18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cpuństoock

Ha...........ng • 2012-07-07, 22:12
Pamiętajcie by używać własnych igieł i strzykawek, gdy będziecie sobie marihułane wstrzykiwać.


Reos

2012-07-08, 15:15
ch*j was to obchodzi kto gdzie i jak się bawi, pieprzone katole

HardyWP

2012-07-08, 16:29
ch*j z katolami,brudasami i techno-ćpunami. 8-)

BongMan

2012-07-08, 19:16
Zly_wrecz_okropny napisał/a:



Zamknij faken piździoche oszołomie, raz w życiu byłeś na woodstoku i wielki z ciebie obrońca. Mi osobiście tego typu koncerty średnio podchodzą, z kolei znajomi lubią takie klimaty, ale nikt się k***a nie spina przy zaczepkach typu ćpunstook, brudstook...who cares?


Debilu :facepalm: Czy ty nie potrafisz czytać ze zrozumieniem? Ani razu nie byłem na Woodstocku. Niczego nie bronię. Widziałem na innej stronie odpowiedź na to, co wrzucił autor tematu. Wrzuciłem ją więc tutaj. Jakim imbecylem trzeba być żeby tego nie rozumieć?

Zl...........ny

2012-07-08, 22:14
BongMan napisał/a:


Widziałem na innej stronie odpowiedź na to, co wrzucił autor tematu.



Durniu co ty chcesz mi wmówić? Wszedłeś sobie w temacik o woodstoku i pomyślałeś, a wrzucę też taki kontrobrazek obrażający księży, OOOCZYYYWIŚCCIE nie ma to żadnego związku z krytycznym podejściem pierwotnego zdjęcia... Bujać to my ale nie nas ch*jku ;)

BILBO18

2012-07-09, 11:27
BongMan napisał/a:


Następny imbecyl. Przeczytaj jeszcze raz.

Ja ją tu tylko wrzuciłem. Nie jestem autorem. Jak tu wrzucę k***a operę Verdiego to też będziesz mi robił wycieczki osobiste jakbym był jej autorem? Zrozumiałeś, półmózgu, czy trzeba ci to narysować?



Po pierwsze "imbecylu" gdzie ja napisałem, że to ty jesteś autorem.
Po drugie "imbecylu" naucz się czytać ze zrozumieniem.
Po trzecie "imbecylu" to ty rozpowszechniasz ten obrazek a więc to ty po części wjeżdżasz na religie katolicką. Więc skoro ty masz prawo obrażać po części mnie, ja czuje prawo do obrażania Ciebie.

I na koniec:
Cytat:

Zrozumiałeś, półmózgu, czy trzeba ci to narysować


BongMan

2012-07-09, 11:56
BILBO18 napisał/a:

to ty rozpowszechniasz ten obrazek a więc to ty po części wjeżdżasz na religie katolicką.


W obliczu takiej głupoty chyba skapituluję... Wrzucam zdjęcie psa z roślinką na głowie.

Powiedz mi na kogo teraz "wjechałem" i kogo obraziłem.