18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Coby Persin i jego eksperyment społeczny

Despe • 2015-11-26, 22:40
Amerykański youtuber słynie z kontrowersyjnych, ale dających do myślenia, eksperymentów społecznych.
Na swojej marynarce miał przyklejone jednodolarowe banknoty i chodził po mieście z kartką, na której widniał napis "Weź tyle, ile potrzebujesz".

Angielski lvl basic



...

Recydywista

2015-11-26, 22:43
im czlowiek wiecej ma tym wiekszą k***ą sie staje, smutna ale prawda. Najszczersi ludzie to Ci smierdziele j***ni nieumyci opluwani kopani i gonieni. Bo prawdziwe gówno zaslania swoj zapaszek drogimi perfumami.

Despe

2015-11-26, 22:49
Recydywista napisał/a:

im czlowiek wiecej ma tym wiekszą k***ą sie staje, smutna ale prawda. Najszczersi ludzie to Ci smierdziele j***ni nieumyci opluwani kopani i gonieni. Bo prawdziwe gówno zaslania swoj zapaszek drogimi perfumami.



Dokładnie.

wonszo

2015-11-26, 23:01
głupie k***y brały najwięcej...

zakart

2015-11-26, 23:23
Postawić go w Toruniu pod siedzibą ojca dyrektora. k***a, ale by się działo. Najpierw by go oj***li, potem wyr*chali, a na koniec powiedzieli, że jest z TVN.

Syn_Milionera

2015-11-26, 23:23
Fejk na kilometr no ale łykajcie to sobie jak tanie dz**ki.

PS: Oglądałem z przeświadczeniem że nie polecą banałem że na końcu bezdomny weźmie kilka banknotów ale jednak BAM.

Tak więc spójrzcie na tych którzy dali piwo i macie liste osób z IQ < 90.

zopper

2015-11-26, 23:28
it's a prank! it's a prank!

zakart

2015-11-27, 00:07
Syn_Milionera napisał/a:

Fejk na kilometr no ale łykajcie to sobie jak tanie dz**ki.

PS: Oglądałem z przeświadczeniem że nie polecą banałem że na końcu bezdomny weźmie kilka banknotów ale jednak BAM.

Tak więc spójrzcie na tych którzy dali piwo i macie liste osób z IQ < 90.



Ty IQ < 90! Zwróć uwagę, że właśnie przy końcowej scenie z bezdomnym nie miał już żadnego banknotu na ubraniu. Polecę banałem: Dał pewnie jemu k***a! ( przy czym "k***a" to nie banał ).

tigerekZMK

2015-11-27, 00:09
A to k***y pazerne !

zakart

2015-11-27, 00:12
Syn_Milionera napisał/a:

Fejk na kilometr no ale łykajcie to sobie jak tanie dz**ki.

PS: Oglądałem z przeświadczeniem że nie polecą banałem że na końcu bezdomny weźmie kilka banknotów ale jednak BAM.

Tak więc spójrzcie na tych którzy dali piwo i macie liste osób z IQ < 90.



Ty IQ < 90! Obiecałem dzisiaj sobie, że będę grzeczny, ale pojutrze zrób cztery kawy rano. Dla siebie jedną i 3 dla CBA.

Galin

2015-11-27, 01:04
Właśnie dlatego bogaci są bogaci a biedni są biedni...

jeloo

2015-11-27, 01:20
@Syn_Milionera

Problem w tym, że taka jest prawda, niezależnie od tego, czy filmik był fejkiem czy nie. Ilekroć spotkałem osobę, która naprawdę potrzebowała pomocy, to brała tylko tyle ile jej było potrzebne. Nigdy nie przyjęła więcej, chociaż chciałem czasem dać.

Spotkałem kiedyś staruszkę, poprosiła o coś do jedzenia, więc zabrałem ją do sklepu. Wzięła sobie jedną bułkę i spytała czy może coś do tej bułki kupić. Widać, że naprawdę tego potrzebowała, ze łzami w oczach dziękowała za pomoc.

Ale o wiele częściej zdarzają się sytuacje odwrotne. Kiedyś zaczepił mnie "bezdomny", żebym mu coś kupił, bo jest głodny. Zabrałem go do pobliskiego sklepu i powiedziałem, żeby wybrał co potrzebuje. Jak zaczął pakować hurtowo czipsy i batony, a w stronę chleba czy wędlin nawet nie spojrzał, to kazałem mu sp***alać. Bo on tego naprawdę nie potrzebował, tylko próbował naciąć, obłapić się czyimś kosztem.

To czy ktoś potrzebuje czegoś czy nie, widać. Trzeba się tylko uważnie przyjrzeć.

Black Snake

2015-11-27, 01:20
k***a 1$ to nic o.O jakbym typka widział to wstyd byłoby mi wziąć od niego cokolwiek, ale dla zobaczenia reakcji sam przykleiłbym mu 1$ jakbym miał do tego warunki (bo w Polsce 1zł [czy tam 4zł] ciężko przykleić).

master6x6

2015-11-27, 01:22
Dodam sobie do ulubionych ten film, aby zakompleksionym "polaczkom" odpisywać na komentarze jacy to Polacy pazerni, a za granicą to wszyscy są cacy.