewicą powiało :)

CrusaderNR fakt jest powiązany z narodowcami, nie zawsze zgadzam się z jego filmikami i poglądami. Ale każdy powinien mieć w sobie "pierwiastek" Patriotyzmu.

Co ciekawe jego kanał yt jest niedostępny w Polsce.


makabrax

2012-05-14, 17:22
ciężko ocenić nie oglądając samych materiałów z tych kanałow (chociaż 40:1 gdzie na yt z tym klipem widzialem) ale jeżeli rzeczywiscie było tak że nie obrażał nikogo z osoby tylko ideologię, przedstawiał prawdę o różnych konfliktach/bitwach itp. a ta bardzo często była zmieniana przez tzw. zwycięzców to wychodziło by na to że coś jest na rzeczy...

BÃ...........³g

2012-05-14, 17:36
Heh, "żaden z filmików nie obrażał człowieka tylko jego ideologię" - czerwone sk***ysyny ze zdjęciami rządzących, to całkiem niezła obraza.

Jak zwykle w internecie "lewactwo" rządzi i żydomasoneria usuwa prawdziwym Polakom filmy z jutuba ;)

:facepalm:

!Timon

2012-05-14, 17:40
@up
Widziałem część tych filmów. Cóż, już w podstawówce uczyliśmy się ody do radości jako hymnu unii europejskiej a było to na kilka lat przed wstąpieniem. Nie dziwi więc, że propagowanie odrębności narodowej jest tępione 'z góry'.

bloodwar

2012-05-14, 17:55
Najśmieszniejsze jest to, że patriotyzmu uczą nas ludzie, którzy najchętniej powywieszaliby na wysokich gałęziach połowę ich własnego, ukochanego i wielbionego Narodu - lewaków, homosiów, innowierców, komuchów i cyklistów. Wybijanie swoich własnych żołnierzy jakoś nie kojarzy mi się za bardzo z patriotyzmem a raczej z najbardziej sromotnymi momentami w naszej historii - Targowica, Rozbiory, Okragły Stół etc - kiedy to nie Niemiec, nie Rusek, nie Hamerykanin, nie muslim tylko właśnie Polak Polakowi wbijał nóż w plecy...

Necromantic

2012-05-14, 18:12
@up
Chyba Ci się strony barykady pomyliły. To lewacy mordowali Polskich żołnierzy.

!Timon

2012-05-14, 19:25
@bloodwar
Tych najbardziej skrajnych aktywnych i próbujących siłą wprowadzać swoje ideologie lewackie/pedalskie/muslimskie/komusze/cyklistyczne ( ;) ) zapewne by najchętniej powiesili. Lewacy/homosie etc... to samo chcieliby zrobić ze skrajnymi i aktywnymi prawicowcami. Widzisz w tym coś nienormalnego?
Psu wolno szczekać nie wolno gryźć - każdy ma prawo chcieć kogoś zabić, ba nawet życzyć mu śmierci, tylko nie wolno mu go zabić :)

Stajgerski

2012-05-14, 20:22
Przypominam o przeszłości niektórych polityków Lewicy:) np. Kwaśniewski

@bloodwar
Ocena targowicy jest trudna biorÄ…c pod uwagÄ™ tamtÄ… sytuacje.

Co do ONR i innych. Są radykalni, za radykalni. Ale niema alternatywy, świeżej , patriotycznej organizacji.
Lewica jest w stanie to zorganizować.
Nie należę do żadnej organizacji typu ONR.

muszek25

2012-05-14, 20:40
Widziałem twoje filmy kolego nie było tam nic o nienawiści, obrażaniu którego kolwiek narodu itd. Sam jestem patriotą i pewnie dlatego trafiłem na twój kanał yt. Pracuj tak dalej nie przejmuj się tymi ludźmi, takich jak ty nam trzeba bo nie zostało nas wielu. Chcą zrobić z nas bandę debili która zapomni o swojej przeszłości o historii i bohaterach.

Stajgerski

2012-05-14, 20:57
@Muszek

Nie jest CrusaderemNR:)

bloodwar

2012-05-14, 21:13
@wszyscy up którzy pisali "@bloodwar"
Pisząc "swoich własnych żołnierzy" miałem na myśli alegorię - nie wazne, czy jesteś w AK czy w AL, czy w ZOMO czy w Solidarności - póki nosisz naszywkę z czerwono-białą flaga walczysz po stronie Polski (albo Monako :-) i powinieneś walczyć z wrogami Ojczyzny, a nie z innymi ludzikami noszącymi taką samą flagę! To nas zniszczyło w przeszłości i to nas niszczy teraz i pewnie będzie też problemem w przyszłości - na pierwszym miejscu stawiamy dobro "organizacji" (partii/klubu/zrzeszenia/kościoła etc) czyli np. Solidarności, PZPR, AK, KK etc mówiąc o tym, że "dobro organizacji dobrem Narodu" a zapominamy, że w momencie kiedy zaczynamy dbać o dobro niższego rzędu, automatycznie przestajemy dbać o dobro wyższego rzędu bo to niższe staje się wyższym... I dlatego ludziki z AK zamiast wybijać "Sowietów" zabijali polskich milicjantów i żołnierzy, dlatego Solidaruchy niszczyły polską gospodarkę etc.

A ocena tego kto był "dobry" a kto "zły", kto był "patriotą" a kto "zdrajcą" podczas Targowicy, rozbiorów, okresu powojennego i czasów "stanu wojennego" pozostaje niedopowiedziana - nie należy zapominać, że rząd powojenny był legalnym, demokratycznie wybranym rządem który popierała większość obywateli, więc wszelkie wystąpienia sabotujące działanie tego ustroju były działaniami niepatriotycznymi i były wbijaniem noża w pierś Orła Białego a nie bohaterskimi czynami "wyzwolicieli spod komuszej niewoli".

EudezetReprezent

2012-05-14, 21:22
jebac onr i mlodziez wszechpolska dziecioly i tyle

Stajgerski

2012-05-14, 21:27
Wiesz, oficjalnie ciągłość władzy została zachowana przez Rząd na Uchodztwie. Czy te wybory były sprawiedliwe? Nie wiem, raczej nie. Pamiętaj że żołnierze wyklęci uznawali rząd na uchodztwie, a nie przywieziony w teczce rząd Ludowy. Ci żołnierze (ludowi) nie byli niczemu winni, to góra była winna.

Czy wiesz że pierwsze "polskie" powojenne banknoty zawierały błędy ( rusycyzmy ) np Polsza zamiast Polska.
Zgadzam się z tobą pod względem walki organizacji.

Wszystkim polecam m.in blog zapiski z granitowego miasta (blogbiszopa), nie zastąpi co prawda dobrej książki historycznej ale może zafascynuje historią.

@Eudezet

Można ich nie lubić, ale co to są "dziecioly'?

pozorowo

2012-05-14, 21:36
TARNÓW !!!! Moje miasto, k***a !

sebeks

2012-05-14, 22:34
chyba z pola komuś lewicą powiało.poza żartami nie ma tu nic lewicowego, dlatego lubię sadola bo mało tu polityki i wciskania ciemnoty, ale zawsze znajdzie się jakiś podatny gówniarz z pseudo-społecznym polotem. fuck it