18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Coby Persin i jego eksperyment społeczny

Despe • 2015-11-26, 22:40
Amerykański youtuber słynie z kontrowersyjnych, ale dających do myślenia, eksperymentów społecznych.
Na swojej marynarce miał przyklejone jednodolarowe banknoty i chodził po mieście z kartką, na której widniał napis "Weź tyle, ile potrzebujesz".

Angielski lvl basic



...

gangrena

2015-11-27, 01:23
najpierw była moda na sranki teraz na pedalskie eksperymenty społeczne a wy to łykacie jak młode pelikany, ludzie litości.

kidi1

2015-11-27, 01:30
k***a kolejni podstawieni ludzie a wy łykacie

Kalmanawardze

2015-11-27, 01:39
Tych od fejków nawołuje do podobnego eksperymentu. Niech udowodnią, ze fejk to fejk :D

VanHelsingPL

2015-11-27, 03:37
Syn_Milionera napisał/a:

Fejk na kilometr no ale łykajcie to sobie jak tanie dz**ki.

PS: Oglądałem z przeświadczeniem że nie polecą banałem że na końcu bezdomny weźmie kilka banknotów ale jednak BAM.

Tak więc spójrzcie na tych którzy dali piwo i macie liste osób z IQ < 90.


Członku mensy, jest jeszcze taki kanał na youtubie gdzie koleś mieszka w indiach, na filmach jest ponad 100 ludzi, każdy musi być fejkiem. :samoboj:
Pierwszy lepszy film


Jak już ktoś wyżej napisał są różni ludzie ale z doświadczenia wiem że ci co mają najmniej podzielą się ostatnim kawałkiem chleba. Dlaczego? Bo wiedzą jak nieraz trudno jest go zdobyć. No ale jak ktoś trolluje w internerach z adekwatnym avatarem i nickiem to nie ma czemu się dziwić. Ten post o IQ to pewnie leczenie kompleksów bo miałeś najniższą średnią w gimbazie. Nie pozdrawiam.

Syn_Milionera

2015-11-27, 12:24
Galin napisał/a:

Właśnie dlatego bogaci są bogaci a biedni są biedni...



Tak sobie tłumacz swoją nieudolność hehe.

Titelitury

2015-11-27, 12:51
Fejk jak pyta zauropoda.

defcon1

2015-11-27, 14:59
Ktokolwiek jeszcze wierzy w autentyczność tych sranków?

kozi1114

2015-11-27, 17:28
Ludzie to jest fejk jak h*j

Gr00baz

2015-11-27, 17:35
@Recydywista Co ty pie**olisz człowieku? Weź się k***a do roboty a nie usprawiedliwiasz nierobów. Jak ktoś leży pod sklepem i napie**ala wina to jest ch*ja warty. Za bogaty ten kto bogatszy niż ty zawistny ch*ju?

Riffer

2015-11-27, 18:45
Black Snake napisał/a:

k***a 1$ to nic o.O jakbym typka widział to wstyd byłoby mi wziąć od niego cokolwiek, ale dla zobaczenia reakcji sam przykleiłbym mu 1$ jakbym miał do tego warunki (bo w Polsce 1zł [czy tam 4zł] ciężko przykleić).



Dla mnie zerwac 1 dolara od goscia to bylby wstyd, masz racje. i zauwaz ze wiekszosc ludzi idzie dalej, nie podbija do niego.

SirMajkel

2015-11-27, 18:58
są na tym świecie jeszcze matoły, które wierzą, że to nie jest poustawiane wszystko?

Nie bronię tych ludzi bo normalnie pewnie rzucili by się na niego całą ekipą i w zamieszaniu koleś by stracił jeszcze telefon, portfel, zegarek i nawet gacie.

Zielonek92

2015-11-28, 00:09
Chyba byłbym jedynym jedynym człowiekiem w Polsce i zrobił bym to samo. Jak bym wygrał w totka 10 milionów.

lokalnywatażka

2015-11-28, 00:42
@ Syn_Milionera
dałem piwo również dlatego, żeby potwierdzić, że jesteś miernotą z bardzo małym rozumkiem, a swoje wysokie mniemanie o sobie zawdzięczasz przekonaniu, że nieszczęsne conocne polucje są wyznacznikiem zajebistości.

binladden

2015-11-28, 12:47
Doświadczenie każe być sceptycznym co do takich "eksperymentów". Prawda jest taka, że nie każdy żul czy bezdomny to taki szczery uczciwy człowiek ale każdy dorobkiewicz to chytry sk***ysyn.