18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Crusader

Stajgerski • 2012-05-14, 17:00
Tak dla odmiany.
Ostatnio na sadolu trochę lewicą powiało :)

CrusaderNR fakt jest powiązany z narodowcami, nie zawsze zgadzam się z jego filmikami i poglądami. Ale każdy powinien mieć w sobie "pierwiastek" Patriotyzmu.

Co ciekawe jego kanał yt jest niedostępny w Polsce.


Ra...........or

2012-05-14, 23:04
Jak zwykle w tym kraju cenzurą zajmują się idioci, którzy nie rozumieją dwóch podstawowych praw:
1 - Coś co jest wrzucona do internetu, nie zniknie ot tak tylko dlatego ,że jeden z drugim pojebem zamkną komuś konto na youtube.
2 - Im bardziej będą naciskać, usuwać konta itp tym bardziej przyciągną więcej młodych ludzi, którzy normalnie pewnie nawet by się tym nie zainteresowali

Ale cóż j***ć ich i tak tylko debil starałby się cenzurować internet.

A jeśli chodzi o samego Crusadera to co prawda obejrzałem kilka filmów które nawet mi się podobały ale nie miałem pojęcia że to taki młody 18 letni, chłopak. A do tego zawzięty jeśli dalej działa - szacun.

!Timon

2012-05-14, 23:26
@bloodwar
Też uważam, że pośród żołnierzy wyklętych były mendy które po prostu lubiły to co robiły czyli zabijanie. Nie zmienia to faktu, że walczyli z niedemokratycznie wybranym rządem. W sumie to nawet ciężko powiedzieć, że w ogóle z rządem polskim walczyli [orzeł bez korony w herbie - dodatkowo jakiś czas po wojnie herb miał złotą obwódkę - w heraldyce herby bękartów takie miały (to wiadomości ze szkoły, może mi na WOS'ie nauczyciel ciemnotę sprzedał ;) )].
Jest też druga kwestia taka, że komuniści z IIWŚ mieli w dupie Polskę - oni walczyli za ŚWIATOWĄ rewolucję zatem zabijanie ich można uznać za walkę ze światową rewolucją ;)

Stajgerski

2012-05-14, 23:29
Wszędzie się świry znajdą. W wojsku szczególnie...

bouldering

2012-05-14, 23:29
Rzewnie i bohatersko. Nie ma w tym przekazie nawet cienia obiektywizmu, tylko naiwna wiara w to, że w naszej historii są sami wielcy bohaterowie a Jezusek od dawien dawna przyświeca Polsce z chmurki. Rzygać mi się chce zarówno kiedy zapoznaje się z martyrologią jak powyższa, jak i z oszołomami z lewicy, którzy potrafią zniszczyć człowieka za niepoprawne politycznie poglądy w imię wspólnej miłości do różnorodności. Panowie, jeśli już mówimy o historii to błagam, nie z zaściankowym zacietrzewieniem i obiektywnie, nie na klęczkach - inaczej zostaje sama polityka.

Stajgerski

2012-05-14, 23:35
Spokojnie, przecież wiemy że np. Kościuszko po bitwie pod Maciejowicami był nachlany jak świnia.

Trochę dumy narodowej też się przyda:)

Dzikiwaz

2012-05-14, 23:39
pozorowo napisał/a:

TARNÓW !!!! Moje miasto, k***a !



Moje też :]

dwakilo

2012-05-15, 00:00
Rozbiór Serbii? No k***a heloł! Weź zapytaj Chorwatów, Słoweńców, Bośniaków i Czarnogórców czy są przeciwko rozbiorowi Serbii. Dostaniesz strzał w twarz.

Zjuq

2012-05-15, 00:02
Stryjek napisał/a:

Mi też dziady z YouTube przywalały się o 'nienawiść' w moich filmikach :D
A crusadenr znam i czasem z nim wiadomości pisze na YT

A to mój kanał :)
www.youtube.com/user/Stryjekmod


Mogę Cie dotknąć?

!Timon

2012-05-15, 00:05
@Stajgerski
Nie po bitwie a przed/w trakcie bitwy. Podobnież biedny mapy nie mógł w rękach utrzymać ;) Shit happens.
Każdy jest trochę 'sk***ysynem' w swojej naturze - nie ma co szukać ideałów. No i ch*jowa opcja uczyć się o bohaterach narodowych z adnotacjami - pił/ćpał/j***ł kozy czy co tam jeszcze.
Najbezpieczniejsi są bohaterowie średniowieczni bo tak naprawdę ch*ja o nich wiadomo. Ot taki Zawisza czarny. Gdyby żył dzisiaj pewnie zaraz ktoś by się doj***ł i pie**olił, że krył pedofili a właściwie to sam był jednym z nich. ;)

modzgi

2012-05-15, 07:39
sierpem i młotem zarżnąć czerwoną hołotę

angel_punx

2012-05-15, 11:04
Wszystko przez tą pie**oloną polityczną poprawność. Sami zakładamy sobie sznur na szyję. Co byś nie powiedział to zawsze obrazisz czyjeś uczucia. Ja kładę na to lagę i będę mówił co chcę. Żyd to Żyd, pedał to pedał a Murzyn to Murzyn a nie Afroamerykanin (za długi wyraz).

DMN

2012-05-15, 11:08
bloodwar napisał/a:

@wszyscy up którzy pisali "@bloodwar"
Pisząc "swoich własnych żołnierzy" miałem na myśli alegorię - nie wazne, czy jesteś w AK czy w AL, czy w ZOMO czy w Solidarności - póki nosisz naszywkę z czerwono-białą flaga walczysz po stronie Polski


Doczytałem Twoją wypowiedź dotąd, bo to jakiś bełkot.
1. Sprawdź w słowniku znaczenie słowa alegoria, co Ty k***a książkę piszesz czy obraz malujesz?
2. Flaga Polski jest biało-czerwona a nie czerwono-biała
3. Jeśli ktoś udaje, że 'walczy po stronie Polski' bo ma naszywkę to gówno znaczy. Liczą się czyny a nie słowa.

bloodwar

2012-05-15, 17:06
Stad wniosek: trzeba pisać prosto i zwięźle bo niektórzy nie potrafią czytać. Ale jestem z Ciebie dumny że potrafisz liczyć do 3!!!

Necromantic

2012-05-15, 18:09
@up
To nie zmienia faktu że pie**olisz.