18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Codzienność w KZK GOP

Borcejn • 2015-06-24, 01:39
Ikarusem 280 nigdy nie dojedziesz na czas, a czasem nawet nie dojedziesz do celu, bo - średnio - co dziesiąty autobus rozwala się w połowie trasy. Tak wygląda codzienność na Górnym Śląsku.



spoiler

sa...........ek

2015-06-24, 02:05
Się nie dziwie że autobus kopci, bo to Śląsk i tam tylko na węgiel są.

My...........er

2015-06-24, 02:50
11 jest bardzo alternatywnym rozwiazaniem na ucieczkę przed kanarem.

KrisCFC

2015-06-24, 04:40
Co 2-gi jeździ na gapę to autobusy wyglądają jak wyglądają... :amused:

Poza tym nie jest tak źle, coraz rzadziej wypadają z trasy. ;)

dndyz

2015-06-24, 08:03
pie**olicie hipolicie!!!! Starych "dobrych" ikarusow zostalo juz naprawde kilka. Zdecydowana wiekszosc to wzglednie nowe i wygodne maszyny jak solaris czy inne mercedesy.

Ronoaro

2015-06-24, 08:33
Autorze materiału, gdzie ty mieszkasz na tym Górnym Śląsku? Ja Ikarusów w Katowicach, Chorzowie, Będzinie, Sosnowcu i Dąbrowie Górniczej nie widzię już od paru dobrych lat- jeśli nie lepiej. Ta twoja codzienność to chyba u ciebie na zabitej dechami wsi, a nie w miastach obsługiwanych przez KZK GOP. Widać, że gówno widziałeś i mniej więcej tyle samo wiesz.

Volfodzio

2015-06-24, 08:41
To nie wina Ikarusa tylko ch*jowego serwisowania. W Polsce 99% wszystkich pojazdów, po jakimś czasie, można śmiało określić mianem ch*jowych i badziewnych. Dlaczego? Bo w końcu przychodzi pora pierwszego serwisu i od razu jebie się po kosztach.

TRQPL

2015-06-24, 09:00
Takie "yungtimery" wymagająrzetelnego serwisowania wtedy dają radość z jazdy zamiast łez.

remi1982

2015-06-24, 09:44
Ronoaro napisał/a:

Autorze materiału, gdzie ty mieszkasz na tym Górnym Śląsku? Ja Ikarusów w Katowicach, Chorzowie, Będzinie, Sosnowcu i Dąbrowie Górniczej nie widzię już od paru dobrych lat- jeśli nie lepiej. Ta twoja codzienność to chyba u ciebie na zabitej dechami wsi, a nie w miastach obsługiwanych przez KZK GOP. Widać, że gówno widziałeś i mniej więcej tyle samo wiesz.



To chyba oczu nie otwierasz kolego, jeśli ich nie widujesz. W Katowicach np. linie nr 30, 296, 657.

rocky

2015-06-24, 10:00
Ja tam lubiłem te ikarusy jak jeszcze w Krakowie jeździły. Kierowców dawali zawsze wariatów, na samym tyle autobusu na zakrętach czułem się jak w kosmodromie :D

Szczam_na_Zakrystii

2015-06-24, 12:16
A prawda jest taka że Ikarus był pojemnym i wygodnym autobusem. Teraz te nowe Mercedesy czy Solarisy są ciasne, siedzenia mają wąskie i twarde i poza tym że są ciche i nie trzeba wchodzić po schodach w niczym nie są lepsze od Ikara (oczywiście z punktu widzenia pasażera).

ulifont

2015-06-24, 12:55
W moim mieście ciężko uświadczyć Ikarusa.

Ronoaro

2015-06-24, 13:29
remi1982 napisał/a:



To chyba oczu nie otwierasz kolego, jeśli ich nie widujesz. W Katowicach np. linie nr 30, 296, 657.



No chyba cię zdziwię stary, ale nie jeżdżę wszystkimi dostępnymi liniami :shock: Wiem szok. Autor pisze o codzienności, no bez jaj. To że jakiś wieśniak narzeka na ikarusa to nie jest codzienność. Normą są solarisy i mercedesy. Jelcze i ikarusy to już mega rzadkość- chyba że mieszkasz na zadupiu.

DziadMróz

2015-06-24, 13:37
Te ikarusy są 5 razy lepsze od solarisów i innych niemieckich pojazdów.
Niby jest klima ale duszno jak w komorze gazowej a okna nie da się otworzyć. Jeszcze do tego dochodzi jakieś poj***ne ułożenie siedzeń, że jest miejsce dla 10 osób. Latem wole jechać ikarusem.

le...........ce

2015-06-24, 14:25
Co on k***a. Na węgiel jeździ?