18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cristiano Ronaldo w przebraniu

maksymilian45 • 2015-01-29, 22:17
Cristiano trolluje na ulicach Madrytu :mrgreen:


Spoko gościu a wszystkim hejterom piłka w odbyt.

Aasiia

2015-01-31, 01:08
Nie interesuję się piłką nożną, ale z tego co się orientuję to Ronaldo jest całkiem spoko gościem. Może i wyżelowany, wystylizowany jak ostatni goguś, ale generalnie to ma dobre serce.

Piłkarz to też pewnego rodzaju idol, większość chłopców marzy by zostać w przyszłości takim zawodowcem - wiec jego zachowanie poza boiskiem jest jak najbardziej dobrym przykładem, by zachować trochę człowieczeństwa i mając takie pieniądze umieć to wykorzystać, nie traktować ludzi z pogardą, bo są biedniejsi, brzydsi, mniej utalentowani czy zwyczajnie nie mieli tyle szczęścia.

Oglądałam jakiś dokument o Ronaldo, pamiętam, że dziennikarz zapytał się go jak myśli czemu ludzie mają go za aroganckiego faceta, a on skromnie odpowiedział, że pewnie dlatego iż nie uśmiecha się na zdjęciach, na boisku nigdy nie jest radosny, bo jest w 100% skupiony na zadaniu, a kiedy dziennikarz poprosil by opisał się jednym słowem odpowiedział "normal". Ponadto widziałam sytuację nagraną telefonem jak CR mówi wchodząc do szatni jakieś kobiecie w średnim wieku, która krzyczała by podarował jej koszulkę, że tą już komuś obiecał, ale przyniesie jej z szatni inną i po kilku minutach faktycznie przyniósł, jak jakiś starszy pan z publiki dostał piłką w nos bodajże - ratownicy medyczni podbiegli do kibica by go poratować, opatrzyć, a Ronaldo przeskoczył przez bramkę i zapytał się co i jak dziadka, objął go i wbiegł z powrotem na boisko. Dodatkowo ta akcja, w której rodzice pewnego chłopca, który musiał przejść operację mózgu poprosili go o jakieś rzeczy, by mogli je wystawić i zebrać potrzebną kwotę na zabieg (chyba z 83 000 euro), a Ronaldo wysłał im szmal w gotówce by pokryć koszta i dodatkowo wysłał i koszulkę, spodenki, buty i zdjęcie - wszystko z autografem. Czytałam też, że Ronaldo nie robi sobie dziar, bo regularnie oddaje krew, a po zrobieniu tatuażu musiałby się wstrzymać dłuższy okres czasu.

Mimo, że fizycznie dla mnie nie jest atrakcyjny, a duża liczba "facetów" śmieje się z jego wyglądu, to mówiąc szczerze takie akcje jednak dodają męskości i uroku facetowi.

elsiete7

2015-01-31, 20:38
"Może jakiś byle chłopaczek z ekstraklasy całe swoje zarobki oddaje na bidul i gra lepiej niż ronaldo tylko ma słabe nazwisko? "

boże, mam nadzieje ze trollujesz...

Plecionkarz

2015-01-31, 20:52
Jak ktoś chce oglądać jego grę i płacić to niech sobie gra. Nikogo nie okradł, nie oszukał, nie żebrał i uczciwie zarobił na to co ma. Są takie zawistne c*pki które jak widzą, że ktoś ma lepiej to muszą nawymyślać różne przytyki. Tutaj nie da się powiedzieć, że nakradł to doj***li się do wyżelowanych włosów.