18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cpuństoock

Ha...........ng • 2012-07-07, 22:12
Pamiętajcie by używać własnych igieł i strzykawek, gdy będziecie sobie marihułane wstrzykiwać.


Ishigo

2012-07-07, 23:15
Chyba kogoś ostro pogieło ...

BongMan

2012-07-07, 23:17
To jest ogłoszenie parafialne. Pojawiła się taka odpowiedź:

wiktor4024

2012-07-08, 00:07
Ale za to zajebiście szczęśliwe :D

oskiboski

2012-07-08, 00:18
Hacerking napisał/a:

Pamiętajcie by używać własnych igieł i strzykawek, gdy będziecie sobie marihułane wstrzykiwać.



Nie ćpaj tyle kolego bo Ci literki z klawiatury uciekają ;-)

Luis

2012-07-08, 00:29
dalibyście sobie już siana powoli z tym wstrzykiwaniem maryśki. Tak robią tylko martwe płody.

Ha...........ng

2012-07-08, 01:01
@Oski pisownia zamierzona ;)

Zl...........ny

2012-07-08, 10:50
BongMan napisał/a:

To jest ogłoszenie parafialne. Pojawiła się taka odpowiedź:
Obrazek



O już wielce obruszony brudas... Oczywiście kontratak na kościół, żeby gimby temat podłapały. Trochę dystansu durniu!

BongMan

2012-07-08, 11:40
Zly_wrecz_okropny napisał/a:



O już wielce obruszony brudas... Oczywiście kontratak na kościół, żeby gimby temat podłapały. Trochę dystansu durniu!



Już wielce oburzony idiota, który nie potrafi czytać ze zrozumieniem.

Zuku1916

2012-07-08, 11:43
Zly_wrecz_okropny napisał/a:



O już wielce obruszony brudas... Oczywiście kontratak na kościół, żeby gimby temat podłapały. Trochę dystansu durniu!



stary... jest ladna podoga, wez sie przejdz na dwor bo od tego siedzenia w pokoju i wciagania wlasnych bakow w glowie Ci sie cos popie**olilo

Leothyr

2012-07-08, 12:06
Nie jadę na ćpunstok, nie chcę wrócić z hivem i bez dziewictwa! :evil:

BILBO18

2012-07-08, 12:50
@BongMan to co już się stało to się nie odstanie, to że wrzucasz głupie obrazki nie zmieni tego, że ssałeś księdzu z własnej woli :)

Devilyn

2012-07-08, 13:17
Nieno - lepiej na wolny od narkotyków MayDay jechać - tam panowie NA TRZEŹWO w białych rękawiczkach gwiżdżą gwizdkiem z ch*j wie jakiego powodu - prawdopodobnie w imię trzeźwości i hejta do narkotyków.

Bez kitu nie mam ani do Woodstocku ani do Mayday problemu - ale wk***ia mnie jak przygania kocioł garnkowi - tacy k***a wszyscy pożadni ? na inne forum sp***alać bo jak sama nazwa wskazuje nie jest to miejsce dla was.

www.jestem-gimbusem-i-powinienem-nieżyć.pl - domene kupić najlepiej i zainicjować kabany coś w swoim życiu .. coś poza przyjmowaniem w dupe starego jak popije i pie**oleniem w necie o rzeczach o których nie macie pojęcia.

(do przyszłych komentarzy głównie to się odnosi - nie mogłęm się po prostu doczekać na bande debili z pod znaku dubstep or die.)

@Bongman

Mimo że dowc**y które wrzucasz nie smieszyły mnie nawet jak byłem embrionem - to i tak img z księdzem GOOD ONE :)

BongMan

2012-07-08, 14:36
BILBO18 napisał/a:

@BongMan to co już się stało to się nie odstanie, to że wrzucasz głupie obrazki nie zmieni tego, że ssałeś księdzu z własnej woli


Następny imbecyl. Przeczytaj jeszcze raz.
Cytat:

To jest ogłoszenie parafialne. Pojawiła się taka odpowiedź:


Ja ją tu tylko wrzuciłem. Nie jestem autorem. Jak tu wrzucę k***a operę Verdiego to też będziesz mi robił wycieczki osobiste jakbym był jej autorem? Zrozumiałeś, półmózgu, czy trzeba ci to narysować?

Zl...........ny

2012-07-08, 14:58
BongMan napisał/a:


Ja ją tu tylko wrzuciłem. Nie jestem autorem. Jak tu wrzucę k***a operę Verdiego to też będziesz mi robił wycieczki osobiste jakbym był jej autorem? Zrozumiałeś, półmózgu, czy trzeba ci to narysować?



Zamknij faken piździoche oszołomie, raz w życiu byłeś na woodstoku i wielki z ciebie obrońca. Mi osobiście tego typu koncerty średnio podchodzą, z kolei znajomi lubią takie klimaty, ale nikt się k***a nie spina przy zaczepkach typu ćpunstook, brudstook...who cares?