18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Crossem w drzewo

trolzxcvbnm • 2013-02-25, 17:06
Gość wykazał się totalna głupotą w dwóch przypadkach:
1. Nie założył ochraniaczy
2. Nie założył ochraniaczy do lasu ;)

0:47- wyczerpał limit szczęścia
1:00- headshot w kolano, jest kość :D


RexDex

2013-02-26, 23:13
ch*j nie kozak, niech cwaniak poczeka aż mu adrenalina zejdzie ;] Dwa, ciepełko go ogarnie jak do niego dotrze, że czeka go operacja (pewnie nie jedna) i rehabilitacja przez parę miesięcy. A jak sobie coś jeszcze połamał to go tak zagipsują, że go będzie podcierać mamusia. A trzy, jak mu finalnie za to wszystko przyślą rachuneczek (zakładam, że to USA). To dopiero będzie sadystyczne :)

icac

2013-02-26, 23:17
Też mnie wokół drzewa kilka razy przewlekło (2-suw to fałszywa bestia) i ni ch*j nie było to przyjemnie, ale nie wiedziałem, że można od tego złamania otwartego się nabawić :D


Po obejrzeniu tego może w końcu kupię jakiś pancerz, ochraniacze, czy coś...

Kryzelek

2013-02-26, 23:39
ZareFF napisał/a:

Wszystko super, tylko wytłumacz mi jak może być HEADshot w kolano? :roll:

Jak już chcesz wplatać słowa po angielsku w tekst to rób to tak, żeby to miało sens.



no właśnie, drogi autorze ;s wiadomo że headshot to postrzał w brzuch (wtedy kiedy kula zostaje w ciele). najpierw się edukujcie, a później piszcie posty.

:kjujik:

m2ti

2013-02-27, 00:02
Cytat:

Po obejrzeniu tego może w końcu kupię jakiś pancerz, ochraniacze, czy coś...


Nie ważne jak jeździsz i czym nakolanniki,buzer i buty to podstawa a o kasku nie wspomnę,jebnąć się w kolano to bardzo nie przyjemna sprawa,ja raz zaliczyłem glebę bez nakolanników bo myślałem że są zbędne do enduro ale zaraz allegro szło w ruch.Druga sprawa to gałęzie które wystają niekiedy,mnie raz jedna taka trafiła prosto w klatkę piersiową jak wyjeżdżałem pod podjazd i spadłem z motocykla choćbym lancą dostał,nic mi się wtedy nie stało bo prędkość była mała na szczęście zresztą mam to nawet chyba nagrane nawet więc mogę to tu wrzucić ku przestrodze :-P

demz

2013-02-27, 00:40
Tekst roku z tym headshotem.

ma...........pa

2013-02-27, 01:28
a czy w lasach nie ma czasem zakazu poruszania się pojazdami z silnikami spalinowymi?

smoku1206

2013-03-01, 18:39
Hahahah co za k***a debil, headshot w kolano hahahahah o k***a jaki idiota, nie wierze hahahah