18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cristiano Ronaldo w przebraniu

maksymilian45 • 2015-01-29, 22:17
Cristiano trolluje na ulicach Madrytu :mrgreen:


Spoko gościu a wszystkim hejterom piłka w odbyt.

rozkurw

2015-01-29, 22:37
krystyna sie nie przebiera,krystyna się żelule.

aven1

2015-01-29, 22:44
k***a pograć w piłe z ronaldo , dzieciak nie wiedzial co go spotkało :D

~Beny

2015-01-29, 22:50
To musi być przej***ne, nie móc sobie normalnie ulicą iść, bo zaraz cię obskakują...

Ptoon

2015-01-29, 22:58
CR to marka i reklamując swoją osobę zarabia na tym on, klub i tysiące ludzi, poprzez koszulki, reklamy itd.. Wyłączne prawa do filmiku ma jakieś Newsflare, no i są ochroniarze i paparazzi nagrywający tłum, także nie tak spontanicznie jakby się wydawało. No ale cóż zarabiać pieniądze, można w dobry sposób i w zły, jeżeli dzieciak nie jest podstawiony to chwała mu za to, jeżeli jest to ch*j mu w dupę, za robienie ludzi w konia.

MowilaZeMa18xxx

2015-01-29, 23:07
jabaniec mógłby nam dać z jedną tygodniówkę, była by ostra biba na sadolu

SkipiBoom

2015-01-29, 23:25
No takiego zagrania z jego strony to się nie spodziewałem. piwko.

Urynoterapeuta

2015-01-29, 23:52
Jego skillem to się nikt nie zainteresował, ściągnął perukę nagle milion gapiów. Ogólnie mam wyj***ne na piłkę, a tym bardziej na wojenki klubowe. Krystyna jest spoko gościu, chociaż niekiedy ma jazdy no ale kto nie ma?

Ruli

2015-01-30, 00:01
Na pewno wydaje się bardziej ludzki od lessiego. Pamiętam, że kupił dom jakiemuś koledze z młodości który dostał kontuzje i już nie mógł grać w piłkę bo miał jakiś dług wobec niego, chyba wskoczył do składu. Ogólnie całej drużynie kupił zegarki, robi takie akcje, pomaga, wszędzie go pełno a po dostaniu Złotej Piłki zamiast się napie**olić to na następny dzień sam już trenował od 8.00. Nawet przypie**olił jakiemuś typowi w LaLiga ostatnio więc do końca pedałem nie jest :D nie żebym był jego fanem bo w sumie ich pie**ole ale typ nie musiałby tego wszystkiego robić a przynajmniej nie w takiej dużej ilości na pokaz a robi to więc jakiś szacunek dla niego powinien być ;)

d3...........88

2015-01-30, 00:03
Takie pranki to Ja rozumiem :P

taigatrommel

2015-01-30, 00:06
Krystyna i tak jest lepszym człowiekiem, niż ten zapijaczony kurdupel z Barcwe*ony! PR czy nie PR, pod publiczkę czy nie, jest spoko gościu i da się go lubić. Primabaleriny z Barcwe*ony nie! :mrgreen:

PimpMyDick

2015-01-30, 00:10
Spoko koleś. Szkoda, że sława ma złą stronę - idziesz bez przebrania i nie da się przejść. Gdyby nie to, to byłbym sławny ale nie lubię.

superAlfons

2015-01-30, 00:11
o sk***esyn ... wcale go nie poznałem :(

michal10mu

2015-01-30, 00:17
@ruli
W jednym z wywiadów Cristiano Ronaldo wspomniał w jaki sposób trafił do Sportingu. Rywalizował wówczas z niejakim Albertem Fantrau o pobyt w akademii piłkarskiej lizbońskiego klubu. Trenerzy, którzy testowali adeptów futbolu powiedzieli do trenujących razem chłopaków. - Zostanie ten, który strzeli więcej goli - wspomina CR7.

Zespół, w którym grał przyszły gwiazdor Realu Madryt wygrał 3:0. Pierwszego gola strzelił właśnie Cristiano, drugiego - po kapitalnej główce - Fantrau. O przepustce do kuźni talentów, jaką jest akademia Sportingu, decydowała więc jedna bramka. Wtedy na indywidualną akcję zdecydował się Albert, minął obrońcę, zwiódł bramkarza, jednak zamiast wykorzystać stuprocentową sytuację... podał do Ronaldo. Ten zdobył gola i trafił do Sportingu. Tak rozpoczęła się jego wielka kariera.

Po meczu podszedł do chłopca, z którym rywalizował. - Czemu to zrobiłeś? - spytał zdziwiony. - Bo jesteś lepszy ode mnie - padła zaskakująca odpowiedź. Portugalski gwiazdor, już jako jeden z najlepszych piłkarzy na świecie, podziękował mu na łamach mediów. Czy skończyło się na tym geście? Nie.

Kiedy dziennikarze dowiedzieli się o tej historii, natychmiast dotarli do Alberta Fantrau. Okazało się, że zerwał z piłką nożną. Nie znalazł też "normalnej" pracy. Nie żyje jednak w nędzy. Ma bardzo ładny dom, elegancki samochód. Jego rodzina również na nic nie może narzekać. To zaskoczyło przedstawicieli prasy i telewizji. - Jakim sposobem stać cię na takie luksusy? - zadawali to samo pytanie. Odpowiedź zawsze była jedna. - To dzięki Cristiano Ronaldo - przyznawał Fantrau, który... ustawił się jednym podaniem.

angeloparty

2015-01-30, 00:22
akurat messi ma swoją fundacje na której duże kwoty wpłaca plus częste wizyty po szpitalach, a rozgłosu z tego nie robi takiego jak krystyna po daniu piłki z autografem jakiemuś, bardzo możliwe, podstawionemu dzieciakowi :D