18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cross

~_Yarko_ • 2020-10-29, 17:50
Muzykę klasyczną naprawdę można polubić.


Odilla

2020-10-29, 18:12
Super zawody i nasi reprezentanci startowali nawet a wypadki to normalka 8-)

sa...........el

2020-10-29, 18:16
Tak mnie zastanawia. Ci co uprawiają takie sporty ekstremalne (bmx, deskorolka, to co w filmie), nazywani są p*zdami w rurkach. Osoby z taką opinią, muszą chyba jednak oglądać piłkę nożną. Po jednym wypadku w takim sporcie wasi gejowaci ulubieńcy piłkarscy by zakończyli karierę. Ci natomiast po wielu wywrotkach otrzepują się i jadą dalej. Po większych urazach jak złamania, wylizują się bardzo szybko i kontynuują karierę. Kto tutaj w takim razie jest p*zdą, p*zdy?

Odilla

2020-10-29, 18:19
Dobrze mówisz

Asuritta

2020-10-29, 18:27
muszą mieć w cholerę kasy z tego że stać ich potem na leczenie ...

Ni...........ny

2020-10-29, 18:32
satariel napisał/a:

Tak mnie zastanawia. Ci co uprawiają takie sporty ekstremalne (bmx, deskorolka, to co w filmie), nazywani są p*zdami w rurkach.



Bo wiemy do czego takie sporty prowadzą :amused:


borelli

2020-10-29, 18:43
Kolego gdzieś tam wyżej, to jest Dirt Jumping.

Niezwyciężony napisał/a:

Bo wiemy do czego takie sporty prowadzą



Drugi kolego, to tylko twoje wyobrażenie, więc swoje homofantazje odstaw na boczny tor, bo ten sport akurat jest całkiem spoko, nie to co te cioty na szosówkach, czy zapaśnicy co się przytulają, albo kulturyści, których rajcuje ich własne cielsko.

Asuritta napisał/a:

muszą mieć w cholerę kasy z tego że stać ich potem na leczenie ...



Jeszcze jeden kolego, zawodowcy mają sponsorów, a amatorów nawet na NFZ poskładają.

Ni...........ny

2020-10-29, 18:51
borelli napisał/a:

Drugi kolego, to tylko twoje wyobrażenie, więc swoje homofantazje odstaw na boczny tor, bo ten sport akurat jest całkiem spoko



Ja tylko wrzuciłem dwóch typów na drabince, ale skoro mówisz że to sport i to całkiem spoko to przepraszam :amused:

bakus1233

2020-10-29, 19:28
Kiedyś bawiłem się we freeride, ale do tego oprócz sprzętu, to trzeba odwagi :mrgreen:
Jak już narażać życie, to lepiej spróbować FMX, ale do tego trzeba mieć sporo kasy :-) chociaż taki jeden pokazał, że jak się bardzo chce, to nawet brak kasy nie jest przeszkodą :-D






FloriXx_00

2020-10-29, 19:50
borelli napisał/a:

Kolego gdzieś tam wyżej, to jest Dirt Jumping.
Drugi kolego, to tylko twoje wyobrażenie, więc swoje homofantazje odstaw na boczny tor, bo ten sport akurat jest całkiem spoko, nie to co te cioty na szosówkach, czy zapaśnicy co się przytulają, albo kulturyści, których rajcuje ich własne cielsko.
Jeszcze jeden kolego, zawodowcy mają sponsorów, a amatorów nawet na NFZ poskładają.



haha, nie wiem dlaczego tyle razy wyjebywałem się na dirtach, że z boku wyglądało to jakbym miał złamane conajmniej wszystko i to w 3 miejscach a tak naprawde wstawałem, otrzepywałem się i leciałem do rowera, bo to on tak naprawdę kosztuje z nerkę czy coś w tym rodzaju

Odilla

2020-10-29, 20:24
Zobaczcie sobie red bull rampage 2019 to zobaczycie kto ma jajca

Zbysław

2020-10-29, 20:39
To jest kankan debilu

Wiewór

2020-10-29, 22:18
"Muzykę klasyczną naprawdę można polubić"
Myślałem, że po pie**oleniu pisowcow o tym dlaczego zakaz aborcji jest super, nie przeczytam nic głupszego w najbliższym czasie. Takie zaskoczenie.
k***a na jakim dnie intelektualnym jest to społeczeństwo.

Jebac_pedalarzy

2020-10-29, 22:24
Nienawidzę pedalarzy ale ten film jest ok, debile nie uczestniczą w ruchu drogowym przynajmniej. Ale i tak ich zidiocenie jest ogromne.